Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Mecmar

Inventii Si Inventatori

Recommended Posts

Guest Mecmar

Inventatorii raman in analele manualelor de specialitate si oricine ii multumeste lui Edison si nu numai. Dv. ce v-ar fi placut sau ce v-ar place sa inventati?

Share this post


Link to post

Pe Dumnezeu.

Share this post


Link to post

HAi sa fim mai realisti/pragmatici. Probail vreo inovatie in teoria manageriala :dizzy: sau o masina care nu stoarce proprietarul(student) de bani pt benzina. :X

Share this post


Link to post

Mi-ar fi placut sa fiu eu cel care a inventat penicilina, si sa vad cu satisfactie rezultatele...

 

As vrea sa inventez / descopar / realizez fuziunea la rece...

Share this post


Link to post

Sa fac o telecomanda cu un singur buton pe care sa scrie MUTE. Iar cand o indrept spre orice muiere si apas pe buton... ia ghiciti... sa o comut pe lady in modul silentios. :banana:

Cred ca as deveni instantaneu miliardar in $$$$$$$$$ :D

Share this post


Link to post

[-X dar merge si asa cum zici tu :thumbl:

Share this post


Link to post

Ce naiba sa inventez ca as vrea s-o inund pe baba de la 2, ca are un ciine care latra toata noaptea!

Mentionez ca io stau la 1.

 

 

=))

Share this post


Link to post

In cazul tau, daca baba de la doi sta chiar deasupra ta, trag concluzia ca te incearca dorinte sado-maso. Adica toata apa sa ajunga tot in capul tau?

Share this post


Link to post

eu as inventa roata si as cere bani( daca s-au inventat... :banana: ) de la aia care o folosesc...

sa vad cum s-ar descurca lumea fara principiul rotii...

si as mai vrea sa inventez un soft bun si simplu care sa-l ruineze pe "bil poarta" care cere atatia bani pe programele astea...

Share this post


Link to post

Eu as fi vrut sa inventez omul dar cred ca daca reuseam ma sinucideam cand vedeam ce idioti am facut. :) >-

Share this post


Link to post

mie mi-ar place sa inventez shaworma :D ca la cita se maninca in bucuresti, boier eram... :) >-

Share this post


Link to post

device de racit cafeaua ca stau prost cu timpu

Share this post


Link to post

eu n-am pretentia sa inventez nimic, dar nu m-ar deranja daca as putea patenta apa calda: 1% din intretinere la toata lumea drepturi de autor :twisted:

Share this post


Link to post
Guest Mecmar

1. Microsoft ca sa il am angajat pe B. Gates. :)

2. Un EA si un EL care sa gandeasca inainte de a oferi si a manca din marul ademenitor.

Share this post


Link to post

+

... pai ar mai fi de inventat : "ceasu' cu patru capace" , "pantofii cu tocu' in fatza" , "pantalonii cu minecutze " , ... :D

 

Daca mai vreti percep drepturi de autor !... =))

Share this post


Link to post
Ce naiba sa inventez ca as vrea s-o inund pe baba de la 2, ca are un ciine care latra toata noaptea!

Mentionez ca io stau la 1.

=))

Vezi ca e un membru de la talisman care sta la parter si si-a inundat vecinii de la etajele 9 si 10 acu cativa ani :dizzy: . Fara vraja.

Un dispozitiv de resoftat creierele la femei. sa le dau "debug" pe acolo. :dizzy:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...