Jump to content
Sign in to follow this  
ovidiuc

Dealeri

Recommended Posts

Pe site-ul lor sunt:

 

Di-Bas Auto

German Top Trading

Gold & Platin Autocenter

Rădăcini Motors Bucureşti

Rădăcini Motors Ferdinand

Rădăcini Motors Vitan

 

Pe care il recomandati? Pe langa schimbul ala de ulei de 29e si verificarea tehnica vreau sa mai umble la ea.. in functie de ce-mi spune dupa verificare.. frane, bucse, etc...

Share this post


Link to post

Pentru o viitoare revizie la un Aveo din Noiembrie ce dealer este recomandat sa aleg?

Acum ceva vreme in Constanta era Expocar'ul ( pentru Chevrolet ) zilele trecute am observat un nou showroom Chevrolet si banuiesc ca si service ( Radacini Motors ) stie cineva despre ei cum sunt ? Expocarul parca nu l-as mai alege fiindca in trecut au strans o bujie incalecandu-i filetul (la Kalos) si nu am scos-o nici pana in prezent, deci au niste mecanici "deosebiti". Astept indrumari cu multumirile de rigoare. O zi buna tuturor.

Share this post


Link to post

Eu mi-am facut reviziile la Radacini Drumul Taberei ( Bd Timisoara Nr 18).

Sunt multumit de cum lucreaza. M-a costat prima revizie 600 ron. Ma rog, m-am si imprietenit cu seful de service de acolo :D . Nu a durat decat cca 2 ore . Adica curatat franele, verificat placute + saboti, filtrele toate si uleiul de motor. Si 2 luni mai tarziu am schimbat si uleiul de cutie.Daca si-au deschis service si in Constanta ,e bine , poti sa te duci la ei. Daca e vorba de G&P, las-o moarta , aia sunt bata.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...