Jump to content
Sign in to follow this  
AirBoy

Matiz E SR verde metalizat

Recommended Posts

Se pare ca pe maine voi fi fericitul posesor al unui MATIZ E, am fost sunat azi de dealer... Uh, sunt in extaz! Tineti-mi pumnii!!!!!!

Share this post


Link to post
Se pare ca pe maine voi fi fericitul posesor al unui MATIZ E, am fost sunat azi de dealer... Uh, sunt in extaz! Tineti-mi pumnii!!!!!!

Maine se intampla minunea, un E SR, Verde metalizat! Ca de asta au adus, si cand stai 3 luni dupa bijuterie, nu te mai intrs. daca e cu sau fara Sun Roof :)

 

Uh, oare voi putea dormi la noapte

:X :X :X :lavolan: ?

Share this post


Link to post

Hmm, pai vad ca te cam amana. Sigur l-au dat altcuiva.

Iar la noapte SIGUR nu vei putea dormi.

 

P.S. sa pui poze cu el :P

Share this post


Link to post

Si n-o sa poti dormi nici dupa ce-l iei. O sa stai numa cu ochii pe geam! :)

Share this post


Link to post

@AirBoy sa urmezi sfatul lui NFS si o sa vezi un ceva mic si alb dar dupa ce dai zapada o sa apara acea culoare frumoasa ...verde de primavara :) )

Oricum sa o stapanesti sanatos si te asteptam la intilniri .

PS> completeaza si tu locatia :thumbl:

Edited by BogdanG

Share this post


Link to post

Si ca sa va fac si eu somnul mai linistit va avertizez ca masinile cu numere rosii (provizorii) atrag hotii, dusmanii si invidiosii.

Asa ca sa le stapaniti sanatosi si sa nu aveti probleme cu ele.

Felicitari inca o data.

Share this post


Link to post

L-ai spart, sa'nebunesc! Cre'ca doarme afara! =))

Share this post


Link to post

Bey, iertati-l ! Ce ati patit, va roade pizma ?

Share this post


Link to post

Datorita faptului ca masinutza era undeva, prin zapada, la Brasov la IATSA, maine la 10:30 se va intampla minunea. Nu m-au amanat ci pur si simplu nu au vrut sa ma faca sa ma car pana la Brasov pentru ea.

Ce sa zic de "masini cu numere rosii". Am CASCO la ea, (deh. banca), sper sa nu "pateasca" nimic neomenesc.

 

 

Hmm, pai vad ca te cam amana. Sigur l-au dat altcuiva.

Iar la noapte SIGUR nu vei putea dormi.

 

P.S. sa pui poze cu el :P

 

Poi e facturata si achitata, nu prea vad cum s-o dea la altu` :) (Seriile ii tin in loc)

Share this post


Link to post

Here it is my little frog!

 

post-2085-1135356703_thumb.jpgpost-2085-1135356711_thumb.jpg

 

Am dotat-o si cu doua Debica de iarna pe fatza :)

Edited by AirBoy

Share this post


Link to post

Azi, Maty a primit un mic cadou de la "taticu", cu ocazia implinirii a o saptamana de comportament exemplar.

 

Un sistem de alarma Eaglemaster CL5100 si inchidere centralizata cu motorase Cenmax.

Sa le stapaneasca sanatos!

:)

Edited by AirBoy

Share this post


Link to post

A Primit cadou si un set de capace roti :) De la nevasta-mea.

Daca o tine tot asa, pana sf. anului va fi ultra-dotata :)

Share this post


Link to post

Felicitari! E simpatica foc, la fel ca toate buburuzele.

Pune si poze actualizate ca eu nu ma hotarasc ce fel de capace sa-mi iau. Poate ma inspiri.

Era nevoie de cauciucuri de iarna? Eu merg tot cu cele din fabrica (continental) si pot spune ca se comporta foarte bine.

