Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

L-aţi vrea pe Radu Mazăre primar în oraşul vostru ?

Alegerea mea este...  

5 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nu peste tot se fura. Stiu ce zic. Noi romanii ne lamentam cu chestia asta ca peste tot se fura. Nu peste tot. In tarile civilizate cand se fura se face parnaie. La noi e litera de lege. Asa ceva e aberant in afara. vorbesc desigur de tarile civilizate.

 

....e (SI) de la buget baietzi nu e totdeauna asa si in general nu de la buget se fura mai cand esti primar faci biz dai un teren contyra o spaga mai fgaci un drum prin firma ta pe baniu de la BM sau din alte surse ..deci te descurci de la buget se fura secundar cand nu mai ai alte posibilitati ..Deci eu n-am zis mei ca nu ma deranjeaza ca fura da'pen'ca  toti fura (mai mult sau mai putzin) eu i-as prefera pe aia care fura cu bun simtz!...Ca dk e pe asa kiar TOTI FURA PESTE TOT INDIFERENT CA E USA UE SAU CEE...Deci clar da?!?!.......

Share this post


Link to post
Trebuie sa ne intereseze cati bani are in cont si de unde provin ei. Pentru ca altfel ne trezim cu unul rup in fund la inceput de mandat si miliardar la sfarsit.

 

Q.E.D. -- vezi cazul Crin Halaicu

Share this post


Link to post

mongoose ai devenit membru senior... :) de la mesajele astea pline de patos ti se trage :)

Share this post


Link to post

Shenck-ule, la mine de ce nu scrie moderator, am ramas la stadiul de membru senior?!? :gothigh:

Share this post


Link to post
Shenck-ule, la mine de ce nu scrie moderator, am ramas la stadiul de membru senior?!?  :gothigh:

 

Sursa fie cu tine!

Share this post


Link to post

Mei poate vrei sa-ti aminetsc de afacerea Lockheed de Nixon de spagi date prin Europa de Dick Cheney si petrolul de ce mai vrei sa-ti zic !..CAND II PRINDE FAC PARNAIE !!!!!

Share this post


Link to post

Sar'mina unchiule, pupa-te-as pe procesor ca mindru mi-s de titlu... :beerchug: la greu

Share this post


Link to post
Sar'mina unchiule, pupa-te-as pe procesor ca mindru mi-s de titlu...  :beerchug: la greu

Asta stiu c-am vazut pe computergames :)

Pai daca tot ti-ai luat BAN macar sa ai cu ce sa te minderesti! :compupunch:

Share this post


Link to post
Shenck-ule, la mine de ce nu scrie moderator, am ramas la stadiul de membru senior?!?  :gothigh:

Lasa, mai... ca stim noi...ce-ti mai trebe? :)

Share this post


Link to post

Aşa, şi încă un lucru de lăudat la Mazăre: are grijă de imaginea sa. N-are burtă, n-are guşă, se îmbracă în haine scumpe (ştiu că are de unde, dar sunt mulţi alţi politicieni care au bani grămadă, dar stau ţoalele pe ei de parcă le-ar arunca folosind furca).

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...