Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Extremismul Pe Forumurile Auto Monomarca

Recommended Posts

tineti minte reclama aia cu omul care si-a luat nu stiu ce masina noua si se duce cu o floare la vechiul oltcit, sa-si ceara scuze?

 

proprietarii de oltcit cred ca sunt mult mai atasati de masinile lor.

si au si de ce... calitativ au fost mult mai bune decat daciile, si au avut niste solutii tehnice unice in romania la acea vreme. si chiar si acum.

Edited by ticolino

Share this post


Link to post

maximus, pe hondafan.ro s-au refugiat unii pt care cuvantul "extremist" e prea lejer.

evita sa intri pe acolo, nu ai nimic interesant de aflat de la ei.

Share this post


Link to post
tineti minte reclama aia cu omul care si-a luat nu stiu ce masina noua si se duce cu o floare la vechiul oltcit, sa-si ceara scuze?

 

:o fftopic:

 

tipa care apare in reclama aia, ar trebui sa-si ceara scuze de la mine, ca m-a busit la mc donalds la dristor! (mi-a indoit aripa spate, eram cu dacia)

pe cuvant de onoare ca ea era! (si cu oltcit)

avea carnet de 2 saptamani exact

ps. nu-s suparat, da atunci eram rau!

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

ARE TOPICUL ASTA VREUN ROST!?!CA VAD CA DE LA O VREME O GRAMADA DE SUBIECTE DAU IN CATERINCA!!...VA INTREB SERIOS CA MA MANCA MANA SA IL INCHID...

Asa ca dragii mosului ori va rezumati la subiect ori ...Parerea mea e ca e cam gol subiectul insa daca aveti timp de a analiza alte "meleaguri" ma rog e al vostru...Timpul adica ..SA NU UITATI INSA CA TIMPUL E VIATZA !!!!.....

Share this post


Link to post

intrebarea si tema in sine e foarte serioasa. Insa unora le place sa raspunda la caterinca..

Edited by maximus

Share this post


Link to post

inchide-l zalmoxis,

asa as zice si eu, ca ce e fundamental s-a spus,

cine a vrut sa inteleaga a inteles,

sorry pt off topicE

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Si ce ma Honda are concurent?

Acum serios, daca era forum BMW intelegeam sa nu aibe concurent.

 

MOAMA cate pietre o sa sara acum pe mine, ar fi bine sa stiti ca glumeam, dar cand e vorba de BMW si eu sunt cam la fel, BMW rulzz. Ce vrei asa suntem noi astia care avem o marca ca si manie, dar faza cu banul e penibila, si-au dat cu firma in cap, si au zis suntem varza, asa ca nu are rost sa te enervezi aiurea. Si vorba aceea, e casa lor si fac ce vor in ea.

 

In ultimul timp cea mai iubita comunitate de pe net de mine este Daewooclub.ro, Si pt. mine momentan Espero nu are concurent, asta pt. ca nu am bani momentan de altceva, si cand o sa cumpar altceva o sa las si eu o floare la actuala masina a mea, si multe lacrimi :( . Dar nu o sa o vand.

 

Bafta!!

 

P.S. si puteti inchide si topicul ca vad ca si eu am dat-o in off topic.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...