Jump to content
Sign in to follow this  
billyd

Vand Matiz 2007 Cu Ac

Recommended Posts

vand matiz din 2007 , cu ac, anvelope noi allseason, functioneaza impecabil,linie audio panasonic, consum mic 6-7l urban si max 5l afara.itp-ul expira in 2011 daca e nevoie il fac pe cheltuiala mea , de fata cu cel care o cumpara ,sa nu existe dubii .pret 2600e.motivul vanzarii este marirea familiei. eventual schimb.mi-as dori un opel astra g -h diesel cu ac. tel 0740104933 daniel

 

Edited by EM!L
Foloseşte majusculele acolo unde se impun.

Share this post


Link to post

Cateva poze cu masina? :-?

Share this post


Link to post

Cateva poze cu masina? :-?

 

da, o sa pun si foto cu masinuta. nu doresc schimb cu masini pe benzina,doar motorina. multumesc

Share this post


Link to post

Poate trebuia sa postezi o poza, doua de la inceput. ma interesa masina intr-o oarecare masura, insa intre timp, am cumparat un VW Polo.

Share this post


Link to post

KM?Poze?Esti unicul proprietar?Carte service?Multumesc.

Share this post


Link to post

cumparata in leasing ,unic proprietar.am rulat mai mult pe-afara cu ea(belgia,germania,austria),consum mic, itp valabil pana in 2013.foto cu maty. pret 2600e usor disc. functioneaza impecabil,fara rugina,a/c functioneaza, acumulator bosch in garantie,anvelope all season noi,linie audio panasonic, 2chei,inchidere centralizata.accept test service la orice ora.consumabile schimbate de 300km(ulei,filtre) .nu necesita nici un fel de reparatii.tel 0740104933 daniel

post-18810-0-01105100-1311582354_thumb.jpg

post-18810-0-63101200-1311582365_thumb.jpg

post-18810-0-03081600-1311582382_thumb.jpg

post-18810-0-59103100-1311582400_thumb.jpg

Edited by billyd

Share this post


Link to post

Sal .Am vazut matizul si este super,se vede ca nu este preparata pentru vanzare . Este amabil dar te si miroase de la o posta daca incerci sa il fraieresti. Merita banii. Pacat ca, nu am destui. Raman interesat si recomand ca vanzator serios. Ti-am mai trimis Pm dar cred ca se intampla ceva cu contul tau.Fa ceva cu el.

Edited by danielminitehnicus

Share this post


Link to post

in sept as putea sa mai fac rost de ceva bani. poti sa ma mai astepti? ce se intampla cu contul tau, nu pot sa iti trimit pm?

Share this post


Link to post

sal. scuze am fost plecat din tara si m-am intors .danielminitehnicus...tizule vorbim faci rost de banuti si te astept. ai vazut masinuta ai mers cu ea este din 2007are ac.ti-a placut ,asa ca, daca o vrei ti-o las cam la 2400e. Sarbatori fericite!

Share this post


Link to post

valabil. an 2007. primul stapan.pret 2400e

Share this post


Link to post

Inca valabil. Abia m-am intors in tara.pret 2200e

Share this post


Link to post

Anuntul mai este valabil?

In ce conditii?

 

Multumesc

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...