Jump to content
Sign in to follow this  
rm.popa

...eu Nu Blochez Intersectia...

Recommended Posts

Poate nu e cel mai potrivit loc pentru a posta asta, dar

Super Tare ideea campaniei "eu nu blochez intersecţia".

Am luat legătura cu ei şi, dacă timpul îmi va permite, spre ca mâine să fiu autocolantat!

Share this post


Link to post

Da, am vorbit deja :) vom lua mai multe autocolante si vor fi impartite joi la intalnire.

Share this post


Link to post

Da, cred ca o sa le trimit si eu maine un mail.

Am vazut ca firma este inregistrata pe o firma din Pantelimon. Autocolantul se ridica de la ei, sau il trimit prin curier, ceva?

Share this post


Link to post

Nu, livreaza personal.

Share this post


Link to post

Aham, ok.

Merci.

Share this post


Link to post

Aceasta actiune este organizata si sponsorizata de cineva din Bucuresti.

Cine doreste sticker cu "...eu nu blochez intersectia..." este rugats a ma contacteze pe id de mes mihai_albu2004.

Mentionez ca nu implica nici un cost decat o intalnire cu mine,montarea stickerului si sa fac o poza ca sa o trimit la colaboratorul meu din Bucuresti pt a avea confirmarea ca stickerele au fost utilizate conform actiunii noastre.

Puratatorul nu are obligatia sa faca nimic .

Eu sunt colaborator zonal pe craiova si imprejurimi.

Deci pt detalii va ast pe id de mes mihai_albu2004 .

Multumesc anticipat

 

 

 

Aici puteti vedea ceva poze cu stickerele http://www.eunublochezintersectia.ro/

Admin daca consideri ca e reclama te rog sa o stergi

Share this post


Link to post

Eventual sa mute cineva si poturile de acolo, aici.

Share this post


Link to post

Pai, hai mai bine sa vedem cum luam un "lot" de stickere si il distribuim la intalniri.

Ma gandesc in primul rand la Bucuresti, pentru ca aici e buleala mai mare. Poate ca acel "cineva" din Bucuresti sau "agentul zonal" de pe aici poate veni joi la intalnire sau poate stabilim o intalnire.

Ideea nu e rea...

Share this post


Link to post

Pai deja a vorbit VAXXi cu el pentru vre-o 100pcs (daca retin bine). Dar, din ce am intels ieri la intalnire...inca nu s-au intalnit.

Share this post


Link to post

Deci, dragi tovarasi si preteni: am vorbit de mai multa vreme cu omul care se ocupa de aceasta campanie, si am convenit sa imi trimita mai multe bucati (~100 in prima faza) care vor fi distribuite joi la intalnire, precum si in "centrele de distributie autocolante" (lol) din tara, asa incat sa ajunga in intreaga tara. Omul mi-a spus ca este asaltat de expeditii, nu vrea si nu poate sa se ocupe cu expedierea cate unui sticker prin posta catre fiecare persoana care doreste, ca atare se bazeaza (si) pe distributia prin forumul nostru.

 

Tinand cont de asta, si ca suntem toti sub aceeasi palarie forumistica, autocolantele cu EuNuBlochezIntersectia vor veni spre membrii forumului prin intermediul ... forumistilor :)

Share this post


Link to post

Ar fi bine sa ajunga cateva stickere si la Intalnirea Nationala de la Costinesti. Eu, oricum, as vrea 2 bucati sa pun cate una pe fiecare masina pe care o conduc si la Costinesti ar fi cel mai bine sa le preiau de la cineva.

 

 

Stima.

Share this post


Link to post

First on forum? :tongue:

post-5518-1207998115_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Cred ca da :)

Share this post


Link to post

OK. La Oradea cum, cate si cand pot ajunge autocolantele?

Share this post


Link to post

vorbesti cu tipul care a initiat campania. am vorbit cu el sapt trecuta suntem in faza de cautat sponsori (firme ce ne pot sponsoriza cu aceste autocolante) dorind sa ridicam miscarea la nivel national.

Share this post


Link to post

Bre Pripasule, matale citesti ce-am scris mai sus ?

Share this post


Link to post

in fine nu mai zic nimic poti sterge postl meu

Share this post


Link to post
... dorind sa ridicam miscarea la nivel national...

In cazul tau este un nonsens, cele mai recente doua accidente despre care ai scris pe aici s-au petrecut in intersectii.

Share this post


Link to post

incurci putin situatiile dar e ceva normal pentru tine

Share this post


Link to post

Problema era sa nu incurci intersectiile, asa ca eu ies din discutie.

Share this post


Link to post

Eu astazi ma intalnescu cu tipul sa-mi iau autocolantul. Daca nu stiati astazi intre ora 12-16 omul organizeaza un Summit in fata la Pro Tv.

Edited by magnet

Share this post


Link to post

Pentru?

 

Am vazut aseara autocolantul pe un Civic Type R, versiunea anterioara. E mic, finut.

Share this post


Link to post

Eu propun sa ne strangem intr-o intersectie si sa protestam.

Share this post


Link to post

In mijlocul ei, presupun. :D

Share this post


Link to post

Vaxi pe Craiova am vb deja sa adun ceva doritoti si sa le primesc eu,puteti vb voi cu el sa vi le dea voua si sa le trimiteti la mine prin cineva ca am o lista destul de bunicica deocamdata de vreo 10 pers in 2 zile si sper sa se mai adune ceva lume .

Puteti vb cu omul sa vina la intalnire,chiar isi doreste chestia asta sa o fac ca sa faca personal pozele cu stickerele

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...