Jump to content
Sign in to follow this  
ovidiuc

Reducere 300 Euro La Matiz

Recommended Posts

Pentru Matiz euro 2 aflate pe stoc se ofera o reducere de 300 euro.Am vazut asta intr-un ziar,pe site-ul oficial inca nu e nimic.

Share this post


Link to post

In mod normal ar fi o miscare firesca ca sa poata sa vanda taraboantele din stoc pe care nu le mai pot comercializa de la 01.01.2005.Dar ce poate fi normal la Craiova?Totusi nu cred ca au stoc mare la o redeucere asa anemica si asa tarziu aparuta.

Apropo de cateva zile pe tvr 1 la ore de maxima audienta (intre 20 si 22 ) se desfasoara reclama cu Matiz.

Share this post


Link to post

Pai da, reclameaza ca sa scape de stoc ... altfel au imbulinat-o ... oricum, nici o veste de la Craiova, nimic, liniste totala ...

Share this post


Link to post

Oricum ei nu pierd nimic.Probabil 300 de euro ai costa pe ei de la 1 ianuarie sa le faca euro3.

Share this post


Link to post

E semn bun ca tac (parerea mea). Tu ai face reclama ca scoti ceva nou inainte sa scapi de stoc? Cine crezi ca ti l-ar mai lua?

Share this post


Link to post

cei care sant din craiova ar putea da un raspuns despre ce se intampla la fabrica, trebuie sa circule ceva zvonuri, macar de la cei care lucreaza la fabrica..., ca daca se inchide devin someri...

Share this post


Link to post

Este foarte adevarata chestia cu reducerea de 300 de euro!!!

Un coleg de munca de-al meu si-a luat azi un Matiz full option Euro 2 si i s-a acordat reducerea! :D

O sa fie cat de curand pe forum!!! ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...