Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Suporti numere inmatriculare personalizati

Cum preferati:  

12 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Eu personal as vrea dreptunghiular. Imi plac mult cele de la DaciaClub.

Dar o lalaim aiurea...Pina la urma facem ceva?

Share this post


Link to post

Am vorbit cu nashu pentru autocolante, asteapta doar dimesniunile si numarul de culori, si tipul (pentru exterior sau interior), asta daca se ramane la autocolante...

Share this post


Link to post

la pretul asta nu am nimic impotriva placutelor, dar cu siguranta vreau autocolant

Share this post


Link to post

Din ce am vb cu oamenii pe la intilniri o sa fi pe interior. inalte de 5-8 cm.

dpdv al culorilor/fonturi toata lumea isi da cu parea dar nu se leaga nimic.

 

Faceti-l cum vreti! Daca nu arata prea chicios imi pun oricum ar fi.

Share this post


Link to post

Sper ca pana Joi sa ne hotaram, altfel... :cadelnita:

 

 

Pana la urma??????????????????

Share this post


Link to post

ma inscriu la autocolant (cu care am si votat), insa daca majoritatea vrea pe numere, ma supun majoritatii

Share this post


Link to post

deci cu autocolantele este in derulare. Iuzar se ocupa acum de model, am ales niste fonturi, vedem care pica mai bine. Daca Viper are cum sa facem o sa ii dam fisierul.

 

Plata ptr domeniu s-a facut la RNC

Share this post


Link to post

Mai e o problema. VIPER sa-mi spuna in ce format sa-i trimiit fisierul: .cdr (si versiunea de corel in care sa salvez ca eu am 12) sau .jpg,.bmp,.tiff sau altele (poza adica)

Share this post


Link to post

Acu' nu-s VIPER, da' mă bag în vorbă: la tipografie de obicei se cere Corel, şi nu cred că ai folosit funcţiile introduse de la versiunea 10 încoace, deci salvează-l în v10 şi dă-i aşa.

Share this post


Link to post

Ok VAXXi, m-am lamurit...ramin pe Corel 10 dar mai am o nelamurire: daca folosesc vreun font mai ciudat trebuie sa-i trimit si fisierul TTF asociat fontului? ca mi-e sa nu deschida aia fisierul si sa vada star atrek-uri in loc de scris

Share this post


Link to post

Iuzere putem mai sa vdm si noi proiectu'..Inainte adica poate ne dam cu parerea si paote gasim si ceva bun Ha ce zici?!?!

Share this post


Link to post

Draga Zeu, cu mare placere dar abia maine, astazi iau acasa pe Flash fonturile alese de Dom'Admin si maine le aduc facute. Am sa fac si variante .JPG pentru cei care nu aveti Corel-ul. OK?

Share this post


Link to post

Adica alese personal de mine cu manuta mea proprie si personala

Share this post


Link to post

Sa ai mina buna! ... apoi supunem la vot?

Share this post


Link to post
Sa ai mina buna! ... apoi supunem la vot?

 

Propun trei variante finale shi votam... :kissandmakeup:

Share this post


Link to post

O SINGURA ZI SUPUNEM LA VOT ATAT!..Hai sa nu mai pierdem timpu'SI SARITI CU OFDERET PTR AITO COLANTE..LICITATZTIE TATA CATE BUVA+CATZI FACEM MAI!?!?...500!?!?...AuZITI MA GANDESC S AFACEM MAI MULTE SI LE LIPIM PE MASINILE ALTORA ASA DIRECT KI KI KI...Buna promovare nu!?!?

Share this post


Link to post
CORECT 24 de ore apoi tragem linie

Share this post


Link to post
O SINGURA ZI SUPUNEM LA VOT ATAT!..Hai sa nu mai pierdem timpu'SI SARITI CU OFDERET PTR AITO COLANTE..LICITATZTIE TATA CATE BUVA+CATZI FACEM MAI!?!?...500!?!?...AuZITI MA GANDESC S AFACEM MAI MULTE SI LE LIPIM PE MASINILE ALTORA ASA DIRECT KI KI KI...Buna promovare nu!?!?

Votul sa fie de 3 zile.

 

Cca 200-maxim 300.

 

Nu le lipim pe alte masini. Le prindem in capse/cuie mai bine .

 

 

Am gasit o firma care face autocolante pt utilaje (chestii d'alea de protectia muncii) si rezista la intemperii.

Share this post


Link to post
Am gasit o firma care face autocolante pt utilaje (chestii d'alea de protectia muncii) si rezista la intemperii.

 

Alea, din cate stiu sunt destul de groase si nu cred ca fac transparente...si pretul presupun ca e mai gros...VIPER avea o oferta...

Share this post


Link to post

Baietzi eu va zic sa facem mai multe dk vrem pret mai bun!!!!....

Share this post


Link to post

Baieti, vad ca n-a avut succes chestionarul asta (adica a avut, dar nu in directia scontata de mine)... asa ca rog un moderator sa scoata "lipiciul" de la el!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...