Jump to content
Sign in to follow this  
TYBY

Mocheta Portbagaj Cielo

Recommended Posts

Am o mare problema cu mocheta din portbagaj.Cum asez ceva mai greu se desprinde din "arici" si se deplaseaza.Cred ca si placajul de protectie al rotii de rezerva este deformat.Ce ma sfatuiti sa fac?

 

PS.Exista cumva pentru Cielo mocheta portbagaj din cauciuc?Daca stiti ceva eventual si de preturi...

Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post

si eu am probl asta de cand mi s-a varsat o sticla de apa acolo... asa ca ma intereseaza si pe mine

Edited by andy

Share this post


Link to post
Am o mare problema cu mocheta din portbagaj.

 

Solutie: am cumparat o tava de portbagaj speciala pt. Cielo. Are exact forma porbagajului+ ca are si rolul de tavita. 600k ROL din vitan. Nu se mai misca nimic.

Share this post


Link to post

Eu am in portbagaj , deasupra placajului-mochetei , doua covorashe din cauciuc care protejeaza mocheta de eventualele "accidente" :thumbl: . Problema descrisa mai sus nu s-a manifestat la mine . ;)

Share this post


Link to post
Solutie: am cumparat o tava de portbagaj speciala pt. Cielo. Are exact forma porbagajului+ ca are si rolul de tavita. 600k ROL din vitan. Nu se mai misca nimic.

 

Si copiaza perfect forma portbagajului?Cand ai cumparat-o?

Share this post


Link to post

unde gasesc si eu placajul acela de sub mocheta ? si cam cat costa? mersi mult.

Share this post


Link to post
Am o mare problema cu mocheta din portbagaj.Cum asez ceva mai greu se desprinde din "arici" si se deplaseaza.Cred ca si placajul de protectie al rotii de rezerva este deformat.Ce ma sfatuiti sa fac?

 

PS.Exista cumva pentru Cielo mocheta portbagaj din cauciuc?Daca stiti ceva eventual si de preturi...

Multumesc anticipat.

 

 

In targ la Vitan este un magazin daewoo si are mocheta cielo din cauciuc la pretul de 600.000.

Este super - mi-am luat!

Share this post


Link to post

@serban_pc daca te-ai fi uitat mai bine contul lui @TYBY este inchis...

Share this post


Link to post
placaj,nimic?

 

Placajul de sub mocheta ca si tava pt protectia portbagajului le poti gasi pe autodaewoo.ro

Share this post


Link to post

Stiu ca nu s-a mai scris de 1 an aici, dar totusi care este codul pentru tava din cauciuc care se pune in portbagaj la autodaewoo.ro? Caut si eu minunea asta de o jumatate de an si nici o sansa.. (stau in Sibiu).

Sau daca stiti alta firma cu site pe internet care trimite marfa acasa si are asa ceva, va rog spuneti-mi si mie.

Share this post


Link to post

De ce nu dai si tu un tel?...Au pana si ID de messenger.

 

Succes.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...