Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

autoforum ... comportament

Recommended Posts

Cei de la autoforum.ro au avut bunavointa sa sterga mesajul prin care se anunta existenta DaewooClub.ro

 

De ce oare? Nu facem concurenta nimanui. In forumul lor, nu exista http://www.gmclub.ro/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules][url=http://www.gmclub.ro/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules]regulament[/url]'>, nu exista moderatori, deci .. pe cine am deranjat oare?

 

@Nu_stiu_totul, stu ca tu ai venit in urma mesajului de pe respectivul forum. Poate poti sa ne spui, fiindca ai stat mai mult p'acolo, de ce au comportamentul asta?

 

Edit1:

@vbocan e venit tot de pe acest forum.

Share this post


Link to post

Crestem noi si fara ajutorul lor.

Share this post


Link to post

Am primit raspuns:

 

Siteul de fata nu este un site comercial iar astfel de mesaje sunt acceptate doar daca ele au un interes pt comunitate. Daca cel care posteaza mesajul este cat de cat activ pe forum, acest mesaj e acceptat. Altfel, este sters. Nu e nevoie sa afisam nici o regula pt asta, prin cine stie ce fisier pe care nu il va citi nimeni, e o chestie de bun simt.

Share this post


Link to post

...adica te-a spart la nas! :lol:

 

:scarpin: ...aaa... care comunitate?

Share this post


Link to post

Comunitate... Comunitar... Basexu... Caini???

Share this post


Link to post

Le-a luat 6 zile sa se gandeasca cum sa dea cu mucii in fasole. Cred ca nu se asteptau sa ii intrebam de ce l-au sters si au improvizat ceva.

Share this post


Link to post

Dicutia intraga si raspunsul meu:

http://www.autoforum.ro/viewtopic.php?p=3400

 

Nu stiu cit o sa mai existe, e posibil sa fie stearsa din nou, doar am avut nesimtzirea sa intreb "DE CE????"

 

 

Apropo: Sint oameni care scriu frumos in sectiunea Daewoo a forumului mai sus amintit!

Share this post


Link to post
Le-a luat 6 zile sa se gandeasca cum sa dea cu mucii in fasole. Cred ca nu se asteptau sa ii intrebam de ce l-au sters si au improvizat ceva.

Posibil, dar nu cred.

Activitatatea pe forumul respectiv este apope de ZERO msg/zi!

 

473 UTILIZATORI 1938 de mesaje , Forum este activ cam din Feb 2002

Share this post


Link to post

Hmm... pai ar trebui sa-ti fie recunoscatori ca te-ai "minjit" sa scrii pe forumul lor... iete-ai naibii! :mda:

"Prostu pina nu-i fudul, parca nu e prost destul!" - proverb

Share this post


Link to post

Shenck m-a rugat sa intervin in problema autoforum.ro, exprimandu-mi parerea. O fac in cele ce urmeaza: Cei de la autoforum.ro au fost intotdeauna amabili cu mine, mi s-a raspuns la intrebari (ce-i drept, nu intotdeauna la obiect), iar unii dintre oamenii de acolo sunt chiar competenti (sau asa par avand in vedere raspunsurile).

De ce am venit eu aici: pentru ca forumul este mai activ, si chiar primesc un raspuns atunci cand imi expun problema.

 

Off-topic: de unde stii ca am venit de pe autoforum.ro? :roll:

Share this post


Link to post

Am vazut posturile tale de pe autoforum.

Profilul este identic.

 

In + tu si cu nu_stiu_totul ati aparut imediat dupa ce am postat anuntul care a fost sters.

Share this post


Link to post
Shenck m-a rugat sa intervin in problema autoforum.ro, exprimandu-mi parerea. O fac in cele ce urmeaza: Cei de la autoforum.ro au fost intotdeauna amabili cu mine, mi s-a raspuns la intrebari (ce-i drept, nu intotdeauna la obiect), iar unii dintre oamenii de acolo sunt chiar competenti (sau asa par avand in vedere raspunsurile).

Off-topic: de unde stii ca am venit de pe autoforum.ro?   :roll:

 

Subscriu !

Eu am venit aici pentru ca e un Club Daewoo si eu sunt posesor Cielo, daca eram posesor BMW intram in clubul BMW :D

Share this post


Link to post
Subscriu !

Eu am venit aici pentru ca e un Club Daewoo si eu sunt posesor Cielo, daca eram posesor BMW intram in clubul BMW   :D

Da, ti-am vazut cateva dintre post-urile tale de la autoforum.ro. Se pare ca si tu esti o persoana avizata, "despite your nick".

Poate ar fi bine sa-ti actualizezi contul si sa ne arati Cielo-ul tau in albumul personal si eventual in avatar.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...