Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

777-BGR-TT2YUI-856-TYU-68

 

Mie imi pare a fi aproape cod de windows vista, al mai mare virus facut vreodata pe pamant :) )

Asa ca nu luati laptopul virusat =))

Share this post


Link to post

Si io care trageam sperante macar de-o pizza...

Share this post


Link to post
va invit personal sa ne vizitati aceste superb magazin cu produse electronice si electrocasnice, telefoane mobile,masini etc.

 

Sunt mai tari ca Metro & Co...oferta de oferta, frate, n-am ce zice =)) Mai ramanea sa-ti ceara codul de pe o cartela Orange de 15 euro si sa mai zica "Sunt un hot"

Edited by andrei_ics_ics_el

Share this post


Link to post

Unde mai pui ca are si mail pe gmail :) )

Share this post


Link to post
Siteurile bisericoase sunt favoritele mele.

 

.. It makes you wonder sometimes, doesn't it? > :)

Share this post


Link to post

Roacherii astia intai s-ar regula si dup'aia si-ar taia gaturile reciproc ca sa se reguleze si pe lumea ailalta :mrgreen:

Mortali aia cu caredrala gotica, sunet de orga, respectiv cimitir. Mai ramaneau sa spuna de bancheta din spate a Loganului si gata fantezia ;)

Share this post


Link to post

Taci! ca ma exciti! :D

Share this post


Link to post

Deci de-aia ... cu Loganul ??

Share this post


Link to post
Tot cehoaicele sunt cele mai bune.

Nu-s. De fapt, sunt mult mai naspa, ca medie, decat romancele.

Daca vrei ceva frumos, mergi in Slovacia.

Share this post


Link to post
Nu-s. De fapt, sunt mult mai naspa, ca medie, decat romancele.

Daca vrei ceva frumos, mergi in Slovacia.

 

 

Inseamna ca atunci cand am fost eu le-au ascuns pe alea urate in casa si au scos la inaintare doar bunaciunile.

Share this post


Link to post

Ma rog, una e o parere formata in doua zile si alta o parere formata in doi ani.

Oricum, indubitabil si incontestabil, cea mai tare tara din Europa la capitolul asta e Scotia. E tara perfecta in care sa fii nevasta. Poti sa fii sigura ca barbatu' n-are dupa ce sa suceasca gatu' pe strada... :)

Share this post


Link to post

Pai da, la tine s-or fi plictisit de stat in casa si au iesit afara, macar sa ia paine ca mureau de foame. :D

 

Oricum, confirm pentru englezoaice! Brrrrrrrrr! Dar nici italiencele nu sunt departe...

Share this post


Link to post

:) )

 

Share this post


Link to post

Fratilor, parca aici am vazut linkul ala catre filmuletul de pe youtube cu moldovenii aia cu "Ce faaaaaci?"...parca ciobani sau cam asa ceva. Il mai stiti care e?

Share this post


Link to post
Fratilor, parca aici am vazut linkul ala catre filmuletul de pe youtube cu moldovenii aia cu "Ce faaaaaci?"...parca ciobani sau cam asa ceva. Il mai stiti care e?

 

search dupa "bere budai"

Share this post


Link to post

Cum se parcheaza un logan. =))

Share this post


Link to post

Mă rog... acolo e o problemă pe linia de fabricaţie a circuitului dintre volan şi scaun.

Acum că s-a-ntâmplat ca fericitul posesor al (scurt)circuitului în cauză să fie şi un (ne)fericit posesor al unui cazan, probabil că nu e deloc o întâmplare.

În orice caz, asta e din categoria "blonde sub acoperire". Cum dracu' or lua specimenele astea permis?? E nepermis... părerea mea!

Share this post


Link to post

M-au ginit astia!

zone_umede.jpg

Share this post


Link to post

Super simpozionul asta. Si daca tot mergi, ai putea propune o discutie mai ampla asupra unui subiect " Incursiunea zonelor umede in zonele uscate" :D

Share this post


Link to post

Eu as face o dizertatie: "Combaterea zonelor umede" sau "De ce sa fii jilava si singura cand poti fi uscata si nervoasa. Get married!"

Share this post


Link to post

Eronat!

Ma pregatesc deja cu o lucrare "Protectia mediului in procesul de incluziune a zonelor uscate in zonele umede".

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...