Jump to content
Sign in to follow this  
laurentziu83

Freedom For Lucianm

  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ai dormit cu mine ca sa stii cum fac > :) cand dorm, eu unu nu imi aduc aminte

Share this post


Link to post

Nesimtirea cu care insisti in a strica un topic deschis de catre altcineva n-are echivalent pe acest forum.

Share this post


Link to post

ai pareri sincer... dar no nu ma pot pune impotriva impresiilor formate, drept urmare iti multumesc pt aprecierea eforturilor mele

Edited by elprypas

Share this post


Link to post

Aici nu inteleg de ce nu e da. Nu de alta da', asta inseamna ca nu ati votat cu da si nici nu ati votat cu nu.. sau da.. sau poate ca nu. Deci.. toata lumea, da (?!), a votat cu Lucian, nu ?! Ai castigat, da ? Sau nu ?

post-5587-1204358797_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Doamne ce a ajuns si forumul asta. Praf si pulbere. Moderatori prea zelosi, useri care se plictisesc si posteaza doar de dragul de a posta, si cum bine zicea abramburel , la ariile tehnice praf si pulbere. Si asta de fapt era scopul acestui forum.

De cand am dat cieloul meu nu am observat macar o rezolvare a problemelor postate sau ceva informatii noi. NIMIC. Vax. IN schimb la glume, caterinci sunteti primii.

Eu zic sa faceti forumul caterinca.ro ca gmclub.ro nu are rost. Va bateti joc.

Pentru cei mai noi inscrisi, ma consider un forumist vechi si aproape de la inceputuri. Vedeti cate posturi am? Ar trebui sa va puna pe ganduri. De curiozitate sa cautati unde am postat. IN majoritatea in aria tehnica. Si de cand am dat masina nu prea mi-am permis pentru ca odata nu m-am mai lovit de probleme dand masina, si in al doilea rand multe rezolvari la probleme le-am uitat.

 

Parerea mea. :grumpy:

Edited by Vlad

Share this post


Link to post
Aici nu inteleg de ce nu e da. Nu de alta da', asta inseamna ca nu ati votat cu da si nici nu ati votat cu nu.. sau da.. sau poate ca nu. Deci.. toata lumea, da (?!), a votat cu Lucian, nu ?! Ai castigat, da ? Sau nu ?

post-5587-1204358797_thumb.jpg

8-} 8-} 8-} n`am inteles nimic si bag mana in foc ca alti o gramada sunt in aceeasi situatie, se pare ca iti bate lantul rau de tot :o :o :o :o

Share this post


Link to post
... Doamne ce a ajuns si forumul asta. Praf si pulbere. Moderatori prea zelosi, useri care se plictisesc si posteaza doar de dragul de a posta ...

OFFTOPICUL tau este o autocritica ?.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Ma vad nevoit sa raspund pentru ca ai pus o intrebare. Poti sa o consideri si asa, desi eu cred ca e singurul off-topic facut de mine pe acest forum.

 

Ma asteptam la mai mult de la tine Tolin, dar probabil ca e o chestie cu numarul urias de posturi. O placere pe care eu nu o inteleg. A avut vreun rost postul tau?

 

Pentru mine e ultimul post in acest topic. Cine a inteles bine, cine nu sa continue cu intrebarile tampite.

Share this post


Link to post

Deci rezultatul nu poate fi in ceea ce-l priveste pe lucianM decat nul, nimeni nu doreste un precedent :)

 

 

Si de cand am dat masina nu prea mi-am permis pentru ca odata nu m-am mai lovit de probleme dand masina, si in al doilea rand multe rezolvari la probleme le-am uitat.

 

Pai si cine e de vina ca tu nu ai postat? :)

N-am inteles ce relevanta are in topicul asta. Deschide altul daca vrei.. "bai redenumiti forumul ca nu se potriveste numele in opinia mea".

 

Sa inteleg ca cei cu multe posturi si nu mai au daewoo bat apa in piua? :)

 

Vlade, ma mira din partea unui tip educat ca aduce o acuza colectiva. Faptul ca elpyrpas se trezeste vorbind nu inseamna ca e o caracteristica generala.

Share this post


Link to post
8-} 8-} 8-} n`am inteles nimic si bag mana in foc ca alti o gramada sunt in aceeasi situatie, se pare ca iti bate lantul rau de tot :o :o :o :o

Puteam sa jur ca vei baga iar degetele in priza.

Mai pe scurt: totul e permis in.. razboi (conturi de reglat). Toata lumea e pentru libertate, da ? Sau nu ?

Insa depinde unde vrei sa fii liber.

Pentru ca:

 

2.6 Se interzice şi se sancţionează conform punctului 6.1 introducerea mesajelor care conţin:

 

- text în care există culori fara rost, mai mult de 3 pictograme ('smileys') consecutive, semne de punctuaţie repetate, fara semne de punctuatie, majuscule etc.

 

P.S.: Vad ca vrei si tu mai multa.. libertate.

