Jump to content
Sign in to follow this  
MaTzA

Angel Eyes Pentru Orice Tip De Masina

Recommended Posts

Sunt facute din plexi glass, cu leduri , orice dimensiune, orice culoare . Pun cateva poze cu un golf 4, cea mai recenta lucrare. Mai multe poze o sa pun luni , marti. Pretul incepe de la 50 ron perechea, el variaza in functie de marimea cercului, transportul este gratuit in tara si dureaza 24h. Montajul este 30 ron / pereche(cu mici exceptii). Aceste inele angel sunt net superioare celor , ce se gasesc pe piata, si aici ma refer doar la cele pe leduri. Garantez pentru asta.

 

http://i44.photobucket.com/albums/f15/MaTz...aI/IMG_1840.jpg

http://i44.photobucket.com/albums/f15/MaTz...aI/IMG_1844.jpg

http://i44.photobucket.com/albums/f15/MaTz...aI/IMG_1846.jpg

http://i44.photobucket.com/albums/f15/MaTz...aI/IMG_1850.jpg

http://i44.photobucket.com/albums/f15/MaTz...aI/IMG_1854.jpg

 

 

Contact : 0726 016 612

matza_mihai id messenger

Share this post


Link to post

Salut!

Se poate si pentru tico? Daca da, te rog pretul incluzand montaj, pentru Bucuresti. Multumesc.

Share this post


Link to post

Se poate. CU tot cu montaj, 100 ron.

Share this post


Link to post

Ce inseamna cu unele exceptii? Golf 4 cu faruri Valeo consideri a fii o exceptie ?

Share this post


Link to post

La unele masini se pot monta si 3 inele (ex.peugeot 407) si in cazul asta montajul ar costa 90 ron. Inelele ar fii mai mici , asa ca nu pot lua 50ron.pereche sau 80 ron cu tot cu montaj, mai las putin la pret. Sau daca am mai multe comenzi de la acelasi om, pt mai multe masini (ale prietenilor...etc) fac un discount in functie de masina si de nr de inele. Aceste doua lucruri ar fii exemple de exceptii.

Share this post


Link to post

Stai ca poate nu am formulat bine intrebarea, cum se monteaza aceste A E ? Se demonteaza sticla sau pe unde le introduci in far?

Ca eu ti-as da 30RON numai sa-mi desfaci sticla la faruri DAR sun VALEO si nu se poate, de asta intreb .

Poti tu desface sticla de la farurile de Golf 4 fabricate de VALEO ?

Share this post


Link to post

Da, se scoate sticla. In legatura cu farurile valeo, nu stiu ce pot sa spun. Nu am mai avut pana acum si nu stiu cum sta treaba.

Share this post


Link to post

Nu vi si tu maine la intalnire sa ne faci un demo live cum arata?

Ca poate imi pun si eu pe matiz. > :)

 

L.E: Chestiile aste sunt legale , sau pe urma ma plimb pe la politzie sa ma rog sa imi dea talonu inapoi ?

Edited by sogard

Share this post


Link to post

eu am pe masina modelele vechi...cu "liniute". Astea de acum sunt matuite si mai eficiente.

 

 

 

eu am mai facut , dar nu stiu diferenta dintre farurile valeo si unele normale. In principiu pot desface orice far. Cineva imi spunea ca nu se pot desface , cele de pe octavia. Am inceput sa desfac unul dar nu am mai continuat deoarece trebuia sa plece omul cu masina urgent. Si am lasato pe luni. De bagat ma bag. nu e problema , si cand le asamblez , le lipesc bine. Nu exista posibilitatea sa transpire farul sau altceva.

 

P.S. Cu limina alba nu este nici o problema cu politia. Eu am mers cu ale mele si noaptea aprinse (fara faza scurta, doar pozitiile) am trecut pe langa multe echipaje de politie si politisti, recent am avut un mic accident cu ea , am spart farul stang. Si la constatare nu mi-a spus nimic.

Edited by Mircea
Aveti PM pentru discutii private.

Share this post


Link to post

Pentru publicul amator de senzatii tari: Conform regulamentului rutier pentru ORICE modificare a sistemului de lumini se ridica certificatul de inmatriculare. Mai mult, a circula noaptea doar cu pozitiile aprinse este ilegal si foarte periculos.

 

O alta mentiune ce trebuie sa o faci este: Cine isi asuma riscul pentru spargerea sticlei de far?

Share this post


Link to post

pentru spargerea sticlei de far imi asum eu riscul. deoarece eu le desfac. Si faptul ca am circulat noaptea cu ele aprinse nu este nici o minciuna. Am circulat pe drumuri luminate , nu pe autostrazi sau drumuri laturalnice, in cazul asta nu aveam nici eu vizibilitate.

Edited by Mircea
Citare inutila a mesajului anterior

Share this post


Link to post

Salut

ai o poaza cu un tico cu acele cerculete ?

ca suna interesant

merci

Share this post


Link to post

salut, nu am...dar daca vrei, da-mi un add pe mess si rezolvam cumva in photoshop... ca sa-ti faci o idee

Share this post


Link to post

ti-am dat add pe messenger. sa vorbim pt o leganza.

Share this post


Link to post

La asa ceva crezi ca te descurci sa faci ?

De putut sigur se poate ca am vazut in State cateva facute dar nu stiu cum, eventual pot sa caut niste tutoriale insa nus tiu ce reusita o sa am.

 

Deci ?

post-3313-1203286496_thumb.jpg

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Niste poze cu diferite masini sa ne facem si noi o idee se poate???

Share this post


Link to post

Arunca o privire aici

post-3313-1203327251_thumb.jpg

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

cumnatu da-mi add pe mess, si vorbim mai pe larg acolo.

 

pozele sper sa apara cat de curand.

Share this post


Link to post

Te-ai gandit ca la unele faruri oglinda nu este rotunda ci patrata si arata ca un kitch ordinar un cerc luminos intr-un patrat?? Exemple: Tico, Cielo, Nubira, Espero si bineinteles Renaultul Megane2 care ma intereseaza in mod special. Poti face pt aceste faruri un contur(unghiuri de 90 grade) al oglinzii farului?

Share this post


Link to post

Fiecare cu parerea lui. Pot face si la unghi de 90... da-mi un add...si vb detalii

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...