Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Pai de cand s-a taiat bugetul la benzina...o lasa mai usor cu donatu'... =))

Share this post


Link to post

Nu are mai legatura, dar sti cum sunt femeile, vor sa stoarca toti $ din orice.

Si cum eu sunt cam sub papuc ...

Share this post


Link to post
Un citat dintr-un post de pe Softpedia, care pe mine m-a amuzat teribil. E vorba de stilul de predare din Politehnica:

 

 

Legat de problema asta, mi-am adus aminte acum (cand postasei prima data de abia ma trezisem din somn) de un mic filmulet pe care l-am facut cu telefonul in timpul unui curs din anul 5.

5, 4, 3, 2, 1... Cursul de RNRF (Retele neurale si recunoasterea formelor):

 

Enjoy!

 

Share this post


Link to post

Mic copil! la noi a venit unul la curs, ranga de mahmur/beat (cine stie), s-a asezat in scaun, a inceput cursul, a alunecat si s-a intins pe 3 scaune pana la urma, a adormit, a cazut, s-a trezit, a dat la boboci, si cand profa a cerut ajutor sa-l scoata din sala (si mai era si ditamai matahala de om) a inceput sa urle ca el vrea sa stea la curs, ca ce-i asta, ca nu se poate asa ceva.

 

Cata dedicatie academica :|

Share this post


Link to post

Povesti pescaresti, domne! Dovada, dovada!!!! Arata-mi dovada!

Share this post


Link to post

Puţin scos din context:

/.../ cand o uzi nu ca intra la apa sau ceva dar nu mai sta intinsa, o strangi in pumn : :P si ai o senzatie scarboasa rau cand e uda, zici ca e batista cu muci .

<:-P

Share this post


Link to post

Sa mor daca macar m-a facut sa zambesc.

Au fost ceva, s-au dus. Acum pur si simplu sunt patetici.

De ce trebuie sa se scalambaie ca toti retarzii ?

Poate are efect la copii fffff mici.

Iar versurile sunt... jenante , aproape la fel de jenante ca si aplauzele false.

Share this post


Link to post

Mie unul mi-au placut alea vechi cu Garcea si Crapu si Menumorut. Dar de cand au inceput-o cu ProTv-ul au smantanit-o urat de tot. Pur si simplu glume seci scoase pe banda rulanta.

Share this post


Link to post

Pentru mine, Vacanta Mare raman cei pe care ii vedeam in fiecare seara in Costinesti, la terenurile de tenis, dand spectacole (aproape) gratis ... in vara lui 1990. Cam din ora in ora, unul dintre ei lua o palarie si se plimba printre spectatori si strangea bani. Nu primeai nici macar o privire stamba in caz ca nu dadeai. I-am mai vazut 2-3 ani mai tarziu, deja dadeau spectacole la teatrul de vara ... nu mai aveau acelasi farmec. Iar de cand au inceput cu protv-ul ... :(

Share this post


Link to post

Umorul lor (mai bine zis acel umor de calitate, umor ce prindea la publicul larg) s-a stins odata cu Dan Sava :( .

 

L.E

Mie unul mi-au placut alea vechi cu Garcea si Crapu si Menumorut.

Super au fost (dupa parerea mea) si "albumele" : Salutari din balamuc, Beatman Forever, Sticla cu 3 capace, Vampiri in izmene, Tanar si ne-a linistit, Proasta norocului, Sex O'clock, Lectia de umor, Toamna Mitocanilor...

Multe din ele sunt de la inceputuri si lumea nu le stie...

Edited by EM!L

Share this post


Link to post

Prea mult internet dauneaza grav sanatatii copiilor:

 

"Mesaj auzi mai .. noi fi ieu emo dar .. ce dreaq ai q iei?? aja si dak am scris cva aja qm imi plek vine qm ar fii ?aja? ins cas ?analfabeta? [dupa cum spui u]??? traiesc si ieu intrun cartier plini de manelisti si stiu qm ie cand se uita la tne k la felu` 14 .. si vb de park nar mai fi vazut asa cva .. da` stii qm e.. fiecare q opinia lor .. dar nam mai pomenit pe nimeni care sa faca si un site despre asa cva .. oricum .. esti varza .. niki macar nu cred k sh ce inseamna q adevarat emo .. si intrat si u pe emo-kids.com si ai dat copy-paste ? > :P > :P > :P .. hate you .. :-& .. "

 

Mesajul a fost preluat de pe blogul lui ARHI

 

Ma dor ochii!

Edited by andrew

Share this post


Link to post

Traduce cineva?

Share this post


Link to post

Eu m-am pierdut aici:

"qm ar fii “aja“ ins cas"

Share this post


Link to post

N-apareau ghilimele si-am zis ca te'ai dat pe 'irc style' in spiritu'... topicei. Nah, aia nu poate patrunde retina ochiului meu... :-S

Share this post


Link to post

Parca seamana cu cineva, dar nu-mi dau seama cu cine :D

Share this post


Link to post

Timp de expunere. :P

Edited by s0r|n3l

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...