Jump to content
Sign in to follow this  
Satori

Poze cu modificari ale Kalos/Aveo

Recommended Posts

Ce parere aveti de pozele astea??? (photoshop filters )

 

 

post-16011-1207470984_thumb.jpgpost-16011-1207470993_thumb.jpg

As vrea s-o modific sa arate ceva de genu ... da ...ma gandesc ca m-ar ajunge ft mult .

S-ar merita?

Edited by Ieseanu

Share this post


Link to post

@mazzy4you: de ce i-ai "anonimizat" pe cei de la FAN Courier, dacă tot le-ai lăsat sigla? :)

Cât despre pleoape, într-adevăr, culoarea e departe rău şi arată cam aiurea.

Sfatul meu e să-ţi iei pleoape "originale", vopsite la culoarea maşinii, să nu sară în ochi.

Share this post


Link to post
ce parere aveti de pozele astea??? (photoshop filters :tongue: )

 

as vrea so modific sa arate ceva de genu ... da ...ma gandesc ca m-ar ajunge ft mult

s-ar merita?

 

1. Foloseste majuscula la inceput de propozitie/fraza.

2. Nu mai folosi limbaj tip Irc.

3. Scrie corect ("so" modific).

4. Completeaza profilul.

5. Nu mai incarca poze atat de mari- 500 kb sunt de ajuns. Ocupa degeaba spatiu pe server.

 

ps: am impresia ca te stiu de undeva...

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Lucian ...nu stiam ca trebuie sa folosesc DOOM ul. oricum ... o sa respect regulile forumului. Cel putin nu ma asteptam sa fie vreun reply asa de repede . Cat despre poze... data viitoare o sa setez aparatu pe o rezolutie mai mica.

 

ps. nu stiu daca ma stii sau nu :) ) oricum e singurul Kalos din tara care a venit cu jante de Opel cu sigla Chevrolet

Edited by Ieseanu

Share this post


Link to post

Ciudata faza cu jantele. Cat despre confundat- mai era un user pe computergamesforum- am amintiri neplacute in legatura cu el. Sper sa ma insel.

Share this post


Link to post

daca e vb de username - cred ca te inseli.. e prima oara cand folosesc useru asta. :) ) eu ma gandeam la masina :D Faza cu jantele nu-i ciudata ...eu le-am spus ca vreau jante mai spitate ...si ei mi-au dat ... :D

Share this post


Link to post

Da's cam mici jantele pentru prelungirea aia de spoiler :scarpin:

Share this post


Link to post

Ieseanu, vezi poate te bate taticu ca ii nasparlesti masina.

E de-ajuns tuningul cu stampila galbena pe parbriz ;)

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Tommy, lasa baiatul in pace, ca-l sperii- l-ai luat prea tare.

Share this post


Link to post

Comic comic ... prelungirea de spoiler e facuta in photoshop... si Tommy carei problema cu lamaia din geam? si tu ai fost incepator ... si conduc de la 11 ani sau tu te-ai nascut invatat? sau sa te intreb ce masina aveai cand ai luat permisu? :lavolan:

 

odata ce topicul se cheama "Poze cu modificari ale Kalos/Aveo " am pus poze prelucrate in PS.

 

 

masina arata asa: post-16011-1207472396_thumb.jpg

Edited by Ieseanu

Share this post


Link to post

Problema ta pare limba romana, vezi ce faci cu bac-ul ;)

Ce conduci de la 11 ani, monoposturi sau roaba prin curte?

Share this post


Link to post

Dacia 1410 pe camp cei adevarat ...dar conduceam. Nu stiu cum sa-ti zic da tu ai niste frustrari . Eu am intrat pe forumul ca sa vad masinile altora si sa comunic decent si respectuos cu lumea . Daca tu ai niste pitici pe creier te rog sa-ti cumperi si o Alba ca Zapada.

 

Si despre tuning pe parbriz ...trebuia sa te uiti si la bulina albastra.

