Jump to content
Sign in to follow this  
Nicotine

Problema scaun dreapta

Recommended Posts

...eu ma intrebam oare ce-or fi vrut sa spuna ce-i care reclamau ca le trepideaza sau le vibreaza scaunul din dreapta, ca erau destui pe aici pe forum... :rotfl: :rastabanana: :rotfl:

Share this post


Link to post

Wolfman, nu sunt de acord deloc cu tine, si cu ceilalti care zic ca "dupa aia nu mai vezi nustiuce, etc". Asta e o mare frectie! A, ca nu mai zbori din floare in floare, poate, dar in rest, zau daca vad ceva negativ in viata mea de cand am scaunul din dreapta ocupat in permanenta (ma rog, uneori bancheta din spate, cand e ocupat si scaunelul din dreapta spate...).

Share this post


Link to post

intre noi fie vorba, am o relatie de 6 ani si 24 de ani in total... si sunt de acord cu viper, nu vad nimic rau in asta. (desi iau in consideratie faptul ca nu am cum sa vad nimic rau in asta avand in vedere ca nu stiu cum este de partea cealalta a baricadei - asta din ciclul: de ce e bine sa fii orb :) )

Share this post


Link to post

Stai sa faci si tu vreo 12 ani de casnicie si mai vorbim! Oricum ar fi, trebuie sa faci compromisuri; copii aduc intr-adevar mult intr-o relatie, dar cateodata parca-ti vine sa pleci vreo saptamana in delegatie... :lol: Am facut si versuri!!!

 

 

Later edit, intre timp a postat si Satori...

 

Oricum, n-as schimba starea de acum cu cea dinaintea casatoriei si as face aceeasi alegere daca-r fi s-o pot face din nou... Dar parca tot m-ar coafa vreun contract de cateva luni in strainatate (si nu pentru ca as duce lipsa de bani)...

Share this post


Link to post

Mai wolfman , sa stii ca nue nici rau dar nici bine .

Sunt shaibuit de un an si 2 luni si fac de 2 -3 ori pe an deplasari cam de cate o luna pe afara.

Sa stii ca este relaxant nu numai dpdv "al scaunului din dreapta" ci mai scapi de mizeria asta de prin tara.

IMI PARE RAU CA NU AM TARIA SA O RUP DE TOT CU TARA (DESI AM POSIBILITATEA) , dar cu scaunul din dreapta cu mine :lol: :lol: :lol:

Bafta

 

Uneori e nasol singur printre straini

Share this post


Link to post

Mai sa stiti ca dupa tz ani barbatului ii pare rau oricum ... ori ca-i casatorit, ori ca nu-i!!!!!!.....

Share this post


Link to post

Pentru cei cu mai multi ani de casnicie: wrong, nu mai generalizati!!! Stiu destui, si inca multi, cu peste 20 de ani ce convietuire in 2, si inca sunt foarte happy si bine-merci impreuna!!!

Share this post


Link to post

Sotia mea si cu mine cunoastem secretul pentru a mentine o casatorie solida:

 

1. De doua ori pe saptamana mergem intr-un restaurant dragut, bem vin,

mincare buna si companie... ea merge marti, eu vineri.

 

2.Dormim in paturi separate, eu la Milano, ea laGenova.

 

3. O duc peste tot, dar ea reuseste mereu sa gaseasca drumul inapoi.

 

4. Am intrebat-o unde vrea sa mearga pentru aniversarea casatoriei si mi-a

raspuns intr-un loc unde nu am mai fost demult ; I-am sugerat bucataria.

 

5. Ne tinem de mina mereu. Daca nu o fac, incepe sa cheltuiasca.

 

6. Are un robot de bucatarie electric, un storcator electric, un prajitor

electric si zice ca sint prea multe in casa, nu are loc de ele unde sa st

Irinii: . Are un robot de bucatarie electric, un storcator electric, un

prajitor

electric si zice ca sint prea multe in casa, nu are loc de ele unde sa stea.

Asa ca i-am cumparat un scaun electric.

 

7. Mi-a spus ca masina nu merge, ca are apa in carburator. Am intrebat unde

e masina:in lac

 

8. A facut o masca de argila. Pentru doua zile a fost frumoasa; foc. Apoi

si-a spalat masca de pe fata.

 

9. A urmarit camionul de gunoi, urlind dupa

el: sunt in intirziere pt. gunoi? Soferul a raspuns;nu,

salta inauntru!

 

10.Aminteste-ti mereu, casatoria e prima cauza adivortului.

 

11. Nu am vorbit cu sotia mea de11 luni. Nu indrazneam sa o intrerup.

 

12. Ultima cearta a fost din cauza mea. A intrebat ;ce e pe televizor;, iar

eu am raspuns: ;praf.

:(

Share this post


Link to post

:-D ... totusi omul vorbea serios si voi ati dat-o in balarii.

Share this post


Link to post
intre noi fie vorba, am o relatie de 6 ani si 24 de ani in total... si sunt de acord cu viper, nu vad nimic rau in asta. (desi iau in consideratie faptul ca nu am cum sa vad nimic rau in asta avand in vedere ca nu stiu cum este de partea cealalta a baricadei - asta din ciclul: de ce e bine sa fii orb :) )

 

 

Asa eram si eu satori cu un an in urma, exact ca tine , anul asta dupa 7 ani de relatie si la 25 anisori batuti pe muchie am facut pasul cel mare...Asa ca in curand am senzatia ca o sa vezi si partea ascunsa a lunii... 8) Oricum, se schimba foarte multe dupa oficializarea relatiei, indiferent cati ani ai petrecut impreuna cu ea...

Share this post


Link to post

pai o sa iti urmez exemplul arp... sau cel putin sunt sanse mari. asa ca hai sa :beerchug: :drinkers: :eyespin: :kissandmakeup: la intalnire sa ma inveti ce si cum.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...