Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Lume, lumeeee ... va prezentam noua Lada Kalina!

Recommended Posts

Hehe, ce scandal international a iesit cind au pus rusii sublerul pe 124! (125 e mai mare decit 1500, are arcuri foaie pe spate samd.); 1500 a fost o evolutie la 1200, copiata nesimtit dupa 124.

Share this post


Link to post

Noa hoo , ca nici eu nu mor de dragul rusilor . Iar de inmatriculat ... rachetele mai bine sa nu le dam idei . :lol:

Acu la 150 mil or gasi ei ceva oameni de calitate , dar cand 70 de ani politica a fost sa-i trimita in Gulag la ce te puteai astepta !!

Arata bine Kalina si dupa finetea formelor e foarte probabil sa nu fie mana de "mujic" pe acolo e drept

Share this post


Link to post

 

Pai eu zic ca daca e strict de proiectare, rusii sunt peste francezi :D

Ce te face sa crezi asta :?:

In aviatie militara cel putin sunt...iar la auto sunt peste... Renault :D (spun din rautate, pt. ca e o marca care nu ma incanta cu nici un model)

Share this post


Link to post

Mey... iar va dati din auzite... ce era lada pe vremuri nu corespunde cu lada de akum. Akum lada e un kkt!

Am avut eu masina de serviciu o niva din 2002. cica motor de GM, chiar asa au sustinut aia de la reprezentanta. cand colo era un fel de licenta, si era o mare porkarie motorul ala - 16l% era un consum economic. Nu exista servodirectie iar in spate puteai baga numai oameni handicapati (fara picioare). vit max 100km/h, masina goala pe buc-ploiesti.

 

Asa ca, intai cumparati-va LADA si dup-aia sustineti cauza LADA vs. Logan.

Deci Vaxxi, cum ramene cu mp-ul ala care mi l-ai trimis tu mai demult? Akum trebuie sa ma abtin, nu? Incepe sa ma enerveze chestia asta...

 

Iar rusii sunt varza la orice pt ca... sunt RUSI! Cred ca ne-a ajuns sa ni se dea 50 de ani egzemplu omul sovietic cel mai evoluat de pe pamant. Nu as cumpara un lucru rusesc simplu din motivul ca e rusesc.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...