Jump to content
Sign in to follow this  
Desiree

Bmw X5

Recommended Posts

Masina si-o ia fiecare dupa buget, si respect asta.

Ca asistenta medicala, nu castigi intr-un an 20% din valoarea masinii aleia (cu tot cu spaga). Mie personal mi-e destul de greu sa cred ca ai instrumentat tu vreo afacere. Treaba cu creditul,terenul... acum cand nu se mai cumpara nimic (si am terenuri in juru bucurestiului), tu vinzi dublu? ... Bravo. Mai bine spune ca ti s-a servit pe paine o masina super si bucura-te ca a fost asa.

 

PS: este foarte OK ca ai o masina pe care multi doar o viseaza. norocul fiecaruia e personal. eu asa judec. Dar nu este deloc ok modul in care tu ai venit aici si ai descris exact ca tu ai dat 60k pe o masina. asta e cam marlanesc. Am un amic cu landcruiser luxury si vile in vreo 3 orase din tara, care nu se sfieste sa ia tramvaiul sau metroul daca e aglomeratie. asta este personalitate. a intra pe un forum ptr a te lauda cu suma data pe o masina denota lipsa acestei personalitati. Intelegi... si daca ma straduiesc sa fiu ridicol nu reusesc sa intrec ce ai facut tu asta seara.

numai bine

Edited by fry

Share this post


Link to post

Da amorul cum e in masina aia? :) ma rog.. co sotul sau nu.. nu importa..

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Am nimerit cumva pe topicul de caterinca? :-B

 

LE: Daca poza cu masina nu ai..pune macar o poza cu tine, sa vedem si noi de ce ai primi-o..pardon cumparat-o =))

Edited by luisspeed

Share this post


Link to post

Haidi bre,alt frustrat care si-a luat BMW?

Astia nu alta treaba decat sa inventeze povesti de doi bani?

Share this post


Link to post

Bre! Unde te crezi aici? vorbeste frumos cu fufele masculine! Si nu numai!

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Bai nene pana una alta cei care au acum alte masini si si-au prezentat aici pe GMforum ALTE masini o fac pentru ca erau de inainte de a avea alte masini masina GM si erau pe forum prezenti.

Topicul asta in sine este unicat rau.

Ma intreb, ai prezentat masina si pe forumul hi-fi sau copilul . ro sau culinar . org ?

Adica daca tot nu trebuie sa aiba nici un fel de legatura cu forumul in sine masina ta si-ar putea gasii loc si acolo nu ?

 

Sau poate e o gluma menita sa ne binedispuna pe cei ce au fost pe la Campia Libertatii astazi, acolo unde nu era NICI un cos de gunoi si evident romanii au aruncat TOTUL pe jos si deci calcai pe gunoaie mai rau ca la Glina. Ca sa nu mai zic de organizarea in sine ZERO barat din absolut toate punctele de vedere :

- parcari 0

- WCuri ( eau dar bulan mare sa le gasesti pt ca nu aveai nici un semn )

- cosuri de gunoi 0

- produse pe la casute aproape 0

- traversari ale spatiului verde de la fantani = 0 si deci iarba a fost macelarita, asa urata cum era ea, era

- samd

Pur si simplu patetic rau de tot.

 

End of offtopic :P

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post
Bre! Unde te crezi aici? vorbeste frumos cu fufele masculine! Si nu numai!

 

Vaiiii...ma scuzati :dizzy:

Is satul de dintr-astia,is bolnavi,am eu unul in clasa care zicea ca tat`su are nush ce BMW si un Grande Punto si lui i-a luat un Matiz la oferta da Matizu l-a vandut ca avea nevoie de bani...bla bla...povesti de adormit copii si pina la urma are ... stim noi ce.

 

Daca poate dovedi ca masina e a lui/ei e ok,daca nu sa faca pasi.

Edited by Carabusu junior

Share this post


Link to post

Asta trebuie mutat la sectiunea.. "n-am luat iarba... dar nu se cunoaste" =))

Share this post


Link to post
Va prezint masina mea, cumparata anul acesta, in martie, din banii stransi de mine + ceva ajutor de la parinti. In total a costat aprox. 60.000 euro :o , bineinteles incluzand si ce am mai pus eu pe ea.

Auzi, da nu puteai gasi gasi ceva mai util in a ingropa 60 de mii de euro decat intr-o droaga de X5?

 

Da, acum ceva timp am facut un credit pentru a cumpara un teren, pe care l-am vandut apoi la un pret dublu. De pe-acolo se aduna banutii.
LLE: Oricum, bine ca s-a terminat IDIOTENIA cu vand un metru de teren la cacautii din deal si imi iau x5 :| .

=)) =)) =))

 

Mare prooroc esti, Andrei.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Ce badarani! Asa se primeste bre un membru nou?!

Lasa fata, nu pune la suflet. Sunt baieti buni, dar slobozi la gura.

Eu va invit joi, la Polivalenta, sa va cunoastem. Pe tine si bijuteria de masina. Daca nu poti veni tu (poate lucrezi in ture), trimite-l pe sotu'. Nu uita sa arunci in portbagaj cateva pungi de seminte (si negre si albe) si niste suc d-ala ieftin, ca nu suntem pretentiosi. Eu am autocolante cu daewooclub, 5 lei/buc. Abia astept sa te branduim!

Te pup si te astept cu drag!

Share this post


Link to post

Mai Ileana, tu cred ca vrei sa vina doar sotu'... Vezi ca e misto, are si Bemveu... > :)

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Sau poate strangi si tu ceva bani, te mai ajuta si parintii si il trimiti sa iti ia unu, mai ales ca acu are experienta, stie de unde si cum se cumpara bemveurile.

Share this post


Link to post

Voi stiti ca asta nu se va intampla niciodata. Nu se fabrica X5 galben.

Share this post


Link to post

Cand maica-mea era asistenta si tata profesor, abia si-au permis o dacie 1300, noua. Acum o asistenta isi permite bemveu? Ce cool! Vor mariri de salar? No way!!!

Eu as putea jura ca e un demon cu lamaie care ne prezinta inca nushce masina de pe un proxy.

Maine ma scobesc si eu macar de treijdemii de euro si-mi iau... hmmm, ia dati-va cu parerea ce sa-mi iau. Ca n-am inspiratie. Sa nu-mi spuneti ca din banii astia imi iau o flota de logane ca va spurc de nu va spala toata zapada de anul asta =)) . Sau ploaie, ma rog...

Share this post


Link to post

Asta e un topic de bataie de joc... In concluzie, se inchide. Pt dna dorinta arzatoare, oricare ar fi aia, te rog scuteste-ne de prezenta ta fermecatoare si de topicuri inflamatoare. Din punctul meu de vedere sunt urmatoarele posibilitati:

1. esti cont clona pentru un ciudat care prezinta masinile altuia din parcare

2. esti suficient de ingusta la minte incat sa iti placa sa etapezi cu o masina ce se adreseaza (in ro)unui anumit grup social nu tocmai laudat

Oricum, felicitari pt barbatul bisnitar...pardon... expert imobiliar.

Andreib, over and out.

Edited by andreib

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...