Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Cum Folosim Forumul

Recommended Posts

Daca aveti vreo nelamurire referitor la utilizarea forumului, de genul: cum fac asta, cum fac ailalta - scrieti aici.

salut, eu sunt f nou pe aici...si mai nou un posesor de masina daewoo!m-ar interesa si pe mine o carte tehnica pt un daewoo espero!ma puteti ajuta si pe mine, cum as putea face rost de asa ceva?va rog :osanale: emailul meu e ddangerica@yahoo.com

Share this post


Link to post

Scuze pt deranj, dar nu stiu si nici nu am gasit!

Cum se poate schimba titulatura de sub avatar (unde scrie "Forumist") ?

Multumesc !

Share this post


Link to post

Nu se poate schimba de catre useri acest lucru.

Edited by ZeNeSeu

Share this post


Link to post

Asta am observat si eu ! Raspunsul tau nu m-a lamurit !

Care e procedura ? Cine poate face acest lucru?

Share this post


Link to post

Doar administratorii.

Share this post


Link to post

Trebuie un anumit nr de posturi ca sa pot posta la bursa-vanzari?

Share this post


Link to post

Nu nu trebuie dar, dupa cum scrie si sus cand postezi, anuntul trebuie validat de un moderator. Sa nu scrie cine stie ce bazaconii. Trece un timp pana apare anuntul in functie de ora... :rolleyes: Stai linistit o sa apara daca indeplineste toate criteriile (ieftin si bun :mrgreen: )

Share this post


Link to post

Mulţumesc pentru lămuriri.

Sper să nu mă trezesc cu vreun warn, am încercat să postez anunţul de vreo 4 ori, mă gândeam că nu-mi merge mie netul.

Edited by Mircea
Nu mai cita mesajul anterior. Foloseste Fast Reply sau Add Reply.

Share this post


Link to post

Tardiv...Rabdarea este o virtute, iar un pic de atentie nu strica niciodata...

Share this post


Link to post

Multumesc pentru intelegere.

Edited by mihai_prd

Share this post


Link to post

NU :)

Share this post


Link to post

Cum mama lui de blog...scot blogu'?!

 

 

@Vaxxi: cum banuiesc ca NU exista solutie (i.e. "delist" din 'blogs'), esti suficient de dragut incat sa mi-l scoti si mie? ;)

 

TIA

Share this post


Link to post

Done bre :)

Share this post


Link to post

Saru'mana ;)

Share this post


Link to post

Cred ca a uitat forumul sa numere... :D

5 Reply-uri si nici un View?

post-5518-1204213499_thumb.png

Share this post


Link to post

Afisarile parca apar la un anumit interval de timp (spre exemplu se actualizeaza peste 4 ore si apar toate de pana atunci, nu real time). Se poate sa ma insel, dar asa am retinut, parca s-a mai discutat chestia asta.

Share this post


Link to post
Afisarile parca apar la un anumit interval de timp (spre exemplu se actualizeaza peste 4 ore si apar toate de pana atunci, nu real time). Se poate sa ma insel, dar asa am retinut, parca s-a mai discutat chestia asta.

 

 

salut..cine ma ajuta..?ma chinui de vreo doua zile sa deschid un topic la bursa si nu stiu cum se face..cum se deschie un nou topic ?

Share this post


Link to post

Deschizi totpicul ca in orice alta sectiune si astepti sa iti fie aprobat de un admin/moderator.

Share this post


Link to post
Deschizi totpicul ca in orice alta sectiune si astepti sa iti fie aprobat de un admin/moderator.

 

 

pai...am scris ce trebuia...am bagat o previzualizare sa vad cum arata mesajul...si acum nu mai stiu pe ce sa apas..trebuie bb codes cumva ca nu stiu sa-l folosesc?

Share this post


Link to post

Pai dupa Previzualizare, dai Adauga mesaj si... astepti. Un moderator (cand va fi online), va citi mesajul, daca respecta conditiile de postare la bursa -pret, poze, date contact- il va aproba, si apoi va aparea. Deci nu te impacienta! Nu-ti trebe nici un bbcodes.

Share this post


Link to post
Pai dupa Previzualizare, dai Adauga mesaj si... astepti. Un moderator (cand va fi online), va citi mesajul, daca respecta conditiile de postare la bursa -pret, poze, date contact- il va aproba, si apoi va aparea. Deci nu te impacienta! Nu-ti trebe nici un bbcodes.

 

 

am sa inebunesc...jos nu apare adauga ci doar previzualizare si scrie msj nou...de ce nu merge? parca masina asta a mea nu se lasa vanduta...

Share this post


Link to post

Fast Reply iti apare ? Apasa-l pe ala cand mai postezi, sa nu mai citezi inutil postul anterior.

Share this post


Link to post

Mestere, dupa ce scrii mesajul, inainte sa apaesi pe Previzualizare... nu mai ai inca un buton linga el? Ia da-i direct pe ala si vezi ce se intampla!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...