Jump to content
Sign in to follow this  
Ady01

Vand Nubira Ii, 2005, 5000km

Recommended Posts

Vand Nubira 2, inmatriculata, anul 2005, 5000 KM reali, 1600 cmc, 105 CP (78 KW), euro 3, cutie manuala 5+1, 4 geamuri electrice, servo-directie, 2 airbaguri, aer conditionat, inchidere centralizata, carte service, cd player- MP3 Blaupunkt, cauciuri noi + 2 de iarna, proiectoare, oglinzi electrice, ABS, revizii la service Daewoo, primul proprietar, stare impecabila, masina a stat numai in garaj!

Contact: Sorin - 0724 399 300

 

Pret: 5500 E (negociabil)

 

post-1333-1247090829_thumb.jpgpost-1333-1247090837_thumb.jpgpost-1333-1247090843_thumb.jpg

post-1333-1247090848_thumb.jpgpost-1333-1247090854_thumb.jpg

Share this post


Link to post

post-1333-1247916986_thumb.jpg

 

5500E (negociabil), 5000 km, tinuta numai in garaj!

 

 

Tel: 0724 399 300 - Badea Sorin

Share this post


Link to post

acum cu riscu de a lua warn da nu pot sa ma abtin cu mama lu asta > > :) are 5000km masina aia numai pentru faptu ca i-ai pus huse sau ce sunt alea si ca are 20mii odorizante te dau de gol ca are ceva mai mult probabil nu cu exagerat de mult dar totusi,chiar iti trebuiau huse in 5000km si asa multe odorizante ? nu spun cu rautate...dar totusi

Edited by Rafi

Share this post


Link to post

Daca nu te intereseaza masina, nu inteleg de ce dai reply la acest topic.

 

In alta ordine de idei faptul ca masina are "20 de mii de odorizante si huse" nu inseamna ca a fost folosita, ci inseamna ca a fost intretinuta. Poate nu stiai, dar la orice service serios exista calculator la care se poate verifica numarul reali de km deci nu ma joc cu vorbe. Am masina de la serviciu si de asta nu am folosit-o. Intre timp mi-am luat o alta masina, iar de asta nu mai am nevoie.

 

PS: Stii, poti sa te adresezi si civilizat nu doar sa jignesti de la o tastatura.

Share this post


Link to post

În ce oraş poate fi văzută maşina?

Share this post


Link to post

De ce in parcursul a doar 5000km a trebuit sa inlocuiesti capacele de la roti?

Share this post


Link to post

Eu nu stiu ce incercati voi sa faceti, treaba este clara masina asta nu are 5000km da oricum arata foarte bine.. Incercati sa il faceti pe om sa recunoasca faptul ca umblat pe la km ? Nu cred ca o sa reusiti vreodata :) In rest succes la vanzare... Si scuze pentru un mic offtopic...

Share this post


Link to post

Pe mine chiar ma interesa o Nubira argintie buna... dar se pare ca nu asta ar fi "aleasa" :P

Share this post


Link to post

@madkat: Am schimbat capacele pentru ca unul dintre ele l-am spart intr-o bordura si nu am mai gasit la fel. Practic nu era nevoie sa le schimb, dar arata aiurea doar cu 3 capace.

 

@Tbird: Scuza-ma dar de unde tragi tu concluzia ca masina asta sigur nu are 5000 km? Ai vazut-o macar? Din poze nu iti poti da seama cum arata cu adevarat.

 

Repet, la orice service serios se poate pune frumos masina la un calculator si se pot depista kilometri reali... Pentru ce mama dracului as pune 5000km daca masina ar avea 20.000?

 

Daca ai incredere ca sunt 5000 km, foarte bine, suna si aflii detalii... daca nu, chiar nu ma intereseaza parerea ta.

 

Asta este doar un post de ANUNT, nu de exprimat opinii.

Edited by Ady01

Share this post


Link to post

Anuntul nu mai este valabil, se poate inchide, multumesc.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...