Jump to content
Sign in to follow this  
tuf5075

Opel Omega B 2.5 Td

Recommended Posts

Mergeau 19" cu 45 talonul.

Mircea, nu mergeau pentru ca ating in aripa pe fata... > :)

Share this post


Link to post

Ce pot sa spun...poate doar ca o iubesc...si pt ca a fost cuminte tot anul,de sarbatori...a primit cadou un nou cass nou...si...si...

 

post-1316-1165529660_thumb.jpg

post-1316-1165529673_thumb.jpg

 

Abia astept weekendul sa le montez... :drinkers:

Share this post


Link to post

Frate, da o iubesti tare, bag seama... cu asa scule cred ca va invata pe sosea miscari in ritm de hip-hop. Oricum masina e faina tare, urez milionul de km fara emotii (ma refer si la cele cu cerculetele pe sosea). Ieri am vorbit cu cineva cu un Audi V6 de 170 CP, inaintea lui a avut un BMW 525, si la o retrogradare dintr-a 4 intr-a 3-a la o liniuta la fel i-a facut masina. Rezultatul? in 3 luni a maritat-o si a luat tractiune fata. Am fost la milimetru sa iau ceva similar acu o luna jumate (adica opel omega 2.5 TD) da mi-a picat pata pe iachtul coreean (vezi semnatura) ca tata tot ma imbia cu Dieselul... cica matorina e mai usor de gasit... da eu sunt adeptul benzenului pana la moarte, iar in Dacia veche NICIODATA nu am pus altceva decat benzen de pompa. Deci, cum te-au atentionat si colegii anterior (sper ca nu e tardiv) BR BR BRML!

Share this post


Link to post

tuf, cum stai tu cu aspectele legale ale dotarilor? de ex, stiu ca xenoanele se trec in taloo iar nemtii, daca te prind, ti-o trag rau.

Share this post


Link to post

Da,

totul se trece in talon, tot ce tine de exterior, interiorul nu intereseaza pe nimeni...

Si xenoanele sunt 6000k, o culoare alba, cu mica tenta albastra, deci nu deranjeaza.

:drinkers:

Share this post


Link to post

macar instalatie de spalare si auto-leveling ai?

Share this post


Link to post
macar instalatie de spalare si auto-leveling ai?

instalatie de spalare DA auto-leveling NU :D

Share this post


Link to post

cand am venit din Rom, am facut consumul masinii in fctie de viteza:

la 90km/h...consum= 5,3

la 110 km/h...consum= 6,4

la 180km/h...consum= 12

 

Media la 1800 km pana in Rom= 8,4

doar in Rom consum mediu 7,4...cu depasiri cu tot... :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...