Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Carduri

Recommended Posts

Mai bine decat sa intre inauntru.

:o fftopic:

Apreciez replica isteaţă. :veneratie:

Pe bune.

Share this post


Link to post
NFS: Eu cred ca tu vrei embosat pentru credibilitate, cele embosate prezentand un altfel de garantie pentru vanzatori. Eu am un Visa Business care intr-adevar, iti ofera asa ceva dar eu l-am obtinut pentru firma.

 

 

Mai bine decat sa intre inauntru. Confirm si eu ce zice zmeu, la inchirieri de masini in state sunt permise doar carduri embosate.

Pai da, ca de fapt tie iti trebuie card embosat doar sa iei masina de la dealer. De platit poti sa o platesti si cu cash dupa aia.

Share this post


Link to post
Saptamana trecuta a patit-o un prieten sa-i fie clonate cardurile (al lui si al sotiei) si sa ramana fara 15000 ron.

S-a discutat in blogu' lui Vaxxi de solutii anticlonat, elegante si la indemina tuturor. Am dat si eu ceva solutii pe acolo. Dar se pare ca lumea mai are de citit.

Share this post


Link to post
Saptamana trecuta a patit-o un prieten sa-i fie clonate cardurile (al lui si al sotiei) si sa ramana fara 15000 ron. Fiind operatiuni confirmate prin PIN arrivederci recuperare.

Spune-i prietenului sa faca plangere la banca lui si la politie. Am o amica, care si-a luat banii inapoi de la banca emitenta a cardului pe motiv ca acel card nu era cu cip, ca atare a facut posibila clonarea lui. Banca a platit dupa vreo luna.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...