Jump to content
Sign in to follow this  
Sam Chuck Yin

Alcoolul La Volan

Alcoolul si siguranta circulatiei  

83 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Clar creste nivelul spagii :) O sa te opreasca acum doar ca sa sufli .

Share this post


Link to post

Am vota punctul 3. Categoric nu; dealtfel eu nu consum decat seara, acasa si numai acasa, la masa si asta dupa ce m-am asigurat ca restul familiei (nevasta+copii) sunt acasa si nu trebuie sa ii mai recuperez din oras sau de pe la neamuri. Sigur, am si o solutie de back-up (sotia are permis de mult tip) si daca este nevoie...Dar nu v-am spus ce bine merge Colin McRae Dirt/DirtII sau NFS Shift cu "nitro" on board! :D

Edited by mihai72ro

Share this post


Link to post

Am un volan p`acasa. Pentru cei care vor sa conduca beti, le pot inchiria volanul meu cu conditia sa bage benzina :) )

 

Am revenit cu poze. Volan sport cu smecherii ( a se vedea poza ) Airbag`ul l`am dat, dar pot sa va dau un balon.

 

Asadar... poze cu volanul

post-25658-127184251139_thumb.jpg

a se vedea modul in care se poate "mangaia" volanul. Este foarte confortabil! L`am incercat insa fara alcool :) )

post-25658-127184260938_thumb.jpg

 

si poza BONUS :D

 

Share this post


Link to post

andreiorga: imi amintesc de pe vremea cand am avut in magazin o promotie la Microsoft Windows XP: pe langa pretul licentei, era un volan PC de la Logitech, middle level, design foarte dragut si la jumatate de pret. Un client a intrebat, NU GLUMESC, daca poate fi adaptat la Cielo; i-am explicat ca este only PC, mi-a aratat banii, ca venise hotarat, dar pentru acest impediment a renuntat. Am ras cu lacrimi...

Share this post


Link to post

Clar creste nivelul spagii :) O sa te opreasca acum doar ca sa sufli .

Ete fas... Creste nivelul spagii pentru ca e plin de indivizi care au instalat modul de drunk-driving. Eu de cand am carnet nu am fost oprit niciodata ca sa suflu in fiola...

Share this post


Link to post

Eu am suflat intr-o noapte inspre politist. Mancasem si o saromja inainte dar, daca e ordin, cu placere. :D

Share this post


Link to post

Ete fas... Creste nivelul spagii pentru ca e plin de indivizi care au instalat modul de drunk-driving. Eu de cand am carnet nu am fost oprit niciodata ca sa suflu in fiola...

Eu doar o singura data am suflat, sambata trecuta, ca asa era procedura. Chiar i-am zis politistului ca e prima oara in 8 cand suflu in asa ceva.

Din partea mea sa creasca nivelul spagii cat or vrea politistii. Unii chiar nu se pot abtine.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

andreiorga: imi amintesc de pe vremea cand am avut in magazin o promotie la Microsoft Windows XP: pe langa pretul licentei, era un volan PC de la Logitech, middle level, design foarte dragut si la jumatate de pret. Un client a intrebat, NU GLUMESC, daca poate fi adaptat la Cielo; i-am explicat ca este only PC, mi-a aratat banii, ca venise hotarat, dar pentru acest impediment a renuntat. Am ras cu lacrimi...

 

=)) Pai si eu cand am gasit volanul asta voiam sa`mi pun volanul asta pe masina dar am realizat ca nu mai am claxon.

Oricum am constatat ca e bun de condus at. cand esti beat :) )

Share this post


Link to post

Eu am avut noroc destul de des de suflat in etiloteste,dar am fost curat mereu,dar stiu destui care umbla cu masina dupa ce au servit ceva,ma irita chestia asta dar nu am ce face.Sunt clar impotriva condusului ametit de orice nu doar de alcool.

Share this post


Link to post

Sunt oprit destul de des de politie dar niciodata nu m-au pus sa suflu in fiola. Cele mai aspre pedepse pentru asa ceva! :drinkers:

Edited by DGT

Share this post


Link to post

La volan e necesar sa gresesti o data...si bine!

Nu la orice ce poate sa mareasca sansele sa gresesti...cati au murit degeaba pt un paharel?

Share this post


Link to post

Problema grava e ca se inmultesc cei ce gresesc o data... si bine si n-au baut alcool in viata lor. Grav!

Share this post


Link to post

Categoric nu,asta e parerea mea.Vrei sa bei,ia tati taxiul nu omora oameni nevinovati,eventual mori tu ca esti p..st.

 

Auzisem zilele astea ca au propus in "Sparlament" o lege care zice asa.

-Daca vei fi prins baut la volan 5 ani fara drept de circulatie

-Daca vei fi prins baut la volan si ai facut accident 10 ani fara drept de circulatie.

-Daca vei fi prins baut la volan si ai facut accident cu victime omenesti fara drept de circulatie definitiv,pe viata.

 

Eu sant de acord,voi nu?Sper sa se voteze.

 

Categoric - alcol 0 la volan si pedepse pe masura!

Share this post


Link to post

Categoric nu,asta e parerea mea.Vrei sa bei,ia tati taxiul nu omora oameni nevinovati,eventual mori tu ca esti p..st.

 

Auzisem zilele astea ca au propus in "Sparlament" o lege care zice asa.

-Daca vei fi prins baut la volan 5 ani fara drept de circulatie

-Daca vei fi prins baut la volan si ai facut accident 10 ani fara drept de circulatie.

-Daca vei fi prins baut la volan si ai facut accident cu victime omenesti fara drept de circulatie definitiv,pe viata.

 

As vota si eu asta, numai sa se aplice

Share this post


Link to post

Este hilar cum cineva a votat prima varianta :(

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...