Jump to content
Sign in to follow this  
spike_angel

Fost Posesor De Cielo Actual Posesor De Golf 4

Recommended Posts

A facut baietelul 18 ani si i-a dat tata masina sa faca poze cu ea, dar nu i-a dat bani s-o spele ?

Parca ne cunoastem de undeva ... http://www.gmclub.ro/forum/index.php?showuser=21003

De unde ti-ai tras nou ID ? De aici cumva: http://www.bluebloodracing.com/

De ce n-ai venit pe aici cu ID-ul acesta: http://forum.4tuning.ro/member.php?u=55277 ... sau si acolo ti-ai adaugat 1 an in plus la buletin ?

 

Dupa cum le minteai in fostul topic despre "masina ta" cand aveai prea mult tupeu pentru 17 ani, sa te creada lumea acum ?

 

Lupu-si schimba ID-ul, dar naravul ba.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

=D>

Tolin iar te bagi in seama [-X ? id spike angel daca chiar vrei sa stii il am la messenger de 6 ani, daca nu iti convine ceva spune-mi si vorbim fata in fata ;) si legat de masina este chiar masina mea sau ti-e prea ciuda sa crezi?? eu zic sa iti vezi de treaba si sa nu mai faci posturi sa iti creasca rank-ul si daca ai ceva cu mine ne intalnim nui problema doar suntem din acelasi oras :) numa bine ;)

Share this post


Link to post
Tolin iar te bagi in seama?

Bre, ţi-aş zice "keep walking"... fiind "dom' prezident de club" (ştii tu..."ca un şef de stat, prezidând un ....") îmi închipui că le ai cu limbile străine (de unde şi "spike"-uri, "angel"-uri, chestii...) da' citind mai atent

daca ai ceva cu mine ne intalnim nui problema

îmi dau seama că nici cu gramatica română nu stai strălucit. Deh, te-nţeleg, ai chiulit de la ore pregătindu-te să devi prezident ;) pe principiul

Ai doua clase primare, esti poreclit ganditorul [...] un creator de linguri, citeste almanahe

[...] ca vei deveni primar ... la noapte.

aşa că-ţi zic, doar: " ciocu' mic şi joc de glezne" ;)

Share this post


Link to post
... ne intalnim nui problema doar suntem din acelasi oras ...

A facut baietelul putza mare si trebuie s-o arate si pe forumul asta ? Vezi ca ai de dat cu Bacul anul asta scolar, asa ca, lasa flotarile si pune mana pe caietul dictando, sa nu-i faci de rusine pe parinti. Prin primavara te jurai ca nu mai treci pe aici in viata ta, lucru perfect valabil la cat loc de buna ziua ai lasat, dar vad ca ai sperat ca s-a uitat sau ca sunt numai prosti pe aici, nu se prind pe cine au in fata si tine falosenia.

 

Altfel, nu te agita ca Fanta-n sticla, doar le-am reamintit celor de pe aici de "fostul posesor de Cielo si actualul posesor de G4".

Share this post


Link to post

Emil - taci din gura, intoarcete si fa pasi ;) nu te baga unde nu iti fierbe oala

 

Tolin - pazesteti bine spatele ;) atat iti spun, nu e amenintare dar daca te prind...

 

nu am intrat pe acest forum sa fiu luat la rost de tine, veziti de caruta ta si eu imi vad de masina mea, daca nu crezi ca e a mea pefect si mai bine, in fine atata dusmanie este pe acest forum de nu am mai vazut nicaieri asa ceva, daca unu are o masina mai tare ca altu deja apare hara si dusmanie. oricum numa bine tuturor inafara lui tolin :) )

app domnu "dusmanie"(tolin) am bani de spalat dar o spal cand vreau eu asa ca nu mai comenta sa te afli in treaba :)

 

P.S pentru baietzii care sunt de treaba si ma inteleg bine cu ei, exceptiile se stiu, o poza promisa cu mp3-ul, rama neagra o am dar nu o gasesc :) , masina a ajuns la 60.197 km si i-am schimbat din nou uleiul si toate filtrele. numai bine tuturor

post-23592-1254668758_thumb.jpg

post-23592-1254668986_thumb.jpg

post-23592-1254669234_thumb.jpg

post-23592-1254669260_thumb.jpg

Edited by spike_angel

Share this post


Link to post

Ma da tu cine crezi ca esti? Habar nu ai sa scrii si incepi sa ameninti in stanga si-n dreapta?

 

Ma faci sa vin in Brasov sa te cunosc personal.

 

Nu vrei tu mai bine sa te duci pe la electricianul lu` tactu sa iti faca si tie un cip la mansarda ?

Share this post


Link to post

steph te astept la brasov si daca tot vii iti fac tie un chip =))

Share this post


Link to post

Spike angel este unul si acelasi cu Bogdan Spike, Macaneata si Cielo97. Pentru proferare de injurii si amenintari - din nou, domnul Spike (demn de numele de pe zgarda unui personaj din desene animate, ne paraseste definitiv.

Edited by Mircea

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...