Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Suporti Numere Personalizati

Lista doritori suporti numere  

545 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ok, nici o problema.

 

Mircea, Wolfman a fost inzestrat de BogdanG. Cel din urma s-a ratacit in drum inspre Valcea si a ajuns la Moldova :)

M-am ratacit la Buzau :) )

De ce nu mi-ati sus ca mai vroia cineva suporti din BC ?

PS> azi plec la VL cine mai vrea suporti din Pitesti ?

Share this post


Link to post

Vorbeste cu Satori. El are suportii si lista.

Share this post


Link to post

Din cate stiu eu, din Bacau, cu suporti este doar Wolfman. Din Valcea nu avem pe nimeni si in Pitesti ai lasat deja. Deci, drum bun si lasa fum negru sa stii pe unde sa te intorci.

 

Ca idee, pentru suportii astia Mircea este cel care s-a dat cu adevarat peste cap. Restul doar ne-am rasucit asa... pe loc.

Share this post


Link to post

Satori am si eu o intrebare se ocupa cineva de expedierea respectivilor suporti de numere sí de autocolante pe Posta? (mecanismul postrestant, plata prin ramburs).

Daca da sa imi spuneti cat ma costa(1 set de suporti + 1 autocolant cu DaewooClub) si la cine sa ii dau adresa sa mi le expedieze in Timisoara?

 

Faza cu expeditia prin Posta merge repede, nu costa mult si coletele ajung repede.

Edited by sorin77

Share this post


Link to post

Un set cu Daewooclub

Share this post


Link to post

sorin77, adresa o dai prin PM lui Mircea. Va trebui insa sa astepti sa apara un nou set de suporti.

skkip3r, cu tine va vorbi Ileana. Totusi, daca vezi ca se indreapta catre Prefectura nu o urma... asta daca nu e prea tarziu :)

Share this post


Link to post

E prea tarziu...e "nenorocit" deja :D

Share this post


Link to post

"Nenonorocit" deja?

Hmmm...

Acum incep sa ma nenorocesc mai rau ...

:P

Apropos... ce spuneai de mersul la Bucuresti?

Cu matizzzzzul sau cu Cielo?

In matizzzzz nu prea avem loc :P

Share this post


Link to post

Ieri dupa-amiaza am primit coletul de 3 seturi pt colegii din Iasi, si am fost tentat sa opresc un set pt mine...arata f bine. Asadar, ma inscriu pt urmatoarea runda. Multumesc. O zi buna. Fortza Steaua. Spre 23.

Share this post


Link to post
Ca idee, pentru suportii astia Mircea este cel care s-a dat cu adevarat peste cap. Restul doar ne-am rasucit asa... pe loc.

Nu e chiar asa nu-l credeti :D Eu doar am dat comanda si i-am ridicat. A fost contributia multora de aici, nu dau nume pentru ca este foarte probabil sa uit pe cineva si nu vreau. Faza cu lista a fost o gluma, mie-mi place sa citez din Ilici.

In ceea ce priveste expeditia prin posta nu garantez integritatea suportilor. Am incercat pentru Kata sa fac o proba cu un duport vechi de la mine, facut sandwich intre 2 bucati de polistiren si in momentul in care am calcat pe el a troznit :( . O sa incerc o varianta cu niste polistiren de constructii, din ala tare, extrudat, asa cred ca va merge, numai ca nu stiu pe unde sa gasesc atata... :scarpin: Idei?

Share this post


Link to post

Polistiren gros de 5 cm aveam eu dar l-am pus pe casa, daca aflam mai devreme iti pastram si tie :P

 

Vezi pe la materiale de constructii ca nu ti-ar trebui decat o placa :)

Share this post


Link to post

pt. urmatorul set, ma inscriu si eu la o pereche de suporti.

