Jump to content
Sign in to follow this  
alexdiaconu

Kalos 4 Usi Full, Sau Cielo Executive Gpl ?

Recommended Posts

gpl din fabrica... nu am cum sa fac poza chiar azi da o sa pun ...

 

ce sa zic butelia e tot cilindrica de 60 litrii pusa in spate ... furtunele sunt mascate f. frumos printr-un panou si ochiometric ocupa cam 1/3 din portbagaj

Edited by steph

Share this post


Link to post

cum naiba? ai 510l de portbagaj, nu? cum sa ocupe 1/3? asta ar inseamna putin peste 136l. @-)

Share this post


Link to post

ti se pare mult sau putin???

 

pai e lasat loc sub, in spate etc. si rezulta spatii mici si intortocheate pe care nu le mai poti folosii decat cu nimicuri pungute etc.

 

altfel ocupa 60 litrii de litrii si daca bagi traistute peste tot nu mai pierzi atat de mult spatiu :D

Share this post


Link to post

mi se parea mult dar cred ca am inteles ideea.

Share this post


Link to post

... daca ar fi sa aleg intre Cielo si Kalos ... :rolleyes: sigur mi'as cumpara ASTRA Clasic . :) )

Share this post


Link to post

Tradatorule! :P

Share this post


Link to post
... daca ar fi sa aleg intre Cielo si Kalos ...  :rolleyes:   sigur mi'as cumpara ASTRA Clasic .  :) )

 

No way, adica poti sa il iei, nu te opreste nimeni, dar un coleg de-al meu si-a luat Kalos cea mai scumpa varianta posibila, iar alt coleg care a fost cu el la dealerul Opel-Chevy, a zis ca la banii astia si-ar lua Astra Classic. Au venit cu ofertele la mine (ca nu degeaba le sunt shef... :> ) si i-am aratat de cate optionale mai ai nevoie la Astra sa ajungi la niv. de echipare a Kalosului. Sau cate nu ai pe opel la aceiasi bani, cum vrei sa o iei...

In rest Astra Classic e o masina buna, nimic de zis...poate chiar "mai masina" decat celelalte 2.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...