Jump to content
Sign in to follow this  
LemonDemon

Canapeaua Pe Roti

Recommended Posts

Si inca nu a inceput nimeni sa ii dea puncte cu minus la reputatie !

Dar na ca v-am dat si eu o idee "buna".

Te-am luat!

Share this post


Link to post

NU-nteleeeeeeeg...

 

aaa, nu inteleg pt ca e BUG, vad ca are puncte si pe minus si pe plus dar in main page apare cu 0.

 

Asta e buguit si in avatar ca si in cap ?

Sau pur si simplu balanta dintre + si - la el este 0, adica el e 0, vreti voi sa ziceti ca el e 0, e o nulitate ?

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Nici acu? :P rep.JPG

Share this post


Link to post

Bai, astia ar trebui sa isi faca o secta ... Sunt multi, frate ... Nu e doar unul ...

Edited by smailmiami

Share this post


Link to post

... si n-au nicio boala!

Share this post


Link to post

Hai ca s-a schimbat...nu mai e 0...e deja in minus... :D

Share this post


Link to post

In tonul lu' Lemon ...

 

Lamaie tata, ete, asta-s io ... Bre, pun si poze, ca sa nu zica lumea ca e smecherie ... Io zic ca ale mele e mai valoroase ca ale tale ...

post-2615-1210182004_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Mai John, ce-ai facut?!?

Trebuia sa-l lasi sa puna poze cu exteriorul, sa zica despre dotarile impresionante, cum nu auzi motorul, etc, asa s-a terminat inainte de a incepe. Pacat, subiectul avea potential.

Share this post


Link to post

Io nu inteleg o chestiune: mertanul te-a costat 84.000 euro si mergi cu el numai la ocazii speciale? Trebuie sa recunosc ca sint invidios pe tine in acest caz :D

Share this post


Link to post

Mai fratilor,dar Lemon de ce nu mai spune nimic???

Share this post


Link to post

@John: felicitari, detectiv trebuia sa te faci :D .

 

@Lamaie: Trezeste-te si uita-te in jur, nu e bine sa traiesti alienat in mediul imaginar/virtual.

Share this post


Link to post
Mai fratilor,dar Lemon de ce nu mai spune nimic???

L-am stors, ce sa mai zica?!

Share this post


Link to post

De curand mai exact de vreo 2 zile am zis sa scap de traficul din Bucuresti si m-am gandit sa imi cumpar ceva mai special .o sa pun o poza sa va dati cu parerea ,Cost total 84.000Eur,din pacate casco nu am ,dar cat de curand o sa imi fac ,sunt riscuri mari si deasupra solului, poate lovesc vre-un porumbel sau vre-o cioara :banana: >oricum la semafor nu mai stau.sac sac

 

i-am facut si o poza sa va dati seama de bijuteria mea =)) .Dar poza a fost facuta din elicopterul pe care il tin pe iaht =))

 

 

Au au ce am mai ras in topicul asta ,hai ca imi sunteti tareeee simpatici :thumbl:

post-6759-1210189452_thumb.jpg

Edited by Cartieru

Share this post


Link to post

Deci te rugam sa pui mana sa faci bunjee jumping din alicopter pe langa OZN si cand esti in dreptul lui sa iti faci poza, altel nu te credem ca e al tau !

 

+ ca nu se vede numarul de inmatriculare sa nu mai zic ca ai folie neomologata pe geamuri !

 

Si sincer la cat de petecit e ai luat teapa, eu am gasit la germani d-astea la 15 mii dar erau euro 0 si n-am luat !

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Ce am mai ras mai nene. Bravo. >-)

Share this post


Link to post

Buna caterinca, n-am ce zice. Din pacate chestia asta se cheama mitomanie si, daca cel ce o poseda doreste, se poate trata. Cu ceva medicamente si ceva consiliere.

Si cu asta basta, ne oprim aici.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...