Share this post


Link to post

Suportii pentru clujenii am ajuns multumita lui Ovizel. Mersi inca odata pentru gest. :) >-

 

N-am rezistat si le-am montat chiar seara asta :P

post-1315-1147460220_thumb.jpg

Share this post


Link to post

In sfarsit am intrat si eu in rand cu lumea. Reactia celor de pe strada e uneori comica, am fost intrebat iesi de cineva: "ati luat-o de la Daewoo???" :D

post-65-1148196527_thumb.jpg

post-65-1148196534_thumb.jpg

Share this post


Link to post
In ceea ce priveste expeditia prin posta nu garantez integritatea suportilor. Am incercat pentru Kata sa fac o proba cu un duport vechi de la mine, facut sandwich intre 2 bucati de polistiren si in momentul in care am calcat pe el a troznit :( . O sa incerc o varianta cu niste polistiren de constructii, din ala tare, extrudat, asa cred ca va merge, numai ca nu stiu pe unde sa gasesc atata... :scarpin: Idei?

Punga transparenta, lipit eticheta fragil, asigurat la valoare dubla.

Share this post


Link to post

Au ramas de predat:

 

aqua

Danny27

dinoc

GaGauTa

Gamerul

hawkeye (2)

Maharul

neonne

nexxus

ticolino

Vlad

 

Cei care sunteti din Bucuresti, nu treceti pe la intalnire?

Share this post


Link to post

Vreau si eu un set de suporti de numere cu DAEWOOCLUB (aveti cumva suporti patrati) si doua autocolante. Sunt din Bucuresti. Cum fac sa le comand si cum le primesc?

Share this post


Link to post

Pai nu ar fi mai simplu sa vii la intalnire? :)

Share this post


Link to post

Am fost sa fac revizia la Radacini, a doua zi dupa ce am montat suportii de numere. Las masina, ma duc la ora aceea matinala sa beau o cafea la mall-ul invecinat. Dupa o ora totul era gata, ma intorc sa iau masina. La frontdesk mi se spune ca a costat vreo 7 milioane (30kkm) si ca mi-au schimbat si suportii de numere ca erau "urati". "haha, ce gluma buna" zic eu. Ma duc sa platesc si constat cu stupoare ca pe deviz erau trecuti suporti de numere (cu valoare zero bineinteles). Ma intorc la frontdesk si il rog sa-mi confirme ca era o gluma cu suportii. Se pare ca nu, chiar ii schimbasera. Il rog foarte frumos si amabil (pe un ton destul de nervos si ridicat) sa vina cineva in secunda aia si sa-mi puna la loc suportii care ii aveam.

Cu si mai mare stupoare am constatat ca a venit un mecanic cu ei in brate, adica II PASTRASERA EI!, nici macar nu avusesera bunul simt sa-i lase in portbagaj (desi nu am inteles de ce mi-au lasat in portbagaj filtrul de aer vechi, bujiile si filtrul de polen, dar in fine).

 

In 2007, daca o sa mai am chevrolet (sper sa nu, si asta datorita doar service-urilor romanesti) o sa-mi fac reviziile in ungaria. ca tot o sa avem carte verde.

 

p.s. am scris mai mult despre revizie cat despre suporti, daca un moderator considera necesar poate sa-l mute la revizii kalos.

 

p.s.2: macar la revizie mi-au uns capota (sau ce au facut) si acum se ridica mult mai usor si nici nu mai sta singura ridicata.

Share this post


Link to post

"Erau urati" e doar un pretext (nu sunt deloc urati!) ca sa-ti puna unul cu Radacini si sa le faci reclama gratuita... Deh, Romania...

Share this post


Link to post

Cand si unde e intalnirea ca vreau o pereche de suporti si 2 autocolante

Share this post


Link to post

Share this post


Link to post

Si tocmai a venit al batran cu inca o transa de suporti DaewooClub.ro asa ca bagati cereri si veti primii.

Si, ca sa ne pastram in forma:

30052006_001_.jpg

30052006_002_.jpg

Share this post


Link to post

Sper ca ii ai la tine pe aia cu Chevrolet joi... :D

Share this post


Link to post

Hai ca joi vreau si eu o pereche.

 

1) steph

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...