Jump to content
Sign in to follow this  
boyspyce

Bijuteria Mea

Recommended Posts

am inceput cu masinutza de la 0 are jante pe 17 wolfrace venom...o stabilitate de ma mir eu... statie si tub de bass toba sport borla...sunt student pt inceput m-am realizat kt de kt sper sa va placa

post-24305-126782149947_thumb.jpg

post-24305-126782152867_thumb.jpg

post-24305-126782158878_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Bine ai venit.Frumoasa foc masinuta,simpla,jante,folie,toba,muzica,exact ce trebuie.Multi km fara probleme si incidente iti doresc.In rest spor la modificari,poate ai si instalatie de xenon in planuri,merita.

 

PS.Criminale jantele,se potrivesc perfect.

Share this post


Link to post

Saptamana viitoare ii pun si instalatie bi xenon si m-ar tenta sa ii fac niste dungi albe ca la raliu...inca nu am gasit bari si praguri pt ea... dar inca mai caut..

Edited by EM!L
Renunţă la scrisul "tip Irc" şi nu mai cita integral mesajul anterior - foloseşte AddReply/FastReply din josul paginii.

Share this post


Link to post

Ma bucur ca te-ai realizat dar mai bine o suspensie sport decat dungi albe si alte rahaturi.

 

Jantele nu se pupa deloc cu masina. Sunt mult prea masive. De toba ce sa zic ... sper ca nu e 1.2 masina. Macar atat.

Share this post


Link to post

Parca e SUV cu jantele alea si supensia inalta.

Share this post


Link to post

Daca schimba suspensia se corecteaza problema asta.

Scoate ledurile alea albastre de pozitie, sunt groaznice...

Share this post


Link to post

Omul are caucioace diferite pe axe si voi ii povestiti de suspensii schimbate and shit?

 

Eu as fi inceput cu acelasi tip de cauciucuri pe ambele axe. Abia dupa aia jantele.

 

Daca vreau sa fiu ...subtil, as zice ca sigur are motor de 1.2 .

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

Yote domle la Mircea ce invidios e, ce-ai domle cu pozitiile omului, albastrul e o culoare frumoasa si poate ca in partile alea de unde e omu nu exista politie rutiera caz in care omul trebuie sa-si faca loc cumva, in acest caz aceste pozitii sunt exceptionale.

 

Domn profesor pana si varul Corvette are cauciucuri diferite intre axe si vorba aia sunt Chevrolet amandoua :D

Share this post


Link to post

Foarte misto jantele!!! Lux!!!

Ca o parere... 1pic mai iesite in afara sau lasata masina mai jos. Si esti prezidential :) >-

Edited by andreiorga

Share this post


Link to post

Lux!!! .. Si esti prezidential :) >-

E monarhic. E maxim. Perfectiune intr-un cadru mirobolant in poze.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

E monarhic. E maxim. Perfectiune intr-un cadru mirobolant in poze.

EEE de ce sa fim rai si sa luam omul la misto.. Nu tre` sa fim nici pupincuristi doar vorbim nu dam cu paru.

App de cadru mirobolant... in 1 poza cred ca omul abia spalase masina. a 2`a poza probabil este facuta la serviciu sau la cineva acasa. iar a 3`a poza este facuta in fata portii.

Daca tre` neaparat sa facem si un decor pt. masina...ins ca tre` sa le lasam naibii de femei :) )

 

aaaa! am vazut ceva... am vazut ceva > :)

Chestia aia de la geam stanga fata ( nu stiu cum se numeste ). Are rolul de a`ti fura placerea vantului care`ti flutura pletele

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...