Jump to content
Sign in to follow this  
COSTIKA

Vand Piese De Cielo Avariat

Recommended Posts

sal, ma intereseaza manerele interiore ale usilor fata, cele cu butoanele pt geamuri stg - dr. astept un pret. merci!

 

40 lei ambele

Share this post


Link to post

pe boxele spate - daca sunt cele de gle cu tweeter in centru doar - iti pot oferi 50ron cu transp inclus (prin posta romana - nu ma intereseaza curier)

daca esti ok - da-mi o poza (chiar si cu telefonul) cu ele si apoi iti trimit adresa mea sa le trimiti

merci

Edited by madkat

Share this post


Link to post

Multumesc frumos, Costica. Am primit plasticele si sunt in stare foarte buna, mai putin burduful de care oricum nu aveam nevoie, il aveam pe al meu din piele.

 

Confirm seriozitatea lui Costica si-l recomand pentru orice tranzactie similara.

Share this post


Link to post
Multumesc frumos, Costica. Am primit plasticele si sunt in stare foarte buna, mai putin burduful de care oricum nu aveam nevoie, il aveam pe al meu din piele.

 

Confirm seriozitatea lui Costica si-l recomand pentru orice tranzactie similara.

Cu respect!

Share this post


Link to post

Costica, Costica

un pret pentru centurile spate ?

 

ma mai intereseaza si tot mecanismul schimbatorului de viteze(daca nu are uzura pronuntata)

Share this post


Link to post

centurile pe spate sunt 100 ron ambele

iar mecanismul schimbator viteze: 100 ron, mentionez, ca vitezele se schimba cu 1 deget, si nu are joc schimbatorul.

Edited by Mircea
Nu mai cita mesajul anterior!

Share this post


Link to post
centurile pe spate sunt 100 ron ambele

iar mecanismul schimbator viteze: 100 ron, mentionez, ca vitezele se schimba cu 1 deget, si nu are joc schimbatorul.

 

Fetele de portiera fatza, adica toata masca fara butoane ca pe alea le am functionale.

Cit si niste poze daca se poate.

Share this post


Link to post
Fetele de portiera fatza, adica toata masca fara butoane ca pe alea le am functionale.

Cit si niste poze daca se poate.

te referi la panou portiera fata pe interior? Daca da, sa stii ca le am, si sunt in stare f buna. MAine voi reveni cu niste poze.

Share this post


Link to post
te referi la panou portiera fata pe interior? Daca da, sa stii ca le am, si sunt in stare f buna. MAine voi reveni cu niste poze.

 

 

Iep panourile de pe interior de carton acoperite cu imitatie piele si textil care acopera toata portiera.

Un pret si niste poze please daca zici ca sint in stare buna... la mine sint intregi dar partea de sus care intra in contact cu geamurile sint putin deformate (are o tabla si ceva gen catifea) si geamurile nu mai aluneca cum trebuie se blocheaza pe la mijloc

Share this post


Link to post
Iep panourile de pe interior de carton acoperite cu imitatie piele si textil care acopera toata portiera.

Un pret si niste poze please daca zici ca sint in stare buna... la mine sint intregi dar partea de sus care intra in contact cu geamurile sint putin deformate (are o tabla si ceva gen catifea) si geamurile nu mai aluneca cum trebuie se blocheaza pe la mijloc

 

tie iti trebuie, panourile interioare la usi, si ca sa iti stearga geamurile, iti trebuie perii geam, care sunt interioare si ext. poza iti voi trimite maine.

2 panouri usi----100 ron

4 perii geam----50 ron

 

geamurile daca se blocheaza, iti trebuie macaralele de la geam.Daca le doresti, ale mele sunt electrice, si functioneaza perfect.

 

2 macarale------60 ron

 

le trimit cu ce doresti tu, prin ce curier sau posta doresti.

Share this post


Link to post
tie iti trebuie, panourile interioare la usi, si ca sa iti stearga geamurile, iti trebuie perii geam, care sunt interioare si ext. poza iti voi trimite maine.

2 panouri usi----100 ron

4 perii geam----50 ron

 

geamurile daca se blocheaza, iti trebuie macaralele de la geam.Daca le doresti, ale mele sunt electrice, si functioneaza perfect.

