Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Despre Summitul NATO

Recommended Posts

Si ce legatura are cu Summuitul?

 

Bre, care stiti, dimineata tre sa ajung la 6.30 MAX (nu se accepta intarzieri, pierde Bossu' avionu' de Praga) la Otopeni. La cat sa plec din Berceni?

Share this post


Link to post

Acum ?

Share this post


Link to post

Haidi bre, io vorbelesc serios... Ma gandeam sa mergem din seara asta si sa ii iau o camera la hotelul de vis-a-vis...

Share this post


Link to post

Voi ati vazut ce matiz galben si falos era parcat pe langa limuzina lui Bush, pe aeroport??

Share this post


Link to post

O fi fost NFS, facea poze ! :P

Share this post


Link to post

Mah, samitu' asta nu e pacaleala de-ntai aprelie?

 

Primita pe meil:

 

Salut !

 

Ai fost invitat de florinel14 (pizdele_dispera@yahoo.com) sa-ti creezi un cont pe filelist.ro, cea mai mare comunitate privata din Romania.

 

Pentru a accepta invitatia, acceseaza adresa:

Edited by alx

Share this post


Link to post

Probabil azi...dar maine sigur nu...pana vineri... :D

Share this post


Link to post

Fara pic de exagerare, pe ruta Dristor-Monumetul grecesc-Universitate-Opera-Cotroceni-Apaca eu am circulat astazi ABSOLUT incredibil de BINE. Cind am ajuns in rond la Opera, pe Splai inspre Pod Cotroceni NU ERA NICI MACAR o roata de masina, absolut nimic !!!! Am mers pe Eroii Sanitari-Cotroceni-Gradina Botanica traseu pe care iarasi nu a fost nici o masina, nici macar parcata !!!

 

In schimb a fost RUPERE in zona RAHOVA si, de asemena, crima pe Soseaua de Centura la intersectia cu Tunari

Share this post


Link to post

Tu ai vazut postul ( 82 ) de cu 2 numere mai sus si ei fugit repede pe centura , a ?

Share this post


Link to post

Nu tocmai ... am avut azi de umblat ca niciodata in toate partile. Culmea dracului ca orele au fost complet anapoda asa ca am fost nevoit sa merg in stea, nu am reusit sa grupez de nici o culoare locurile :(

 

Macar imi scot pirleala zilele urmatoare ... sint liber :D

Share this post


Link to post

Uhm, cred ca toata lumea injura si spurca, nu?!

 

Mi-e lene sa citesc, da' eu mi-s mandru, chiar daca "n-avem nici o parere", ca tara... ca intotdeauna. :D

Share this post


Link to post

Cand a aterizat air force one pe Otopeni sau unde naiba,pe Barbu Vacarescu,sensul spre Aviatiei, traficul fost blocat total de politie, si-au pus motoarele in drum ..si stanga imprejur toti... Din fericire n-a durat mai mult de 20 de minute.

Share this post


Link to post

Ce treaba are Barbu Vacarescu cu Aviatiei? :-?

Share this post


Link to post

De continuare,ultima data cand am mers pe el, se termina exact in aviatei de unde incepe av. Alex Serbanescu si mai apoi Aerogarii.

Nu-mi explic de ce primul filtru era amplasat pe el si nu pe Serbanescu,insa pana la pod erau vreo 4 blocaje.

Share this post


Link to post

My bad then, eu indentificam altfel "aviatiei".

Poate voiau sa aterizeze pe el :D

Share this post


Link to post

Da,pe linia lui 5 ca tot l-au scos "strategic" :)

Oricum recomand traseul asta pt a ajunge din centru in nord,e incredibil de liber,in aceste zile.

Sau Dorobanti(televiziune) si tot inainte spre ambasada Chinei apoi stanga pe pod.

In schimb..pe langa culoar e jale.

Edited by Miste_R

Share this post


Link to post

Nu e jale la 4.30 dimineata. E chiar fun sa mergi cu 100-120 la ora... :D

Share this post


Link to post

Sergentul ala, Van Fucked, nu circula si el pe la ora aia ?

Share this post


Link to post

Confirm ce a zis alx la 4 30 e liberrrrrrr. Azi a trebuit sa ajung la gara, maine la otopeni, voi pleca la aceiasi ora, cred ca la intoarcere in jur de 6 30 voi iesi pe centura.

Noroc cu summitul acum fac 10 minute din berceni-viilor, drum care inainte imi lua 30 min. Sa tot mai vina baieti pe la noi.

Share this post


Link to post

Eu zic sa nu mai plece vreo cativa ani, pana cand situatia aceasta intra in banalul cotidian.

Share this post


Link to post

Pai nu vroiam noi sa ne cucereasca americanii?

Share this post


Link to post

Sa-i terminam din interior (specialitatea casei) ?

Share this post


Link to post
Nu e jale la 4.30 dimineata. E chiar fun sa mergi cu 100-120 la ora... :D

 

Maetre, ce naiba, nu ma cunosti...? Cu 100 pe culoarelul mic paralel cu cel unic, intre aeropoarte si intre camere... In buci nu depasesc viteza legala+09km/h...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...