Edited by Ieseanu

Share this post


Link to post

Unde o conduceai draga? :)

Multumesc pentru consult psihologic, sa-mi trimiti nota sa ti-o achit ;)

Share this post


Link to post
Unde o conduceai draga? :)

Multumesc pentru consult psihologic, sa-mi trimiti nota sa ti-o achit ;)

 

prima e gratis :drinkers:

Share this post


Link to post

Tommy, acusi apar moderatorii si se lasa cu scandal. Sa vezi ce warn iti iei.... =))

parerea mea: pe drumuri ca in RO nu prea merita sa-ti faci prelungiri la spoiler. Dar daa pentru unii pasiunea e mare si banii nu-s o problema- go for it. Giucgiaro oricum a fost fraier ca nu s-a gandit el primul la spoilere bengoase.

Share this post


Link to post

Bre fara buline/pastile albastre :) ). Pe langa prelungiri de spoilere, mai trebuie schimbate si jantele (nu neaparat ca aspect, ci mai degraba ca dimensiune) sa se incadreze, si lista e lunga ;) . Cat despre pleoape, personal nu le gasesc utilitatea :) .

Share this post


Link to post

jantele as vrea sa le schimb ...dar nu ar fi nimeni care sa cumpere jantele actuale. :scarpin:

Share this post


Link to post

Pui pneurile de iarna pe ele.

Share this post


Link to post
@mazzy4you: de ce i-ai "anonimizat" pe cei de la FAN Courier, dacă tot le-ai lăsat sigla? :)

Cât despre pleoape, într-adevăr, culoarea e departe rău şi arată cam aiurea.

Sfatul meu e să-ţi iei pleoape "originale", vopsite la culoarea maşinii, să nu sară în ochi.

 

 

Nu i-am "anonimizat". :) Pozele le-am modiicat in graba in Paint si am sters doar denumirea, nu stiam ca sigla este asa cunoscuta... Am incercat sa nu fac reclama. Cat despre pleoape in magazin autocolantul mi s-a parut rosu. Surpriza a fost cand am ajuns la masina. Oricum nu sunt definiive. Sunt doar de proba sa vad cum arata si daca prietenii nostrii cu veste reflectorizante vor avea ceva de obiectat. Un autocolant sa da jos mai repede decat ceva lipit cu silicon pe care dupa aceea imi pare rau ca am dat multi bani.

Share this post


Link to post

Cateva poze cu masina mea. Saptamana viitoare o sa-i pun si folie LLUMAR.Revin cu amanunte.

post-6875-1207811475_thumb.jpg

post-6875-1207811508_thumb.jpg

post-6875-1207811569_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut,

De unde ai luat jantele, cat costa si ce dimensiuni au(ai pastrat anvelopele 185/55/15)?

Multumesc

Share this post


Link to post
Salut,

De unde ai luat jantele, cat costa si ce dimensiuni au(ai pastrat anvelopele 185/55/15)?

Multumesc

Jantele sunt cumparate de la BRILLIANTIS GROUP 2003 pitesti (intri pe www.janta.ro si vezi la dealeri).

Pret aprox 1400 ron

Dimensiuni 6,5JX15 ET38 (cele originale sunt 6JX15 ET45)

Da sunt montate anvelopele cu care a venit din fabrica HANKKOK 185/55/15, dar la anul as vrea sa-i pun 195/50/15 sau~~ 195/55/15 inca nu am hotarat.

post-6875-1207857708_thumb.jpg

post-6875-1207857718_thumb.jpg

Edited by samyx

Share this post


Link to post

Se poate scoate semnul cu totul sa ramana asa??

 

 

 

 

poza modifica in photoshop

post-2588-1208500482_thumb.jpg

Share this post


Link to post

De ce nu .Dar totusi ,nu te mandresti ca ai chevy?.

Share this post


Link to post

Salut... ma intereseaza niste faruri engeleyes si stopuri cu leduri pentru aveo... stie cineva unde gasesc? ca eu nu am gasit nimic.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...