Jump to content
Sign in to follow this  
zalmoxis

PREMIERE MEMBRU CU Nr. 100

Recommended Posts

...DECI MARE STIRE MARE SE PREMIAZA MEMBRUL CU NR. 100 CU UNA BERE (alc sau non la alegerea sa) ..Premierea va avea loc in data de ..nu se stie ...caci domnul Claudius e din Timisoara si la Bega cam greu vom ajunge ..Totusi dk cineva va avea drum intr-acolo rugam sa ne dea de stire sa trimitem berica by courier...Suntem deci 100 !..La mai mare !....

Share this post


Link to post

Ma declar onorat de premiu!

 

In semn de inalta apreciere, din partea mea, fac cinste cu o lada de bere, cu aceleasi caracteristici, forumistilor din Bucuresti! :beerchug:

 

Vorbesc cat se poate de serios!

Share this post


Link to post

Te asteptam la o intilnire Claudius...daca ajungi prin Bucuresti poate programam o intilnire speciala pt tine...in cazul in care nu ajungi intr-o joi

Share this post


Link to post

Multumesc, chiar imi doresc sa ajung sa va cunosc, imi place solidaritatea asta "trabantista" in sensul adevarat al cuvantului...

 

Si, la origine, sunt bucurestean... :D

Share this post


Link to post
...Si, la origine, sunt bucurestean... :D

 

 

:lol: Vezi ca pe acolo s-ar putea sa nu dea bine aceasta confesiune... :wink: ...just kidding 8) ...or not?! :roll:

Share this post


Link to post
... :lol: Vezi ca pe acolo s-ar putea sa nu dea bine aceasta confesiune... :wink:    ...just kidding 8) ...or not?! :roll:

...pai, pe acolo, bucurestenii se cheama "Mitici"! :wink: (cu accent pe al doilea "i"). Nu?

Share this post


Link to post

Corect!

 

Am avut destule probleme pana m-am aclimatizat...

 

Dupa threadul asta, nu mai ies din casa decat noaptea :coool:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...