Jump to content
Sign in to follow this  
emi2009

Aparatoare de vint

Recommended Posts

Bandourile din a doua poza sint de M II, originale, nu seamana cu cele din prima poza, care sint de M I, originale si ele ... alea de M I imi plac mult ...

Share this post


Link to post

hello!

 

iata ce am gasit in drum spre cheile turzii pe un matiz...

 

place?? place??

Share this post


Link to post

Horrible !!! :mda:

Nu inteleg cu pot sa va jeneze si sa raciti voi de la geamurile de la Maty. La Dacie da, inteleg. Mie mi se par atat de bine profilate... Eu nu-l deschid de tot si cand fumez imi place ca trage tot fumul afara. Nu mai ramane un fir. Eu am facut mii de kilometri pe-afara cu geamul deschis si n-am mai avut nici o problema. Ideea e ca nu-l deschid de tot decat cand plec de pe loc si e cuptor in masina. Altfel nu vad justificat deschisul cu totul al geamului. Decat sa pui plasticele alea pe masina... Nu sunt zgomotoase?

Share this post


Link to post

Si eu as vrea, la tico da nu pt vint cit pt ploaie.

Cred ca e singura varinta in care pot fuma in timp ce ploua

Share this post


Link to post

Am vazut aparatori de vant pt. CIELO si MATIZ la un magazin in apropierea Cimitirului Eroii Revolutiei ! Daca va intereseaza trec sa iau preturile ! Eu am dat comanda sa aduca de TICO si chiar daca nu sunt fumator mi se par utile !

Share this post


Link to post
Am vazut aparatori de vant pt. CIELO si MATIZ la un magazin in apropierea Cimitirului Eroii Revolutiei !

 

Hombre''' Intreaba shi baga pretul...da repede ca arde...

Share this post


Link to post
Hombre''' Intreaba shi baga pretul...da repede ca arde...

Emi, daca arde nu e mai bien sa-ti iei o GLUGA :tongue: :mrgreen:

Share this post


Link to post

@ Shenck: Ba da bey, dar ma rezolv cu extinctorul din dotarea Grivco :wink: :flaming: :lol:

Share this post


Link to post

Pana la urma cat costa niste nenorocite de aparatori de vant?Pot sa imi pun folie te geamurile din spate fara sa i-mi dea politia amenda?

Share this post


Link to post

mai bine ionizeaza geamurile...

cauta o firma care se ocupa cu asa ceva si vezi daca au certificare RAR sau ceva de genul asta. Iti iei dupa tine hartiile de la aia si dai cu ele in cap la politai daca comenteaza

Share this post


Link to post

Scuze pentru intirziere,am intrebat cat costa aparatorile:au pentru matiz si nubira-1.000.000 lei setul - 4 buc. la set !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...