Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Cea Mai Interesantă Frumoasă Originală Deosebită Poză A Revelionului 2008!

Poza de revelion  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Desi m-a uns pe suflet si m-a atins la coarda sensibila peisajul lui A.B. am rezistat eroic si am votat pentru Lauryca din urmatoarele motive:

1. realizare "tehnica" deosebita in conditiile descrise (ma refer la "tre-cap" :D , ca trepied parca nu se poate numi ... sau poate mai bine ar fi "cap-pied")

2. este mai :ontopic: , daca pot spune asta

 

Oricum, felicitari tuturor, toate pozele sint misto.

Share this post


Link to post

Am votat poza vanatorului :(

Share this post


Link to post

Si eu tot cu Lauryca am votat, arata bine poza.

Share this post


Link to post

Pe mine m-a entuziasmat mai mult mecla cainelui aluia. :D

Share this post


Link to post

Am votat cu EM!L :) A fost greu sa aleg intre el, Mike si Lauryca.

 

 

 

Pentru cei mai indragostiti, una de la mine (de placere).

 

---------

 

post-174-1201262440_thumb.jpg

In compania unei sticle de sampanie, intr-un mod discret si romantic, un cuplu sarbatoreste Noul An urmarind spectacolul de lasere si artificii din Piata Constitutiei. Bucuresti, 1 Ianuarie 2008, 12:15am.

Edited by pixelconscious

Share this post


Link to post

Am votat:

Laurycă, artificii cu trepied improvizat [ 16 ]

Share this post


Link to post

Si castigatorul cu 19 voturi este ... Laurycă, artificii cu trepied improvizat !

 

Laurycă, vei fi contactat pentru a primi premiul. Felicitări !

Share this post


Link to post

Cu scuzele de rigoare, mi permit sa adaug si eu doua cuvinte desi s-au inchis socotelile pe aici. Pt ca n-am fost pe faza sa votez.

 

Eu personal as fi mers pe poza lui Dodo, cea cu fetita care stiind ca vine revelionul, s-a gandit si la caine si s-a apucat sa-i faca ghearele cu oja! Trecand peste comicul situatiei, mi se pare ca exprima mai bine spiritul sarbatorilor decat un foc de artificii.

 

Oricum, felicitari Lauryca, o poza foarte reusita cel putin dpdv tehnic! :drinkers:

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...