Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Need For Speed World

Recommended Posts

Cred ca imi iau un gtr r35 de-ala insa numai din cauza ca e "diferit" la piese fata de restul, merge mai mult pe blue si am o gramada de de-astea prin garaj :) .

Poate, cine stie, se ridica peste GTS :)

 

PS Mi-am luat si LFA-ul, e o prostie dar acum am si eu o masina in S, macar pot sa joc cursele ca in rest, mult mai multe sanse am cu GTS-ul si lambo sa castig decat cu asta.

 

PS2 Intr-adevar, totul s-a dublat, de la diamante pana la pursuit-uri.

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

Iar dai cu banii in stanga si-n dreapta? Eu zic sa stai linistit tura asta. R35-ul nu se ridica nici pân' la pragul GTS-ului.

Share this post


Link to post

Am 1.700.000 pe principal si 2.000.000 pe secundar si ma plicitsesc cu ei acolo :D .

 

Daca nu mai baga astia odata gt3 rs cu IGC :)

Share this post


Link to post

Parca-ti cer de mancare...

 

Cand or sa-l bage... n-o sa ai bani, ca i-ai dat pe panarame. :) )

Edited by NFS

Share this post


Link to post

Saptamana asta e iar patch:

Se baga:

Chevrolet El Camino SS - nu prea mai merita, nici macar nu-i versiunea juggernaut.

Ford Focus RS - o prostie

Audi R8 Coupe 5.2 FSI Quattro - Dupa opinia mea, nu merita nici asta, desi mi-am furat-o prin cateva curse contra lor.

 

Se scot: BMW M3 GTS, Ford GT40 Mk.I or Nissan Skyline GT-R V-Spec (R34). Care nu l-ai luat inca, pune laba pe GTS, ca merita.

 

In afara de masini, cred ca tot saptamana asta se introduce sistemul de achievements. Ai niste target-uri, pe care daca le indeplinesti primesti niscai premii si ceva medalii sa ti le atarni in parbriz. :) Could be interesting.

Edited by NFS

Share this post


Link to post

Daca nu-mi dau piese ultra nu am facut nimic. :)

Share this post


Link to post

:)

Pai stai la diamante si pica (eu sunt la ziua 62 de exemplu si nu ma plang)

In alta ordine de idei mi-am mai luat LFA-ul (nu am rezistat), mustang boss 302 (pare mai bun decat lfa-ul insa nu mai bun decat gts/lambo si are o tendinta supraviratoare gen corvette z06 care imi place) si aseara aston DBS. Despre asta nu mi-am facut o parere inca fiindca nu prea am piese pe handling si nici nu prea am jucat cu el insa o sa revin.

 

Bottom line, toate sunt o apa si un pamant, una nu e mai acatarii, dar macar acum nu ma mai enervez cand imi pica piese ultra si nu am pe ce sa le pun, sigur gasesc una pe care sa mearga :D

 

PS Sunt curios cat o costa audi-ul ala si daca e la fel ca aia de 4,2 fsi (adica o prostie).

Share this post


Link to post

E mai bun decat 4.2. Dar tot o prostie e. Are acceleratie bunicica si viteza mare... dar la handling e ca pe gheatza. Unii zic ca e fun 2 drive. O fi, dar mie nu mi se pare deloc fun 2 lose.



Daca nu-mi dau piese ultra nu am facut nimic. :)

 

Pai nah... asa singure, nu vin. Cel mai bine pica la diamante. Altfel, din cand in cand mai pica si la cate o cursa. In ultimele 3 zile am luat cam cate o piesa ultra pe zi. Motor + cauciucuri galbene, si niste frane verzi. De cauciucurile galbene ma bucur cel mai tare, ca sunt cele mai utile si pica prea rar.

Share this post


Link to post

:)

Pai stai la diamante si pica (eu sunt la ziua 62 de exemplu si nu ma plang)

Eu mai am putin si fac anu' :P

Sunt curios ce-mi da la ziua 365.

 

Imi mai trebuie cateva exact pe la handling.

Share this post


Link to post

Aha, deci stii cum merge treaba. :) Si eu sunt pe la 460 si ceva. Am resetat o singura data, dupa primele 30 de zile... si am am dat de 2x SB ca sa continui de unde am ramas... si o data am profitat de perioada aia cand au avut probleme si s-a continuat pe gratis.

 

La 365 nu primesti nimic deosebit, e o zi la fel ca oricare alta. :(

 

Nu vreau sa te amărăsc, dar asta am luat eu in ziua 365, sper sa ai mai multa bafta:

 

nfsw503_.jpg

Edited by NFS

Share this post


Link to post

Mai am putin si aflu si eu...

Share this post


Link to post

Am ajuns si la ziua 365. Mie mi-au dat un set de frane de o stea. :)

Share this post


Link to post

Cod pt un Car Prize Pack. CGF5-TDSM-HMX2-NMG7 De curiozitate,sa ziceti si voi ce v-a picat. Eu m-am ales c-o Silvia stock. :-j

 

 

Share this post


Link to post

Am bagat codul, mi-a spus ca a fost acceptat dar nu am gasit nici o masina nici in garaj si nici in car dealer la cadouri.

Share this post


Link to post

In safehouse, te duci la Card Packs si gasesti acolo un pack care costa 0 SB.

Share this post


Link to post

Golf MK1 GTI si un motor verde de o stea.

Share this post


Link to post

Pontiac solstice cu street si o transmisie albastra pentru ca nu mai aveam altul in garaj :)

Share this post


Link to post

am jucat si eu mai demult. aveam un bmw mai frumusel. nu mai tin minte contul. oricum, vreau sa ma apuc iarasi sa joc, si daca mai aflati de coduri , sa le postam aici.

Share this post


Link to post

Saptamana asta trec pe IGC urmatoarele:

 

Lancia Delta HF Integrale Evoluzione

Lotus Europa S

Aston Martin V12 Vantage

 

Se scot Lamborghini Murciélago LP-640, Porsche Panamera si Mazda RX-7 RZ

 

Nimic de interes.

 

Share this post


Link to post

In afara de lancia, de care nu-mi aduc aminte, restul au mai fost. Se pare ca rotesc regulat aceleasi masini din pacate

Share this post


Link to post

Lancia aia e bunicica, dar in clasa ei. Se misca asemanator unui cart.

Share this post


Link to post

Atata timp cat exista clio si rx8 nu ai ce face cu ea. O am si eu :)

N-am zis nimic de mr2 fiindca nu a fost cu IGC pana acum

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

Astia de la EA au implinit 750K de like-uri pe facebook, motiv pt care au dat un cod pt o Toyota Supra (stock, scârţarii).

 

HJVF-9N69-HUSU-LMH3 (expira pe 17 Mai, ora 9:00)

 

Nu-i nici o sfaraiala cu masina, dar mai faceti rost de-un slot. Vedeti ca e un cod/account, asadar alegeti driverul pe care-l iubiti cel mai tare.

 

Edited by NFS

Share this post


Link to post

Bun asa. Am mai avut supra, e "tzandari" la handling.

Slotul, sa fie primit :D

Share this post


Link to post

Nah, ca s-a'ntamplat un bug (ca n-am auzit pe nicaieri de vreo promotie, ceva), daca aveti TH-ul intrerupt, merge sa-l continui de unde ai ramas, pe gratis. Am testat adineauri pe contu' lu Big2shae :P , si merge!

 

Later edit: Se pare ca merge numai pe unele conturi... cum ai bafta.

Edited by NFS

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...