Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Probleme cu productia la Craiova ...

Recommended Posts

eu am platit'o cu banu' jos pe 19 decembrie 2003, tocmai ptr a nu pierde promotzia care tzinea pana pe 30 decembrie..

mashina normal ca nu era nici macar fabricata inca, fabrica se inchisese de craciun, am ashteptat'o shi a venit pe 14 ianuarie..

deci se poate sa beneficiezi de promotzie, totul e sa dai banii in perioada de promotzie (tu sau banca la care te imprumutzi..)

Bafta!

Share this post


Link to post

reducerile sunt valabile in perioada 2 septembrie - 31 OCTOMBRIE, deci (teoretic) ai timp sa primesti masina.

http://www.rodae.ro/

Share this post


Link to post

A propos de problemele cu productia, celor de la Daewoo...Vreau si eu sa cumpar un Matiz si la Radacini mi s-a spus ca termenul de livrare este de 45 zile, maxim.Acum in parcul de masini nu exista nici un Matiz.Ce vreau eu sa va intreb este: Daca o platesc integral sau dau doar un avans in perioada promotiei, nu exista riscul ca atunci cand vine masina sa ma puna sa platesc pretul care va fi atunci.Intreb pentru ca nu am mai facut niciodata asa, si stiu ca la apartamente spre exemplu au aparut si scumpiri ulterioare, pe care oamenii au trebuit sa le suporte.Multumesc. :)

Share this post


Link to post

S-a scris si mai sus nu exista acest risc.

Share this post


Link to post

Am tras si eu de limba un dealer . Nu sunt probleme cu productia la Craiova ci cu . O fi efectul Logan ?!

Share this post


Link to post

Ce fel de efect Logan?

 

O fi anul electoral ca ambele fabrici de masini din Romania muncesc in draci iar importatorii nu mai prididesc.

 

Sa vedem la anu cate masini se vor mai cumpara.

Share this post


Link to post

Adica e un pic mai scump si nu chiar atat de super la cat se astepta lumea dupa puhoiul de reclama si secretomania (initiala e drept) .

Functioneaza deci economia noastra de piata (daca e si competitiva asta mai vedem dupa 2007 cine mai apuca) .

Cat despre cumparaturi la anul aici cred ca o sa mai fie afectate si altele nu numai masinile . O sa creasca in schimb consumul de medicamente psihotrope (stiu ce spun , maica-mea e psihiatra , are cabinetul in aceeasi locatie cu noi si deja ploua cu pacienti , daca ar raporta la casa de sanatate tot ce lucra ar fi prin decembrie !! ) . Da cine stie poate se intampla o minune si simtim si noi cresterea aia sanatoasa cu 7% a PIB de anul asta si cumulata cu celelalte cresteri "declarate" o sa curga "lapte si miere" pe strazi (nu si pe sosele ca nu prea is) :-D

Share this post


Link to post

Domnilor,sunt in pom si pomul in aer !!(sunt in ceata rau )La sfarsitul lunii vroiam sa dau comanda de un Matiz,dar acum...Chiar sa fie in "groapa" Craiova ?Atat de mult sa dureze asteptarea ?(ce ma-sa,este Golan?)Luminati-ma !!!!!! :(

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...