 

2 macarale------60 ron

 

le trimit cu ce doresti tu, prin ce curier sau posta doresti.

 

Eu parca vazui ca periile sint din tabla si prinse al draq de bine de panourile interioare adica capsate etc.

Daca ar fi fost usor de dat jos le indreptam la servici fara probleme dar asa e destul de nasol. de aia cautam panourile cu totul.

Pe mine ma intereseaza poz. 1 care are si periile care zici tu.

post-8387-1223660953_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Eu parca vazui ca periile sint din tabla si prinse al draq de bine de panourile interioare adica capsate etc.

Daca ar fi fost usor de dat jos le indreptam la servici fara probleme dar asa e destul de nasol. de aia cautam panourile cu totul.

Pe mine ma intereseaza poz. 1 care are si periile care zici tu.

 

asa arata panourile mele.

post-17053-1223704622_thumb.jpg

post-17053-1223704641_thumb.jpg

post-17053-1223704656_thumb.jpg

Share this post


Link to post

mai ai panourile alea pentru usile din fata? sau le-ai dat?

ca le cumpar eu.

 

ma intereseaza si capac bloc sigurante (capacul ala de la sigurante de sub volan)

 

astept raspuns.

Edited by roka

Share this post


Link to post

Hop si tu pe discutia altuia :)

Am vorbit cu omul pe PM sa nu mai incarcam topicul.

Daca esti "disperat" cedez in favoarea ta.

Atentie ca sint pt geamuri electrice si nu cu comanda pe mijloc.

Share this post


Link to post
mai ai panourile alea pentru usile din fata? sau le-ai dat?

ca le cumpar eu.

 

ma intereseaza si capac bloc sigurante (capacul ala de la sigurante de sub volan)

 

astept raspuns.

 

Panourile le-am dat. capacul il am, dar e rupta o ureche, si nu sta la locul lui. eu il tineam in portbagaj, in caz ca aveam nevoie de el.

Share this post


Link to post

Costica cu-i le-ai dat?

Sau le-am primit si eu nu stiam?

Share this post


Link to post

@costika - asta e, am pierdut ocazia. capac cu ureche rupta am si eu  :P

 

@lascarica - am avut impresia ca nu te mai intereseaza, nu am stiut ca ati vb pe pm. exact din alea imi trebuiau si mie, cu comanda pe panou, nu intre scaune.

 

 

 

p.s. : le vinzi ?

Share this post


Link to post
Costica cu-i le-ai dat?

Sau le-am primit si eu nu stiam?

 

:) )

 

Da, tre sa le primesti maine. Ca azi le trimit.

Share this post


Link to post

salut...panoul de control pt geamuri electrice... lasa nu nr de tel

Edited by slasher

Share this post


Link to post
salut...panoul de control pt geamuri electrice... lasa nu nr de tel

0744343119

Share this post


Link to post

macarale geamuri electrice + motorase + butoane ( doar pe fata) ...cat costa?

Share this post


Link to post

macarale geamuri electrice + motorase + butoane ( doar pe fata) ...cat costa?

[/quote

 

total 170 ron, doar ca butoanele stg fata nu le am. Am doar cele de pe dr fata.

Share this post


Link to post

Costica..ai un PM cu adresa mea..ca sa mi le trimiti, si mai trimite-mi un buton ca sa pun si pe dreapta fata...vezi tu...de pe spate ceva.

P.S. Cat de repede poti...sa la trimiti ca am vorbit cu electricianul meu si poate sa mi le si monteze saptamana asta. :osanale: :banana:

Edited by andy100

Share this post


Link to post
Costica..ai un PM cu adresa mea..ca sa mi le trimiti, si mai trimite-mi un buton ca sa pun si pe dreapta fata...vezi tu...de pe spate ceva.

P.S. Cat de repede poti...sa la trimiti ca am vorbit cu electricianul meu si poate sa mi le si monteze saptamana asta. :osanale: :banana:

le-ai primit?

Share this post


Link to post

Dap acum a venit!!! multumesc frumos si ne mai auzim si pentru altele.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...