Share this post


Link to post

Ian uita-te un pic la locatia omului, vei avea un mic soc ...

 

AirBoy, stringe un pic din posterior si incalta-l si pe spate cu opinci de iarna ... n-o sa vrei sa vezi ce inseamna o supravirare intempestiva, mai ales ca inca nu cunosti destul de bine limitele broscoiului.

Felicitari pentru achizitie!

Share this post


Link to post
Felicitari! E simpatica foc, la fel ca toate buburuzele.

Pune si poze actualizate ca eu nu ma hotarasc ce fel de capace sa-mi iau. Poate ma inspiri.

Era nevoie de cauciucuri de iarna? Eu merg tot cu cele din fabrica (continental) si pot spune ca se comporta foarte bine.

 

 

Cand zapada are juma` de metru eu zic ca este ultra-util. Si, da, o sa-i pun si pe spate...

Share this post


Link to post

Chiar e draguta culoarea, sa stapanesti sanatos buburuza :thumbl: !

Pneurile din fabrica Continental sunt all-season? Si unde sunt fabricate?

Share this post


Link to post

Eu stiu ca nu sunt ALL SEASON, cine le fabrica... ma uit dimineata si-ti spun, daca scrie pe ele. Daca nu...

Share this post


Link to post

Cauciucele Continental sunt facute in Cehia. Bag si poze numa s-o spal putin ca e dezastru :) Si inghetata.

Share this post


Link to post

Am si eu o intrebare: e chiar asa ger in Toplita sau e doar folclor?

Share this post


Link to post

Daca temperaturi de -20 .. -22 grade inseamna folclor...

E frig tare, te-as invita la o partida de "ger" :) Aici temperaturi de 0 .. -5 grade sunt foarte blande si ni se pare ca "e cald" :)

Share this post


Link to post

Sa-ti traiasca!!! Dar neaparat pune gume de iarna si pe spate, sau muta-le pe cele de pe fata pe spate! Contrar a ceea ce crede lumea, spatele e primul care fuge si care nu trebuie sa piarda aderenta, nu puntea motoare!

Share this post


Link to post

viper scuza-ma dar serios ce spui tu acolo e SF.

 

ideal ar fi sa ai cauciucuri de iarna pe toate rotile.

 

daca se intampla contrariul, o sa fuga spatele in curbe, o sa ramai impotmolit sau o sa derapezi in orice situatie.

 

daca pui gume numai pe fata, o sa te descurgi onorabil pe zapada o sa poti sa iesi din troiene, doar ca o sa trebuiasca sa ai grija cum abordezi virajele ... ( e asa de greu lucru asta ?????????????????? sa mergi cu capu pe umeri si sa nu te crezi mare jmecher in curbe pe zapada ???? )

 

in schimb daca pui cauciucuri de iarna pe spate si pe fata ai de vara, ce papucii mei rezolvi? o sa ramai impotmolit in nameti o sa te chinui sa iesi de pe strazile dintre blocuri dar macar stii ca poate nu o sa iti fuga spatele in curba. geeee

 

daca nu exista fonduri pt. 4 cauciucuri 2 pe fata si in rest atentie. CLAR

Edited by steph

Share this post


Link to post

Poze noi, deocamdata ce-i vizibil (in plus) sunt capacele de roti :)

 

post-2085-1137335235_thumb.jpgpost-2085-1137335244_thumb.jpgpost-2085-1137335252_thumb.jpgpost-2085-1137335260_thumb.jpgpost-2085-1137335267_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Arata bine, dupa cum vad ai si pregatit-o pentru sedinta foto. =D>

Share this post


Link to post

Pe naiba, saraca, azi la revizia de 1000 am vazut cat ii de murdara. :(

Mi-au schimbat baietii uleiul, filtrul si au verificat partea electrica, rotile, frane , tot tacamul si m-au interogat daca cumva am sesizat vre-o problema. In 20 de minute mi-au facut pasi, am platit un milion si am venit acasa.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...