Jump to content
Sign in to follow this  
bogudoby2

Mi-au Spart Masina

Recommended Posts

Acest topic nu l-am deschis ca sa comentam ce vrea sa vizioneze fiecare, si ce nu. Sincer, fiecare asculta si se uita la ce doreste, pe mine nu ma deranjeaza, toti suntem oameni si fiecare are preferintele lui.

Share this post


Link to post

In 2004 cand am primit de la firma Matizul dupa 2 saptamani mi-au spart-o in fata blocului, aveam fata de la MP3 sub scaun si ei mi-au luat...certificatul de inmatriculare de la parasolar...greseala mea ca l-am lasat acolo.

Share this post


Link to post

@Bogu nu mai citi pe sarite, ia vezi ce ti-a scris Kornelush mai sus, el chiar te poate ajuta fiind politist.

Share this post


Link to post
@Bogu nu mai citi pe sarite, ia vezi ce ti-a scris Kornelush mai sus, el chiar te poate ajuta fiind politist.

 

Multumesc, dar mi-a trimis si un pm si eu unul inapoi. :thumbl:

Share this post


Link to post

E preferabil (mai ales in cazul nostru) sa discutam fata in fata , ptr. ca daca discutam aici se mai gaseste cate unul sa-si exprime frustrarile fata de pol.

Share this post


Link to post

Din pacate sunt nevoit sa scriu aici. Duminica dimineata am ramas fara 3 din capacele originale ale skoditei. X( Erau prinse cu arici, alarma on. Al 4-lea era putin zgariat si nu l-au vrut. X(

Share this post


Link to post

Lucius vezi partea plina a paharului...zi sarumina 77000000.gif ca nu au avut comanda de jante&cauciucuri ca nu mai faceau nazuri ca una e putin uzata =))

Eu am ramas fara capacele (din alea care verifica presiunea)... le-am avut numai 1 saptamina...eu eram fericit ca nu au avut nevoie si de ventile...atunci nu aveam compresor in masina...

Share this post


Link to post

Daca se bagau la roti urla alarma pana ramanea fara baterie. Au putut lua capacele deoarece am reglat-o sa fie mai nesimtita. :wallbanger: . Suna la orice masina mai zgomotoasa. Acum nu trebuie sa spun la ce nivel sta alarma...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...