Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Motor de 1l pe Matiz?

Recommended Posts

Din ce am observat botul la matiz 2 e ceva mai lung, nu difera doar spoilerul si farurile.

Share this post


Link to post

Tommy...nu imi amintesc sa fi zis ca vreau masina sport sa ma dau cu cocalarii de la semafor. Vreau o masina mai puternica pentru mine si atat. Sa nu apas pedala mai mult cand urc un deal de frica sa nu o iau la vale cu spatele...Da...nu am avut bani si de A/C si am ales sa imi iau o masina noua, desi la banii aia ma duceam si-mi luam un jeg de bemveu rupt de cine stie unde si ce tare eram eu nu? Asa am matiz, am stiu ca eu am condus-o de la inceput, am stiut ca nu si-a bagat altcineva picioru in ea. Tobe mai performante fara sa se auda "sport" nu exista? Eu zic ca sunt... Pe mine ma inebuneste zgomotul motorului. Cat despre masina sport, zisesem ca vrea sa o si antifonez. Nu ca sa imi bubuie muzica in cap, ci ca sa fie liniste. Tot 4 boxe si eventual un subwoofer mic ptr claritate atat... Asa ca inainte sa zici ca vreau masina sport ca nu stiu ce si altele...mai bine zic sa fii rational un pic si sa nu judeci persoana...

Edited by banzay

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...