Jump to content
Sign in to follow this  
Steffyx

Join Us! -> Tribal Wars

Recommended Posts

Inteleg, esti pasionat. Pai pentru pasionatii de masini se poate sa nu facem tot ce ne sta in putinta? Ce coordonate ai?

Share this post


Link to post

MariusBT

Puncte: 99

Rang: 8554

Trib:

? Scrie un mesaj

? În cartea de adrese

? Marcheza pe harta

 

Sate Coordinate Puncte

satul lui MariusBT 572|590 99

 

:mrgreen: ..."Tinta are înca protectie de începator. Ai voie sa ataci de abia în data de 06.05. la ora 23:47."

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

(572|590) K55

 

Ai incercat sa ma ataci ? Sau ce ?

Share this post


Link to post

Interesanta ora aia la care se poate face atacul, interesanta in raport cu ora la care ai postat prima data. ;)

Share this post


Link to post

Interesant e si prenumele lui. Parca predestinat ..sa fie alaturi de noi > :)

Maruis, stai linistit, nu te ataca nimeni, din moment ce esti pe forumul daewooclub. Membru fiind aici, se incheie automat de catre serverul triburilor un PNA cu tine. Am facut noi o setare cu ei, in momentul cand te inscrii aici, membrii DWCC din triburi nu te pot ataca, deci suntem un fel de aliati. Baga tare sa constriesti targul, ne poti ajuta cu resurse daca vrei sa fii de folos. Si cand te ataca cineva noi iti sarim in ajutor.

Bafta!

Share this post


Link to post

Care-i faza cu prenumele meu ? ?

 

Oi fi eu incepator in triburile, dar nu mi-e greu sa imi dau seama ca voi ma cam luati la misto si asta nu imi place . . . :-/

Share this post


Link to post

Sa-i explic eu ?

 

Dom' Marius, daca te uiti la ore vei observa ca la un minut dupa ce ti-ai facut cont NOU in triburi ai postat aici cerand sa fii bagat in DWCC. Aici ai 0 (ZERO) posturi, deci nu prea ai nici o legatura cu DWCC. Ce dracu bai baieti? Chiar asa fraieri ne credeti ? Ce ti-ai zis ... Gata tati, imi fac io cont nou pe triburi, ma inscriu si pe Daewooclub, ma baga disperatii in trib si sa vezi informatii ce-o sa torn dupa aia ... hahaha ... Esti din MAGIC, nu ? Oi fi bezmeticu ala de LizardKing ...

Edited by smailmiami

Share this post


Link to post

Pai nu se stie ca în orice razboi cheia succesului e spionajul???

Share this post


Link to post

Curat Matahari :) )

 

Bre, da ti-a luat juma de ora din momentul in care ai intrat pe forum pina cand ai scris primul post :) )

Nu esti foarte rapid :) )

Share this post


Link to post

Lasa ca se pare ca si eu am ajuns spion, adica shpioanca :) )

 

Mare ti-e gradina... =))

Share this post


Link to post
Pai nu mai sunt in nici un trib. Aseara mi-am facut contul.

 

M-a amenintat unul ca daca nu ii dau 100 resurse din fiecare imi distruge satul !

 

 

I-am trimis si eu un raspuns:

 

"Sfatul meu este sa-ti faci trupe... sa nu ai surprize cand ti se va termina protectia de incepator. Nu-i frumos sa ceri cu camata resurse..."

 

Are protectie pana pe 5.05 ora 18.05...sa vezi ce surpriza o sa aiba.

 

 

Marius...tu sa ai trupe ca o sa ti-l fac ferma (sper).

Share this post


Link to post

De ce bre nu l-ati lasat, ca poate il faceam de-un milion?! Stiti ca ne trebuie!

Share this post


Link to post

Jocul lui peste si caractere misto avem(aveam) cu noi...unu pleaca la TLD altul(alta) la EXIT am mai ramas 65...fugiti ca sobolanii de apa si va urmariti interesul...ati auzit repede ca ne ataca MAGIC si ceilalti si ati tirato...

Share this post


Link to post

Mah, cel putin trebuie sa apreciezi faptul ca eu m-am intors, sa va ajut la razbel :mrgreen: ...da' tu ce iuzar ai?

Share this post


Link to post

Vrei sange ai > :) ...StarDust e iuzaru' meu :P .

Share this post


Link to post
Vrei sange ai > :)

 

Pufi...ce trupe de aparare ai si cate resurse...hai ca nu mai am ferme :D

 

 

PS. Nu am citat mesajul anterior (nu in intregime). Am citat aceasta parte a mesajului pentru a se intelege de cine ma iau si ca sa-i potolesc setea de sange :D

Edited by Leutzu

Share this post


Link to post
Jocul lui peste si caractere misto avem(aveam) cu noi...unu pleaca la TLD altul(alta) la EXIT am mai ramas 65...fugiti ca sobolanii de apa si va urmariti interesul...ati auzit repede ca ne ataca MAGIC si ceilalti si ati tirato...

Relax, it's just a game :D . Trebuie studiat din toate unghiurile, si cele vizibile, si cele mai putin vizibile.

Ce te invartoshishi asa? =))

Share this post


Link to post

Mie îmi place tribul asta la nebunie. Suntem putini, dar uniti si asta valoreaza foarte mult. De foarte multe ori am iesit din încurcaturi datorita unitatii grupului. Si daca am ramane 20 si ne-am razboi si mai tare tot nu as parasi tribul. :mrgreen:

Share this post


Link to post

E adevarat ca suntem putini si cateodata chiar ma gandesc cum de mai putem face fata dar am simtit pe propria piele atacurile celor din TL dar si ajutorul colegilor de trib care daca nu ar fi fost pot sa va spun ca nu mai jucam de mult acest joc.(asa ca decat "multi da prosti maria ta" mai bine putini si buni)

Share this post


Link to post

Eu doar am trimis ajutoare, n-am solicitat vreodata.

dar si daca as fi avut nevoie, ar fi venit in 10h, deci deja inutil poate. Asta a fost optiunea mea din mai multe motive si nu-mi pare rau. Plus ca schimbarile aduc noutate :D

Share this post


Link to post

Multzam fain Pixelu pt materialele trimise :veneratie: .

Share this post


Link to post

Din ciclul "Fereste-ma, Doamne, de prieteni, ca de dusmani ma feresc singur" si "Cum sa-ti faci aliatii sa dea in balbaiala", va prezentam:

post-3513-1178531752_thumb.jpg

Edited by Tigrutza

Share this post


Link to post

Eu iti spun drept.. nu te vedeam bine agatata in gard de 20, ca eu scoteam trupele afara :) )

Share this post


Link to post

atacam si noi, precum japonezii in WW2, cu piloti kamikaze? =))

Share this post


Link to post

Se intampla ceva cu triburile.ro. Va raspunde site-ul?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...