Jump to content
Sign in to follow this  
trafficante

Vand Espero Inmatriculat/ Automat/ 1000 Euro.

Recommended Posts

Vand espero inmatriculat pe romania.

An fabricatie ; 1997

Dotari : Abs,servodirectie,servofrina,4 geamuri electrice,a/c functional,proiectoare, inchidere centralizata,cotiera,volan reglabil pe inaltime,tapiterie piele,xenon pe faza scurta, mp3 cu usb. Itp pana-n iunie 30/ 2010 , asigurarea expira pe 17 ianuarie 2010. Pretul este de 1000 de euro fix. In semn de respect ptr cei care au avut daewoo si vor altul sau cei de pe forum ... ofer 50 euro reducere. Si asta e doar ptr cei deaici! Ptr cei care nu sunt in club daewoo pretul este de 1000 euro fix!! Accept variante dar la 1600 euro. Am nevoie de bani dar nu exclud variante tentante!

 

dsc02773originalresolut.th.jpg

dsc027721280x768.th.jpg

dsc02771originalresolut.th.jpg

dsc027711280x768.th.jpg

dsc027701280x768.th.jpg

 

 

Masina se

Share this post


Link to post

cati km are masina?

este functionala?

are ceva probleme?

deci sa inteleg ca masina costa 1000 E iar pentru membrii gmclub pretul este de 500 E?

Edited by Salex
NU este necesar si nici justificat sa citezi SNGURUL post din topic ! Trage cu ochiul prin Regulament !

Share this post


Link to post

Pentru membrii forumului masina costa 950 euro!

Share this post


Link to post

Cred ca tu nu mai vezi bine :) . Din cate am vazut eu... pretul este 1000 EURO si pentru membri daewoo club este 950 EURO.

Share this post


Link to post

Probabil nu mai e masina de vanzare...M-am interesat eu acum 2 zile parca si era rezervata pt cineva...Daca nu, o luam eu pe loc!

Share this post


Link to post

Nu a zis ce motor are nici km.

Share this post


Link to post

masina fiind cu automata, pretul asta nu poate sa inseamne decat probleme la cutie, ca si cealalta de Bulgaria ce o vindea tot pe aici.

Edited by argon

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...