Jump to content
Sign in to follow this  
body

Connexul De Circ

Recommended Posts

Eu zic sa treci la concurenta. Sa vezi tu acolo nemultumiri si lipse de semnal...

ce legatura are scaderea calitatii serviciilor cu semeseurile teapa?

Eu nu as zice public ca eu/sotia/fetita/soacra da semeseuri la pepsi/erotice/etc. M-as face de ras... La eurobingo/6x49 joci?

Share this post


Link to post

@aslpls: atentie, te indrepti usor spre jignirea unui membru!

 

Mie nu imi e rusine sa recunosc ca am dat si eu acel sms. Asta e.

Share this post


Link to post

aslpls, dupa ce ca nu ai inteles nimic vad ca si persisti cu jignirile [-X

stai jos, nota 2!

Edited by ticolino

Share this post


Link to post
Eu nu as zice public ca eu/sotia/fetita/soacra da semeseuri la pepsi/erotice/etc. M-as face de ras... La eurobingo/6x49 joci?

 

 

Poate-l vezi maine ca-si plimba sotia/fetita/soacra cum un passat ... sa vezi atunci ce se se face de ras...

Share this post


Link to post

Acum un an mai mergea un frumos site care iti trimitea cateva logouri operator gratuite Fonetastic cand le epuizai te inregistrai cu alt numar de mobil si tot asa ;) Din pacate constat ca nu mai merge

Share this post


Link to post

Am observat si eu ca nu mai merge fonetastic.

@VIPER: daca ajung azi la intalnire, aduc eu un laptop cu IR (aveam si cablu dar nu il mai gasesc). Ramane sa aduci tu programul. :o fftopic: Eventual poate trec si te si iau de la Diham.

Share this post


Link to post
Eu zic sa treci la concurenta. Sa vezi tu acolo nemultumiri si lipse de semnal...

ce legatura are scaderea calitatii serviciilor cu semeseurile teapa?

Eu nu as zice public ca eu/sotia/fetita/soacra da semeseuri la pepsi/erotice/etc. M-as face de ras... La eurobingo/6x49 joci?

Si care ar fi problema daca sotia mea , sau chiar eu dau smsuri la unele concursuri.Nevasta-mea a castigat prin anii 90 o Dacie la un concurs...si?

Acum doi ani am castigat la 6 din 49 impreuna cu alti 10 colegi de birou 150 mil lei si o Dacie 1300.

Si?ASta e ...norocul omului...

Si da , la 6 din 49 joc ...care ar fi problema ta?

Partea cu SMS-ul este jumatate din problema mea( citeste primul post ) .Cealalata e legata de calitatea serviciilor !

Edited by body

Share this post


Link to post
@Viper Culmea e ca bateria tine la fel(aproape ) ca la inceput !Tine 7-8 zile .La inceput tinea cam 10 zile (acum 3 ani) :) )

4 E vorba de respectul pentru clienti care in ultimul timp a decazut puternic atat la connex cat si la orange

Acum cateva sapt semnalul pur si simplu a cazut cateva zile la rand in Ploiesti fiind imposibil sa dai (primesti) telefoane

M-am referit la calitatea per ansamblu a serviciilor oferite de aceasta companie , care in ultimul timp lasa de dorit !

 

 

ai zis ca ai 6310i. ala nu era acum 3 ani.

 

deci, cum e de fapt?

Share this post


Link to post

Io am scapat, thx Shenck care mi-a trimis un logo. :thumbl:

Share this post


Link to post
ai zis ca ai 6310i. ala nu era acum 3 ani.

 

deci, cum e de fapt?

Baiatu i-ti scanez factura sa vezi !August 2002 .

Ia mai intra mataluta pe siteuri (www.gsm.ro/catalog) sa vezi cand a aparut 6310i .

In iunie 2002!

Bafta

Edited by body

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...