Jump to content
Sign in to follow this  
tavius80

Cumpar Un Matiz

Recommended Posts

Salut.

 

Am tot incercat sa-mi cumpar un Matiz si nu am gasit nimik ok (ba fusesra lovite, ba nu aveau toare piesele (daca vreti va explic ce am patit cu tip care vroia sa-si vanda matizul: a fost busit si reparat la cel mai prot service din oras si aia din service au uitat sa-i puna toate piesele:era revoprit deaorece a avut multe zgrieturi pe el (lol :) ) spunea ca are A/C, dar nu mergea din lipsa de freon (de fapt lipsea toata instalatia de aer) etc)). Tot ce am gasit depaseste bugetul meu.

 

Dotari:

An: >2002

A/C

Km nu prea multi

Stare perfecta de functionare.

 

pretul pe care il pot oferi este de max. 9800 RON.

 

Sper sa ma ajutai sa-mi gasesc si eu o buburuza.

 

 

Multumesc mult.

Share this post


Link to post

Decat sa imprumuti bani dupa ce o cumperi ca trebuie sa repari diverse defecte ascunse, mai bine imprumuti acum 2300 euro, si iti cumperi una noua din 2008 cu A/C, la 5350 euro. Chiar daca vei gasi una bunisoara, in scurt timp te vei convinge ca era mai bine sa faci un sacrificiu si sa fi luat una noua.

Share this post


Link to post

Nu prea se incadreza in bugetul tau, dar am o oferta:Matiz 2005

Share this post


Link to post

Am un Matiz din 2003 SE (nu Power) 130.000 km cu reviziile din 5000 in 5000 km (inclusiv schimbat ulei + filtru), CASCO, ITP 2010, revizie completa cu set de distributie la 120.000, jante aliaj Alessio, AC, set roti de iarna ceva piese de rezerva.

 

Pret 3000 EUR.

post-9-1211957862_thumb.jpg

Edited by zalmoxis

Share this post


Link to post

:o fftopic: Am postat pt vanzare Matiz din 2005 cu 24.000km si nu l-a vrut nimeni pe aici.

S-a dat in targ cu penibilul pret de 3200Euro :rolleyes:

Share this post


Link to post

Am un Matiz din 2007 cel putin in acte,E klass,pe care am montat eu: antena exterioara,mp3 pleyer JVS cumparat in Germania,boxe pe spate slabute si mai am doua Mac Audio nemontate tot din D.Alarma ,inchidere centrala.Reviziile sunt la zi.Masina are aproape 40000 km,functioneaza normal,am fost cu ea de 2 ori in ''D''.Masina este in Leasing si mai sunt de achitat 16 rate a cate 140 euro cu totul inclus,(achitate20rate).As vrea so schimb din cauza spatiului.As prefera una un pic mai mare si cu cutie automata.Pretul este in jur de 3000 euro plus ratele ramase.contact pe:robyboros@yahoo.com sau0765399011.

Share this post


Link to post

Sperand ca nu se supara @tavius80, ALBULE uite tata ce usor e sa fie si citet :

 

Am un Matiz E klass din 2007 cel putin in acte

Am montat eu: antena exterioara, mp3 plAyer JVC cumparat in Germania, boxe pe spate slabute si mai am doua Mac Audio nemontate tot din Germania.

Alarma ,inchidere centralIZATA.

Reviziile sunt la zi.

Masina are aproape 40000 km, functioneaza normal, am fost cu ea de 2 ori in Germania.

Masina este in Leasing si mai sunt de achitat 16 rate a cate 140 euro cu totul inclus, ( achitate 20 rate ).

As vrea so schimb din cauza spatiului.

As prefera una un pic mai mare si cu cutie automata.

Pretul este in jur de 3000 euro plus ratele ramase.contact pe : robyboros@yahoo.com sau 0765.399.011

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Multumesc Cumnatu,din pacate nu ma pricep asa bine la calculatoare asa ca am scris cum am stiut.Mersi inca o data.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...