Jump to content
Sign in to follow this  
Liberatore

Vt (tuning Virtual) Pentru Matiz & Tico

Recommended Posts

Mai fratzilor, noi de ce nu avem un topic pentru virtual tuning la masinile noastre? Cam toate celelalte forumuri dedicate masinilor au! Uite am sa deschid eu topicul acesta cu Matizul meu tunat virtual de baietii care se pricep la asta ... Have fun!

post-1821-1138963876_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Si tie chiar iti place? :shock:

Share this post


Link to post

De ce nu? Tuning-ul virtual este pentru distractie, cel putin in cazul asta!

Share this post


Link to post

hai sa pun si eu cate ceva!!!

post-919-1138970550_thumb.jpg

post-919-1138970563_thumb.jpg

post-919-1138970586_thumb.jpg

post-919-1138970610_thumb.jpg

post-919-1138970626_thumb.jpg

post-919-1138970644_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Maniak-ule! Matizul albastru (a treia poza) mi se pare mortal! E bestial cum arata! Cine l-a facut virtual a gandim bine ... Numa` ce spoiler de fata are! Frumos ...

Share this post


Link to post

Mult mai mult imi place varianta originala, aia mica din coltul pozei 4.

 

Spoilerul ala pur si simplu nu-i de-acolo! La o masina rotunjoara precum Matizul... un spoiler cu gauri dreptunghiulare, nu se pupa!

Share this post


Link to post

mie i-mi place mult de tot ala argintiu!!! Este superb! Parerea mea, care este :D

Share this post


Link to post

Ma ... dar pozele cu matizul meu modificat virtual nu le comentati? Il privilegiati pe Maniaku :P :D :) ? Hai sa comentam toate pozele care sunt puse!

Share this post


Link to post

Sunt naspa, nu-mi plac =))

 

P.S. Glumeam, din punctul meu de vedere sunt foarte reusite !!!

Edited by Maniaku

Share this post


Link to post

post-285-1138979558_thumb.jpgpost-285-1138979596_thumb.jpgpost-285-1138979618_thumb.jpgpost-285-1138979629_thumb.jpgpost-285-1138979730_thumb.jpgpost-285-1138979865_thumb.jpgpost-285-1138979899_thumb.jpg[attachmen

=11123:attachment]post-285-1138980072_thumb.jpg

post-285-1138979769_thumb.jpg

post-285-1138979959_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Lol ... ce tare e acela cu usi Lambo! De fapt, tot ce are usi lambo este mortal! Pozele astea sunt reusite si din punctul de vedere al desenului, parca nici nu se cunosc ca sunt virtuale, si sunt si de bun gust! Arata foarte bine masinile! ...

Share this post


Link to post

Eu inteleg ca nu esti grafician, dar si bunica isi da seama ca nici unul din acele tico nu e real.

Share this post


Link to post

Pai cel putin cateva au o baza reala, adica masina lui Topser :)

Share this post


Link to post

Mi-am dat seama, oricum toate au o baza reala dar culorile decupajele sunt de toata jena.

 

Intrati pe magicmanu.com sa vedeti VT

Share this post


Link to post
Eu inteleg ca nu esti grafician, dar si bunica isi da seama ca nici unul din acele tico nu e real.

 

culorile decupajele sunt de toata jena.

 

 

:-? cateodata stau si ma intreb daca numa tu ai gusturi bune sau doar cauti flame-uri

Share this post


Link to post

In primul rand, nimeni nu a zis ca sunt reale! Toata lumea isi da seama ca sunt virtual tuning! Tocmai asta este si tema topicului ==== masini facute in photoshop =====! Of ... Ideea era ca par a fi, intr-o oarecare masura, niste modificari realiste!

 

Uite, am sa mai atasez eu ceva: Matizul meu, propriu si personal :lavolan: :) , vedere din spate, modificat virtual de un pusti foarte simpatic pe nume Andrei, de 14 ani, din Bucuresti! Have fun ... :drinkers:

 

P.S.: Si primele poze postate de mine tot cu Matizul meu din cadrul acestui topic sunt facute de el!

post-1821-1139047492_thumb.jpg

post-1821-1139052232_thumb.jpg

post-1821-1139056050_thumb.jpg

Edited by Liberatore

Share this post


Link to post
Mi-am dat seama, oricum toate au o baza reala dar culorile decupajele sunt de toata jena.

 

Intrati pe magicmanu.com sa vedeti VT

 

steph daca tot esti asa smecher si le stii pe toate ce nu ne arati si noua niste lucrari realizate de tine ?

am vazut ca pe 4tuning te rugai de baietzi sa-ti faca si tie masinutza si au fost si unele de toata jena si nu ai mai zis nimic . in fine ...daca tu poti face un virtual tuning care sa ma para si real ai toate respectele mele.

ai bafta :-W

Share this post


Link to post

Nu pot sa fac eu si nici nu am pretentia. Am vazut o groaza de masini pe 4tuning care par foarte reale. Eu am spus ca astea par foarte ireale si punct.

 

De unde aveti toti obiceiul asta? Nu imi place o masina, arata-mi-o pe a ta. Nu imi place un VT, fa tu altu mai bine!!!

 

geeeee

Share this post


Link to post

Fratilor, deviem de la subiect! Bagati virtuale! ... Hai .. curaj! Ideea era sa punem poze si sa le comentam! Hai sa le comentam macar!

Edited by Liberatore

Share this post


Link to post

Este prima mea poza modificata in photoshop :D

La spoilere si praguri nu m am bagat pt ca nu am modele si m am chinuit destul cu 2 jante :D

post-2442-1141674796_thumb.jpg

post-2442-1141676033_thumb.jpg

Edited by viorem87

Share this post


Link to post

Nu arata rau pentru prima poza facuta de tine! Un pic atentie la roti ... sunt prea mari pentru matizache ... O fi el micul gigant, dar ... !

Share this post


Link to post

Si de cand are matizu directie si pe spate? :) )

Share this post


Link to post

Cred ca s-a dat cu frana de mana pe zapada de noaptea trecuta si a indoit puntea spate intr-o bordura.

Share this post


Link to post

Oricum pentru inceput felicitari! ... Incet incet ai sa inveti sa lucrezi si mai bine! Succes!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...