Jump to content
Sign in to follow this  
LemonDemon

Prima Incercare De A Construi Un Forum Personal

Recommended Posts

Am incercat sa fac si eu forum despre masini , www.motorhead.forumup.ro.Daca sunteti curiosi va astept parerile :D

Share this post


Link to post

O parere. A mea desigur. Sunt deja prea multe forumuri despre masini, de ce nu incerci altceva? :)

Edited by Moshu

Share this post


Link to post

Si pe forumul tau, cand moderatorii roaga un membru sa-si completeze CORECT profilul, si membrul nu o face, cum se procedeaza?

Share this post


Link to post

Eu sunt de parere sa il convingem pasnic...daca nu o sa gasesc o eticheta de "membru mincinos " sau "membru grandoman" :D

 

Alt forum cu alt subiec...pai eu incerc sa fac o comunitate mai restransa dar mai unita ... Nici prin cap nu imi trece sa concurez cu monstrii sacrii cum e Daewooclub.

 

Am incercat si eu sa vad ce iese...oricum motivul principal este pasiunea pentru masini si imi doresc prieteni , fie ei si virtuali , cu care sa barfim si sa ne dam cu parerea.

 

Oricum am vazut ca Forum Nissan nu prea exista , decat unul anemic pe la reno ...asa ca ma voi concentra pe aceasta parte a forumuli mai mult :D

Edited by LemonDemon

Share this post


Link to post

Pai si eu am incercat sa te conving pasnic pe tine, iar eticheta aia n-o am. Am in schimb Warn, ce zici, merge?

Share this post


Link to post

Scuze ca uitasem de masina din profil ... :> Am avut un S-classe modelul nou din GER dar nu l-am tinut pentru ca ma omora rau la buzunar

Acuma am un Nissan Primera de care sunt foarte mandru :->

 

 

Si inca ceva ...rog posesorii de masini Daewoo sa intre si la mine pe forum sa dea cat mai multe detalii despre masinile lor , in special cei cu Cielo,Nubira si LEganza ,Matiz, Tico caci Espero GLX din 1996 am avut si eu si am fost foarte multumit de masina

Edited by LemonDemon

Share this post


Link to post

Nu era vorba de masina din profil - intre noi fie vorba, las-o ;) - ci de numarul de inmatriculare. Ori il pui complet, ori nu-l mai pui deloc.

Share this post


Link to post

Gata am rezolvat si treaba asta ..de am ramas cu sechele de la alte forumuri ...dar avand in vedere ca 10 ani am avut Espero nu cred ca e vreo problema aici :D

 

claz: nu ma cita postul anterior; considera ca ai warn 19%

Share this post


Link to post

Este mult prea stufos si neorganizat. Roaga-te sa nu vine useri multi ca dai de belea daca vrei sa-l tii cat de cat curat.

Share this post


Link to post
...rog posesorii de masini Daewoo sa intre si la mine pe forum sa dea cat mai multe detalii despre masinile lor , in special cei cu Cielo,Nubira si LEganza ,Matiz, Tico caci Espero GLX din 1996 am avut si eu si am fost foarte multumit de masina

Daca tot crezi ca (citez) "Daewoo e un concurent fara creier, dar ce chestie , fac masini foarte bune , sau ma rog , adevarul e ca nu prea pot sa compar Loganul cu stiful ala de Nubira II ..." nu stiu ce rost are sa ne mai inviti pe "forumul" tau...

Share this post


Link to post

Dar ce intelege omul nostru prin "stif" ? =))

Edited by lucian14

Share this post


Link to post

o fi vrut sa zica staif ;) nu stift...dar deh, nu toata lumea face diferenta :P

Share this post


Link to post

Hai ma nu fiti rai. :(

S-a grabit omul si a tastat gresit. Se referea la Logan binenteles =))

 

Si la ce Dumnezeu sa o luam iar de la capat pe forumul ala? Nu crezi ca ne alearga destul pe asta? =))

Share this post


Link to post
Am incercat sa fac si eu forum despre masini , www.motorhead.forumup.ro.Daca sunteti curiosi va astept parerile :D

Ai cam neglijat aspectul comercial al forumului.

Ca prima sugestie, si in ton cu look-ul si natura lui.. ar fi schimbarea denumirii in www.redhead.forumup.ro.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

:o fftopic: Am senzatia ca tie iti place sa alergi oricum ... :)

Share this post


Link to post

la topicul ala daca il citesti cu atentie era vorba de o ironie la ce postase altcineva mai sus acolo.Te rog sa citesti cu atentie topicul acela ca vad ca se intelege altceva.

Eu unul sunt fan Daewoo iar afirmatia mea se referea la ce a zis domnul Store

citez "Stroe n-a ezitat să definească stăpînul uzinei Daewoo de la Craiova drept un "concurent fără creier" şi este în continuare extrem de încrezător în potenţialul Dacia. "

 

Deci eu tot iimi mentin propunerea pentru dumneavosatra ...

Share this post


Link to post

Draga colega, eu ti-am raspuns ceva mai sus. Daca vrei sa ne convingi, vino cu argumente. Am intrebat: ce rost are sa stam pe doua forumuri despre masini, si mai mult, sa o luam de la capat cu ce am zis pe aici despre masinile noastre? Daca dai un argument valid, cu placere.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...