Jump to content
Sign in to follow this  
Abram Burel

Fotbal

Campioana mondiala 2006  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Votat cu greu Argentina pentru ca Spania va bate Brazilia in sferturi.Finala Spania vs Argentina asta vreau s-o vad.

Share this post


Link to post

foarte interesant, au votat 2 la misto cu Japonia dar n-a votat nimeni cu Anglia sau cu Spania :) )

Share this post


Link to post

Si eu am votat cu argentina.

Spaniolii s-au facut de bafta rau ieri cu francezii... parca au jucat mai prost decat Togo. Or fi dat francezii spaga :mrgreen:

Si olandezii si portughezii meritau eliminati. N-au fost unii mai rasariti ca altii, iar olandezii mi s-au parut chiar mai penali. Capul in gura a lui Figo a fost la intimidare si fara sa lase semne, insa intrarile cu crampoanele inainte ale olandezilor a fost la rupt oase. In plus, totul a inceput cand olandezii au fost lipsiti de fair-play si au jucat o minge data afara de portughezi cand era unul intins pe jos...

Share this post


Link to post

Eh, Portugalia si Olanda au de impartit cate ceva de la Euro 2004, cand portughezii jucau acasa si i-au cam tavalit pe olandezi (asta pe langa faptul ca i-au eliminat). Probabil ca si-au platit politele intre ei la Mondialele astea. Oricum, arbitrul are o mare parte de vina, pentru ca a scapat meciul din mana complet si inadmisibil pentru acest nivel...

Share this post


Link to post

Finala va fi Argentina-Franta pentru ca francezii vor trece de brazilieni,va fi o reeditare a finalei din '98.

Mai greu va fi pentru Argentina impotriva Germaniei dar se vor califica.

Share this post


Link to post

Doar un person a anticipat corect. Bravos lui!

Share this post


Link to post

Si cand te gandesti ce artisti sunt brazilienii astia :D ...pacat ca nu-s si cu picioarele pe pamant :mrgreen: !

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...