Jump to content
Sign in to follow this  
Bijhua

Inca un membru wooclub

Recommended Posts

Sunt nou noutz pe aici si sunt bucuros ca am putut gasi un forum cu si numai despre "woo fanatics". Eu am un espero GLX din 97' de 1.5 , o conduc de un an ( a fost a lu taikamiu) si in prezent am parcurs cu ea aproximativ 13.000 km. Desi e batranica sunt multumit de masina pe care am si poreclit-o "Desperito". Sper ca reusesc sa vin saptamana viitoare la "intalnirea de Joi"

Share this post


Link to post

Welcome!!! :beerchug: Ia uite, creste numarul vapoarelor!!! :thumbl:

Share this post


Link to post

Bine ai venit in secta Daewoo!

Share this post


Link to post
Sunt nou noutz pe aici si sunt bucuros ca am putut gasi un forum cu si numai despre "woo fanatics". Eu am un espero GLX din 97' de 1.5 , o conduc de un an ( a fost a lu taikamiu) si in prezent am parcurs cu ea aproximativ 13.000 km. Desi e batranica sunt multumit de masina pe care am si poreclit-o "Desperito". Sper ca reusesc sa vin saptamana viitoare la "intalnirea de Joi"

 

in sfarsit!!!Bine ai venit ca nu le mai faceam fata baietilor astia cu Espero 1.8 :wink:

Share this post


Link to post

Bine ai venit. Sa-ti traiasca salupa multi ani fericiti.

Share this post


Link to post

Bine ai venit printre noi, frate shalupar...

Share this post


Link to post

Pai daca tot e obiceiul ca sa ureze fiecare bunvenit fiecarui nou membru, sa ma bag si eu in seama, nu? :roll:

 

Bine ai venit, vere shalupar!

 

Prima oara cind am vazut poza am crezut ca e solentza! :) ))

Share this post


Link to post

Bine ai venit! Vezi ca e molipsitor, in sensul ca odata ce apuci sa scrii nu mai potzi sa te opresti! :mrgreen:

 

@NFS: curios si eu am avut aceeasi vedenie cu solentza, dar asta ca poza e shrinkata nasol! :alien:

Share this post


Link to post

yeah, yeah, me too :D bun venit Bijhua !

 

$Espero++ :D

Share this post


Link to post
Bine ai venit in secta Daewoo!

N-ar trebui sa ne alegem si noi un Bivolar ? :lol: La asa secta, asa conducator.

Share this post


Link to post

Laur, din pacate avem o groaza de Bivolari: Flex, Vaxxi, Zalmoxe, Doru, NFS, Iuzar, Hitman, Iso ETCAETERA, ETCAETERA, ETCAETERA!!! Sunt prea multi, ca sa putem alege un "Grig" dintre ei...

Share this post


Link to post

Mai deci io nu ma consider bivolar (asta vine de la bivol, nu?). Eu mai degraba boulean! :lol:

Share this post


Link to post

Iar eu sunt taur, nu bivol :P

Share this post


Link to post

Iar eu mi-s berbec capos de cand ma stiu Ta naaaaaa :lol:

Share this post


Link to post

Va salut...Si eu sunt nou pe aici, dupa cum vedeti. Am fost si eu "spectator" cateva luni pe acest forum si m-am decis sa particip, ca orice pasionat daewoo care se respecta. Personal cautam asa un loc (fara sa stiu) de mai multa vreme...in care se pot schimba informatii intr-o atmosfera prietenoasa si fara ca unii "elitisti" sa te priveasca de sus... :) Am si eu o intrebare (care ar putea parea bizara :) ) Exista pe undeva o sectiune dedicata Damasului? Avand in vedere ca am probleme tehnice grave legate de un "stramos" :) m-ar interesa. Sau as putea sa postez in sectiunea de Matiz&Tico?

Va multumesc anticipat...

Share this post


Link to post

Nu exista o sectiune pentru Damas, dar poti primi manualul de reparatii de la baietii din Bucuresti! Macar te alegi cu ceva... Incerca sa ajungi la intalnirea de joi si sigur te va rezolva cineva. Ai rabdare cam o jumatate de ora si vei primi raspuns de la un bucurestean. Sa ai o zi buna!

Share this post


Link to post

Bine ai venit printre noi. Nu o sa regreti. Vezi ca WOO CLUB e un fel de drog... Iei o data si gata, nu mai e dezintoxicare... :wink:

 

Pentru probleme si sfaturi tehnice poti sa pui linistit in sectiunea Tico & Matiz. Daca ai nevoie de manualul de service, lasa un mail unde il poti primi, in sectiunea cu cereri pentru manuale.

 

All the best.

Share this post


Link to post

Dan, bine-ai venit! Chiar e super, n-aveam pe nimeni cu Damas :)

Posteaza linistit la Tico& Matiz. Daca se aduna macar citeva posturi vom redenumi sectiunea Tico Matiz Damas ;)

Share this post


Link to post

[Pt. cei nou venitzi...sa va stapanitzi cu placere bijuteriile...shi apucatzi-va de tunning la ele...La Mai Mare...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...