Jump to content
Sign in to follow this  
ToPser

Yahoo! Messenger 7

Recommended Posts

eu oricum folosesc trillian...

Share this post


Link to post

Foarte misto functia call si calitatea convorbirii.

Share this post


Link to post

L-am tras si eu. Inca nu am testat call-ul. Dar de ce e mult peste cel vechi ca nu m-am prins (inca?!?!) ?

Share this post


Link to post

E dragut...L-am luat si eu de pe net si pare interesant...Ramane sa mai sap sa vad ce e nou :D

Share this post


Link to post

=)) =))

 

Mie-mi place mesajul de aici !

 

The Yahoo! Messenger Beta should start downloading automatically.

 

Note: If you are using Windows XP Service Pack 2, or if Yahoo! Messenger does not start downloading in 5 seconds, click to start the download.

 

Deci daca ai SP2, nu-ti pleaca singur... =)) =)) =))

 

PS. :spumelagura: Linux version? :spumelagura:

Share this post


Link to post

NFS , eu am Service Pack 2 instalat si cu toate update-urile la zi si mi-a plecat automat ... :dizzy:

Share this post


Link to post

Oricum eu cand foloseam voice chat-ul (atunci cand eram singur pe conexiune) eram multumit de cum se aude si oricum eu il insalam feature-limited, ca n-am nevoie de aspect 3d la vechitura de comp de acasa. Aici in iasi nu am la ce sa-l folosesc, iar de unde tastez acum este blocat tot ce tine de yahoo.com :spumelagura: asa ca nu pot sa vad cu ce se mananca. am sa-l testez peste vreo luna, sper sa nu-mi dea compul peste cap.

Share this post


Link to post

L-am luat si eu insa am o problema care nu stiu cum sa o rezolv: Daca incerc sa trimit o poza la cineva(cu send file) nu merge decat daca si el are noul messenger. E vreo setare de care nu stiu eu?

Share this post


Link to post

La voi face ca la mine? Daca vorbesc cu cineva si dau sageata in sus nu vrea sa imi repete ultimul mesaj. Nashpa. Eu vreau sa floodez. #-o

Share this post


Link to post
L-am luat si eu insa am o problema care nu stiu cum sa o rezolv: Daca incerc sa trimit o poza la cineva(cu send file) nu merge decat daca si el are noul messenger. E vreo setare de care nu stiu eu?

 

 

nu e setare noua doar o nonconcordanta intre versiune 6 si 7

nu prea ai ce face ...

Share this post


Link to post

Alta treaba interesanta este mesageria vocala :D

Share this post


Link to post

A durat 10 minute pana l-am re-pus pe cel vechi...

Share this post


Link to post
A durat 10 minute pana l-am re-pus pe cel vechi...

Hai, ca asta a fost dura! :mrgreen: Mai, Vipere, nu esti spredispus spre nou :)

Share this post


Link to post

Poate asta nu o sa mai fie atat de usor de hacuit de la distanta. Stiti problemele cu V6 ca se putea cu ajutorul unui program sa ii inchizi altcuiva messengerul sau sa il floodezi cu mesaje de la utilizatori imaginari care sa se deschida fiecare intr-o fereastra noua pe desktop. Pana una alta il mai tin pe asta. Daca insa are acelasi bube ca ala vechi: "in with the old, out with the new!". :-?

Share this post


Link to post
Hai, ca asta a fost dura!  :mrgreen: Mai, Vipere, nu esti spredispus spre nou  :)

 

Bre, fix faza aia cu send file m-a enervat cel mai tare... Aia o folosesc cel mai mult...

Share this post


Link to post

Asa e ai dreptate. Treaba cu 'beta' e nasoala intotdeauna.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...