Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

E destula risipa si acolo. :) )

Ce te faci daca folosesti chiuveta fara sa fie nevoie sa tragi apa. Ai consumat apa in plus...

 

 

Pai o folosesti numai cand se impune, adica daca esti nevoit sa tragi apa :D

Share this post


Link to post

"povesti" deastea am auzit si eu pana acum cativa ani...bine ca, se pare, au inceput oamenii sa se mai lumineze ca nu e chiar asa...cel putin asa incep sa dea impresia.

Iar referitor la chiuveta...ai e exclusiv pentru igiena de dupa folosirea toaletei. Iar apa nu se risipeste ci se refoloseste... :D

In restul cazurilor clasica chiuveta... :D

 

Oricum, eu unul, nu mi-as face asa ceva...de aia am si pus la caterinca...altfel statea, probabil, in alta parte... =))

Share this post


Link to post

The sink in "youtube version" :)

 

Reclama...

Edited by s0r|n3l

Share this post


Link to post
Am mai auzit si faze de genul: familie cu 2 fete - intai face baie aia mare ca e salariata, in aceeasi apa pe urma face aiai mica ca dam prioritate la copii, pe urma fara a schimba apa ca e scumpa face mama, iar la final in zoaie face si capu'la familie ca el e cel mai bleg.

Si cand te gandesti ca gugumaci dintr-astia si-au luat primii telefon cu ecran color si s-au dat smecheri...

Share this post


Link to post

Pai daca au facut economii...au avut de unde... =))

Share this post


Link to post
Eu nici nu vreau sa spun ce nota am luat la licenta, ca nu ma crede nimeni. Foloseste la ceva? Imi aduce oportunitati de angajare mai bune nota aia? O laie.

La angajare, cel mai bine cotati sunt studentii care au ceva experienta in spate. Si cum experienta aia nu se capata tocind coate in bibleoteca, ci mai degraba incepand prin a aseza produse la raft la Billa, nu vad cum ai putea avea o medie suficient de mare (peste 8 pentru locul in camin fara apa calda) lucrand, invatand in acelasi timp si bifand prezente la cursuri de multe ori inutile. 5 e suficient ca sa iei un examen si 6-7 ca sa iei o licenta, in rest, nu-ti trebuie mai mult ca sa ai diploma.

Spune-le asta profesorilor de la UAIC, e bine sa o spui la unul la care ai un examen mai usor de invatat, totusi...

 

Bursa: :- Nici de-un plin la matiz nu ajungea... =)) Bine, la aia republicana ajungea sa mai iei si lichid de spalat parbrizul, daca aveai peste 9.20 media.

 

 

incearca tu sa te angajezi programator daca in timpul facultatii ai carat produse la Billa. > :)

Share this post


Link to post

Ai mai multe sanse decat daca in CV scrii "experienta zero", "in timpul facultatii am invatat". Oricum, nu despre munca asta era vorba, el a zis sa incepi de acolo... Se gasesc o groaza de pozitii pentru studenti care sa nu fie "cu carca". Nu zice nimeni sa stai intr-un loc un an de zile.

Share this post


Link to post

Anunturi

post-5518-1203671852_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Surprinsa azi in trafic pe Stirbei Voda. =))

post-5141-1203681109_thumb.jpg

Share this post


Link to post
incearca tu sa te angajezi programator daca in timpul facultatii ai carat produse la Billa. > :)

 

incearca tu sa te angajezi programator daca in timpul facultatii ai carat produse la Billa. > :)

 

Asa puicusorule! Si da-i, si da-i si lupta !

Share this post


Link to post
incearca tu sa te angajezi programator daca in timpul facultatii ai carat produse la Billa. > :)
incearca tu sa te angajezi programator daca in timpul facultatii ai carat produse la Billa. > :)
incearca tu sa te angajezi programator daca in timpul facultatii ai carat produse la Billa. > :)

da' de ce te balbai, idm? > :)

Edited by sictirel

Share this post


Link to post

Moderatorul si cu iubita in dormitor

Moderatoru’:- Draga vreau sa facem dragoste in noaptea asta.

Iubita: - Ma doare capul.

Moderatoru’: (o palma peste bot)

Iubita: - Ce a fost asta!!!

Moderatoru’: - Warn pentru OFFTopic

Share this post


Link to post

Prea tare! =))

Si daca refuza pe o perioada mai lunga, cred ca ia suspend.

Iar daca si dupa aia mai face gat, i se da "ban" fara rezerve direct pe aipi: ai pi draqu sa te ieie- aicea nu mai calci! :) )

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post
Moderatorul si cu iubita in dormitor

 

Asta era continuarea bancului de-aici, nu? Aha! :mrgreen:

Share this post


Link to post

De ce, te doare capul ?

Share this post


Link to post

Bre, cu durerile de cap- vorbiti cu urangutanul!

Share this post


Link to post
da' de ce te balbai, idm? > :)

 

 

Nu ma intreba "de ce?". Intreaba "de la ce"

De la ala rosu!

Share this post


Link to post

Lucrand ca operator baze de date la Spitalul nr.1 din Craiova, am ocazia sa vad fise de pacienti cu nume mai mult decat hilare :D

De exemplu, avem aici familia SERDARU alcatuita din membrii : America, Abraham, Alisa, Antonio, Armando, Cheja, Clement, Diego, Dueina, Elita, Femina, Fernando, Filana, Finlanda, Fluturica, Ford, Geni, Gerard, Giovani, Salvis, Jenifer, Jimmy, Luceafar, Meclan, Mehadia, Mimi, Renato, Sabrina, Sahara, Saiza, Somerda, Vinograda, Violanda.

Sunt rumani, manca-ti-as ;)

Share this post


Link to post

Sigur numarul spitalului este 1 ?;sau 9? :o

Share this post


Link to post
Lucrand ca operator baze de date la Spitalul nr.1 din Craiova, am ocazia sa vad fise de pacienti cu nume mai mult decat hilare ... De exemplu, ...

Si facerea publica a datelor de acolo este o fapta laudabila ?

Share this post


Link to post
Si facerea publica a datelor de acolo este o fapta laudabila ?

 

Ia chiar asa !!! A folosit datele personale ale pacientilor in scop publicitar pe DWC la rubrica caterinca!!!!....He he ...!!!..Penal frate!!....

Share this post


Link to post
Si facerea publica a datelor...

Pai si ne mai laudam cu transparenta...nu a dat adrese, boli, etc...pur si simplu sunt niste nume pe care le poti afla din orice loc...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...