Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

KAos... pun pariu ca nu ai mai gasit numere libere cu sex si asta e motivul pentru care ai ales PLM =))

 

Exact ce spuneam,ati scapat de matrix,ati gasit pe altul care sa casunati.Si culmea ca exact acelasi persoane se gasesc sa faca mistouri ieftine.Domnilor sinteti penibili.

Share this post


Link to post

adique personajul e de fapt matrixraduiliezorro, nu, Maitre? =))

Share this post


Link to post

@matrixraduiliezorro > vrei sa dobandesti titlul de "Offtopic la Caterinca"? Ghinion, au reusit altii inaintea ta, oameni cu umor.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Deci va rog sa-mi lasati titlul de offtopicar in pace. Am muncit din greu la el =)) =)) =))

Share this post


Link to post

Daca vad vreun Z facut cu cheia pe masina mea ii iau glanda!

Share this post


Link to post
KAos... pun pariu ca nu ai mai gasit numere libere cu sex si asta e motivul pentru care ai ales PLM

 

Hai sa te dezamagesc un pic. Acela nu e numarul meu real. Daca cel care a facut observatia legata de numarul de inmatriculare care apare la profilul meu ar fi fost mai atent la detalii, ar fi observat ca pina acum citeva ore aveam alt numar la profil (cel real). Privind prin prisma "evenimentelor" de pe aici si observind ca la voi se poarta mai mult caterinca decit seriozitatea, am decis sa imi exprim parerea despre acest lucru, prin punerea acelor 3 litere care sintetizeaza dezamagirea fata de ceea ce credeam ca am sa gasesc pe acest forum.

 

Daca vreti caterinca de ce nu va duceti pe "academia de ras" si preferati sa faceti daewooclub de plins ?

Share this post


Link to post

Dezamagit,putin spus. Forumul are si calitati bune,pacat de clica care s-a format incepind cu un admin pe nume Satori si continuind cu ceilalti numiti moderatori sau supermoderatori,care vorbesc fara sa gindeasca,transforma acest forum intru-nul de cacao.Mi se face greata cind vad la unii atita incultura.Incapabili sa faca o gluma reusita.

Share this post


Link to post

Pai ce facem, dom'ne? Pe mine ma ignori? :-W

Share this post


Link to post

@KAos > despre ce ai dori sa discutam pe aceasta sectiune (caterinca) ... despre, sa zicem, RADET ?

Share this post


Link to post

Nici eu nu sunt moderator sau supramoderator. Ma simt exclus. :(

Share this post


Link to post
Mi se face greata cind vad la unii atita incultura.Incapabili sa faca o gluma reusita.

Vezi sa nu vomiti pe tastatura, miroase urat.

Share this post


Link to post

Tolin, sau despre WHOIS services... 8-|

Edited by kAos

Share this post


Link to post

Kaos, prietene, numarul de inmatriculare nu este camp obligatoriu la profil :) Il completezi daca vrei. Obligatorii sunt locatia si masina, din ratiuni elementare.

Nu te obliga nimeni sa intri pe acest topic, asa cum nu te obliga nimeni sa intri pe acest forum. Mai sunt si alte topicuri/forumuri. Nu te mai plange, ca se umfla parchetul ;)

PS Postul meu nu e caterinca, este foarte serios.

Share this post


Link to post

@KAos > vezi cum este sa te Dabija de grija altora ? De ce postezi in sectiunea asta, treci la sectiunile tehnice si lasa oamenii fara probleme sa-si exercite functia de comunicare.

Share this post


Link to post
Nici eu nu sunt moderator sau supramoderator. Ma simt exclus. :(

 

Tu esti moderator undecover poate :D

 

Dezamagit,putin spus. Forumul are si calitati bune,pacat de clica care s-a format incepind cu un admin pe nume Satori si continuind cu ceilalti numiti moderatori sau supermoderatori,care vorbesc fara sa gindeasca,transforma acest forum intru-nul de cacao.Mi se face greata cind vad la unii atita incultura.Incapabili sa faca o gluma reusita.

 

Ca ca cultura nu e nici una :) )

 

Cred c-o fi scop in sine cultura asta.. Si la ce seceta e.. m-as mira sa nu fie o tema in voga ;)

 

Uite de asta avem noi o balanta non-excedentara =))

 

Si pe linga numarul ala tare cu PLM, merge si al lui sebian cu STF :D (sa traiesti frate ;) )

Share this post


Link to post

@Tolin, nu mai imi arde. Si de altfel ce incredere sa mai am intr-un "sfat" primit de la tine, sau altii care au postat pe aici. De unde stiu ca nu e la... caterinca? 8-|

Edited by kAos

Share this post


Link to post

E simplu, acolo sus deasupra primului post sunt niste chestii ca niste furnicute, noi le zicem "litere" dar tu poti sa le zici cum vrei. Cand se aduna mai multe furnicute la un loc spunem ca formeaza "un cuvant". Cand sunt mai multe cuvinte intr-un grup mic deasupra unui grup mare de cuvinte spunem ca acel grup mic formeaza "un titlu". De obicei titlul spune ce o sa gasesti in grupul mare de cuvinte.

Share this post


Link to post

Verificarea e simpla, caterinca in sectiunile tehnice, pe langa ca este sanctionata, te si descalifica.

Share this post


Link to post

Vederea e in ceaţă, îmi tremura mânuţa... :rolleyes:

 

 

PS: cativa dintre voi o sa tremurati la iarna, o sa va dea la televizor cu cojocul in plapuma... 8-X

Edited by dreaQ

Share this post


Link to post

Aaa nu, dreaQ, caaaalm... chiar mi se rupe. :) )

Share this post


Link to post
@matrixraduiliezorro > vrei sa dobandesti titlul de "Offtopic la Caterinca"? Ghinion, au reusit altii inaintea ta, oameni cu umor.

Ma scuzi...eu si cand nu postez sunt offtopic...nu ai sanse!

Sa zica Mesteru` Tolin ... :tongue:

Si acum ca m-ati enervat o sa vand Matizu (cu tot cu auto-colant) de-al dreaq si-mi iau Fiat Panda..sic! :spumelagura:

Edited by lucian14

Share this post


Link to post

You are the best, a mon avis.

Share this post


Link to post

:osanale: 10x maitre, sa-mi zici cat de detasat am castigat cursa!

Share this post


Link to post
...eu si cand nu postez sunt offtopic...nu ai sanse!

Ai dat singur raspunsul. Pentru acesta cred ca intri si in topul topurilor. Autoironia este apanajul (era sa scriu apenajul) celor care zboara pe sus.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...