Edited by Amentys

Share this post


Link to post

Cine se aseamana se aduna.Pripasule tu chiar nu ai nici o limita?Laurentiu pe multlaudatul reno.ro ai facut vreo propunere de acest gen?Nu?De ce?Ai fi avut si tu ban?Daca il iubiti asa mult pe Lucian de ce nu va duceti pe forumurile unde are acces si sa palavragiti in voie cu el?Va tine cineva legati aici?

Edited by ovidiuc

Share this post


Link to post

Periculoasa afirmatie.

Share this post


Link to post

Care dintre ele?

Share this post


Link to post

Acum dupa editare.. prima afirmatie si ultima intrebare. :)

 

Eu am explicat de ce cred eu ca merita o sansa, am dat citate din softpedia, am argumentat cu pareri despre comportamentul lui pe intreg forumul.

NU am zis ca nu a gresit sau ca nu a cautat-o. NU ma adun cu nimeni, eu sunt in singuratic, dar am votat da.

Ca mine sunt multi care au votat ce nu au treaba cu dacia sau reno, de asta o trimitere generala in alte parti, nu are motivatie.

 

De fapt, fii sigur ca stiam de la inceput ca nu se va schimba, dar e un exercitiu ;)

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

La editare nu am pus decat un "pe".

Share this post


Link to post
Cine-i copilul acuma...

(de pe gazeta) :)

Eu eram on-topic. Vorbeam de libertate (freedom). El a inceput primul. El. Elprypas. El e de vina :D .

 

Sa revenim la subiect: 29 de zile (and counting down). Ptiu.. chiar ca se va umple forumul de praf.

Edited by Amentys

Share this post


Link to post

Pai aveti ce starge.Sau il pastrati pt Lucian cand se intoarce?De ce nu faceti un drum la Pastraveni ca poate va e dor de el si sa va intoarceti peste 29 de zile.

Sau va propun altceva:in semn de solidaritate cei care nu mai pot dormi noaptea de grija lui Lucian sa nu mai scri pe forum in perioada in care el are ban.Vreti?

Edited by ovidiuc

Share this post


Link to post
Daca il iubiti asa mult pe Lucian de ce nu va duceti pe forumurile unde are acces si sa palavragiti in voie cu el?Va tine cineva legati aici?
De ce nu faceti un drum la Pastraveni ca poate va e dor de el si sa va intoarceti peste 29 de zile.

Sau va propun altceva:in semn de solidaritate cei care nu mai pot dormi noaptea de grija lui Lucian sa nu mai scri pe forum in perioada in care el are ban.Vreti?

 

:)

Esenta democratiei e libertatea de exprimare. ;)

Hai baga lista cu cei care trebuie sa plece. :)

Primii 3 am fost zmeu, tolin si eu.

Share this post


Link to post
Pai aveti ce starge.Sau il pastrati pt Lucian cand se intoarce?

Nu e bai, lucian ar trebui sa fie fraier sa nu aiba si el un cont, doua, zece clona.

Share this post


Link to post
Hai baga lista cu cei care trebuie sa plece. :)

Primii 3 am fost zmeu, tolin si eu.

Vin si eu. Voi nu stiti drumul :D .

La Davideni, birjar, la Davideni !

Edited by Amentys

Share this post


Link to post

Eu nu am inteles inca. Sunt pe lista oficiala sau nu sunt? Si e lista oficiala pentru ce? Incotro?

Share this post


Link to post

Tu esti capu la lista ;)

Share this post


Link to post
:)

Esenta democratiei e libertatea de exprimare. ;)

Pai dupa democratia lui Laurentiu si cel care a violat si omorat fetita de 2 ani ar trebui pus in libertate pentru ca cei cu care bea la carciuma in fiecare seara ii simt lipsa,nu e asa? :o

Edited by ovidiuc

Share this post


Link to post
Pai aveti ce starge.Sau il pastrati pt Lucian cand se intoarce?De ce nu faceti un drum la Pastraveni ca poate va e dor de el si sa va intoarceti peste 29 de zile.

Sau va propun altceva:in semn de solidaritate cei care nu mai pot dormi noaptea de grija lui Lucian sa nu mai scri pe forum in perioada in care el are ban.Vreti?

E Davideni,nu Pastraveni ;)

Eu unul,cand am avut nevoie de el m-a ajutat si nu a fost genul de om care sa ia pielea de pe mine,daca era un alt strain sau chiar o ruda,o facea fara nici cel mai mic regret.As spune mai multe dar dau in offtopic si ...

Cred ca mai sunt si altii care ar merita ban dar inca nu l-au primit pentru ca amuza publicul,cel putin pe un alt forum asa e.

 

Lista e pentru o vizita de 29 de zile acasa la Lucian,m-as baga si eu dar sunt prea ocupat.

Share this post


Link to post

Sa percutez bine!

 

Oricum, cine se ofera sa ii gateasca lui Lucian chiftele?

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...