Jump to content
Sign in to follow this  
NightClub

Vand 4 Jante Tabla 4X100 R14

Recommended Posts

Vand 4 Jante Tabla 4x100 R14, sunt de cielo/espero. Sunt in stare foarte buna, nu sunt ruginite, nu sunt lovite, zgariate sau cu alte probleme. Pretu pentru toate 4 este de 120ron! Au niste anvelope, nu sunt de iarna, sunt de vara si ca marime 155 65 Numar de telefon 0726 832 956

Share this post


Link to post

O poza ceva? Sunt potential interesat.

Share this post


Link to post

DJ-ule, va trebui sa ne batem pentru ele :P asta in cazul in care sunt bune.

Share this post


Link to post

Pune te rog o poza , sa vad exact dimensiunile jentilor.

Share this post


Link to post

Le-am vazut noi ieri. Nu sunt de pe cielo ci cred ca de pe kadett ceva, fiindca sunt cam inguste, se potrivesc la prezoane si gaura centrala insa nu cred ca se pot pune cauciucuri 185 pe ele, J-ul e undeva la 4,5 din ce am reusit sa disting si ET-ul mai mic decat 49 standard de cielo/espero.

Cauciucurile montate erau ceva cu 155 si sateau la fix, probabil merg si 165 dar mai mult nu cred.

Cred ca merg pe matiz totusi cu alte cauciucuri.

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

nu au cum sa mearga pe Matiz daca se potrivesc pe Cielo/Espero, nici la prezoane, nici la gaura de centrare.

Share this post


Link to post

:o fftopic: M-am saturat de cei care vand si nu stiu ce vand si care te pun pe drumuri de pomana, in cazul tau DJ a fost mai simplu ca ai avut cum sa le vezi inainte de a le "cumpara" dar daca era un client din alta localitate isi dadea cu barda in oua cand vedea pe ce a dat banul...

Share this post


Link to post

eu asea credeam...asea mi-a zis si mie cineva, acuma stiu ca nu prea merg pe 185 bla bla bla. Asea ca KumKum culca-te si lasa profetiile ca nu te salveaza Iisus ca esti mai intelept decat restu. Te saluta nenea Nightclub.

 

on topic:

jantele sunt de opel se pare, cu et 45, 4,5J si tot la 100ron sunt!!! Numai bine!

Edited by NightClub

Share this post


Link to post

:o fftopic: Si ce te iriti asea nenea, nu suporti criticile, asea, baga datele exacte nu presupuneri sa inteleaga tot romanul ce vinzi nu sa bata drumurile de pomana...

Share this post


Link to post

:o fftopic: Si ce te iriti asea nenea, nu suporti criticile, asea, baga datele exacte nu presupuneri sa inteleaga tot romanul ce vinzi nu sa bata drumurile de pomana...

 

Fiti mai ingaduitori,nu toti sunt experti.Daca va ajuta cumva,pot spune ca ar merge, poate, la un Chevrolet Aveo ca roti de iarna.Au diametrul,au gaura de centrare,au ET-ul,au gaurile potrivite.Sunt insa,cam inguste,dar,cum iarna se recomanda anvelope mai inguste,poate ar merge unele.Acum, uitandu-ma pe calculator,constat ca,la latimea respectiva,se poate monta maximum 165.Sper sa foloseasca celor interesati,de acum incolo.

Share this post


Link to post

@kumkum

Eu am fost cu cineva sa le vedem, neavand poze si nici dimensiuni la cauciucurile montate, daca erau din alt oras nici nu ma uitam la ele, asa, pretul era bun si erau aproape, merita vazut, nu mai fi asa vehement :) .

Ai partial dreptate, insa un potential client interesat trebuia sa intrebe aceste dimensiuni nu sa cumpere chestii online prosteste ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...